دریچه منهول

دریچه منهول : دریچه های منهول امروزه بسیار زیاد تولید میشود و نیز کاربرد ان ها بیشتر شده است. دریچه های منهول به عنوان پوششی برای منهول ها و چاه ها تولید میشود این پوشش ها نیز دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهیم کرد.

دریچه کوپلیمری

دریچه کوپلیمری یا دریچه پلیمری یا پلاستیکی ک با آن نیز میگویند.این دریچه یکی از بهترین دریچه ها و دریچه پر فروش در ایران است.این دریچه نسبت به دریچه های دیگر در سایز۸۰ قیمت بسیار مناسب تری دارد و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه تر است (تقریبا نصف قیمت).

وزن دریچه کوپلیمری

این دریچه تولید شده با به روز ترین فناوری های روز دنیا است و مواد تولید شده این دریچه از سبک ترین الیاف است و به همین دلیل این دریچه ها بسیار سبک است.

دریچه منهول

دریچه کوپلیمری

این نوع دریچه از سایز 20 تا سایز 80 تولید میشود که بیشتر این دریچه ها به صورت دایره ای تولید میشود. این نوع دریچه از پرفروش ترین دریچه ها بازار است.

دریچه منهول بتنی

دریچه های منهول در متریال های مختلف تولید میشود. این دریچه ها به صورت دایره ای و مربع تولید میشود. این دریچه ها در کلاس های مختلف تولید میشود کلاس های پیاده رویی و کلاس های ترافیکی تولید میشود. دریچه منهول بتنی از پرفروش ترین دریچه های موجود در بازار هستند‌. سایز هایی نظیر 60 و 80 از پر مصارف ترین دریچه های موجود در بازار هستند‌.

دریچه منهول بتنی دایره ای 

این دریچه ها به صورت دایره ای تولید میشود تا به راحتی بتوان آن را جا به جا کرد تا مشکلی برای دریچه ها پیش نیاید. تمامی دریچه ها همراه با یک طوقه و تولید و به فروش می‌رسد طوقه این دریچه ها نیز به صورت دایره تولید میشود. دریچه های دایره ای در سایز های 20 تا 80 تولید میشود.

دریچه منهول بتنی سایز 60

گاه دریچه های تولید شده در بازار به صورت چهارگوش تولید میشود این دریچه ها در سایز 30*30 تا سایز 100*100 تولید میشود. طوقه های تولید شده برای این دریچه ها نیز به صورت چهارگوش است.کلاس های تولید شده برای این نوع از دریچه ها نیز به صورت دیگر دریچه ها است‌.

دریچه منهول
دریچه منهول چدنی

دریچه های منهول چدنی از سالیان سال است که تولید میشود این دریچه ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. این دریچه در اندازه و شکل های مختلفی تولید میشود. این نوع از پوشش ها به دو صورت خاکستری و داکتیل تولید میشود. پوشش های خاکستری نسبت به پوشش های داکتیل ارزان تر است زیاد از مواد الیاژی استفاده میشود.

ویژگی های داکتیل ها چیست؟

داکتیل ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند از مهمترین ویژگی های این داکتیل ها چکسخوار بودن است که باعث میشود این پوشش ها در هنگام ضربه اسیب نبینند. این پوشش ها نسبت به دیگر دریچه ها گران تر است و این به دلیل ویژگی ها بسیار زیادی است که این دریچه ها است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا با شماره های تلف ما در تماس باشید تا در 24 ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید