تفلون مایع کیان فیکس

تفلون مایع کیان فیکس : تفلون مایع kian fix یکی از پر فروش ترین تفلون های مایع میباشد که برای متصل کردن اتصالات و لوله ها به همدیگر از آن استفاده میشود اکثر تفلون های موجود در بازار برای آب بند کردن اتصالات و لوله های استفاده میشود ایا تفلون ها کاربرد های دیگری نیز دارد؟ خیر تفلون ها معمولا نچسب هستند و تنها برای چفت سازی و آب بند بودن از آنها استفاده میشود همه تفلون ها هم به صورت نواری هم به صورت مایع هر دو این گونه کمک به بندی میکنند.

تفلون مایع kian fix

این نوع تفلون های مایع در اندازه های 50 میلی و 100 میلی و همینطور بزرگ ترین آنها 200 میلی تولید میشود. روش استفاده از این تفلون های مایع بسیار راحت تر از نوار تفلون است البته اگر روش استفاده از این تفلون ها را بلد باشید.

نوار تفلون مایع کیان فیکس

تفلون مایع کیان فیکس بهتر است یا نوار تفلون جامد؟

اگر استفاده از تفلون های مایع را بلد باشید استفاده از آنها بسیار آسان میباشد و نتنها آسان میباشد بلکه مطمعن تر بهتر میشود با این تفلون ها آب بند سازی کرد اکر از این تفلون ها به درستی استفاده شود مکان استفاده شده به صورت 100% آب بندی میشود.از این تفلون ها برای منهول ها و همچنین برای دریچه های منهول استفاده میشود شاید با خود میپرسدی کجا برای دریچه استفاده میشود؟ بله برای پیچ های دریچه ها منهول استفاده بسیار خوبی دارد.

روش استفاده از تفلون مایع

با عرض پوزش این بخش از سایت در حال بروز رسانی می باشد ممنون از توجه شما.

برای دریافت قیمت های دیقیق و بروز لطفا با شماره های ما در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان نیز بهرمند شوید.

فهرست
09334553519کلیک کنید