دریچه منهول پلی اتیلن : خرید دریچه منهول پلی اتیلن بسیار راحت و آسان است چرا؟ این دریچه ها در کلاس های دقیق و سایز های مشخص شده ای تولید شده اند که به صورت استاندارد برای چاه ها حفره ها استفاده میشوند. برای مثال چاه ها یا منهول های فاضلاب سایز مشخص و استانداردی دارند و چاه ها یا منهول های مخابراتی سایز بزرگتری نسبت به دیگر منهول ها دارند. شما میتوانید از دریچه های منهول پلی اتیلن برای تمامی این منهول ها و چاه ها استفاده کنید. همچنین دریچه های پلی اتیلنی تنها دریچه هایی هستند که با توجه به وزن بسیار پایین از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند و قابل مقایسه با دریچه های پلاستیکی به اصطلاح پوست پیازی نیستند و در صورت وجود فشار انعطاف و خم نمیشود.

دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه ها تنها مختص به چاه ها و فاضلاب ها نیستند بلکه از آنها برای پوشش و محافظ های کنتور نیز استفاده میوشد. همانطور که میدانید کنتور ها بر روی زمین و یا بر روی دیوار ها کار گذاشته میشود به همین دلیل نیازمند پوشش ها و دریچه ها هستند. معمولا برای کارگذاشتن دریچه ها برای کنتور باید از دریچه های منهول سبک استفاده کرد تا به راحتی باز و بسته بشود. دریچه ها در تیراژ های بالا به صورت سفارشی نیز تولید میشود میتوان آنها را در سایز های سفارشی و لوگو های سفارشی تولید کرد.دریچه پلی اتیلنی در سایز های کوچک مخصوص کنتور نیز تولید میشود و شما میتوانید از این دریچه ها به راحتی برای منهول ها و چاه های خود استفاده کنید. توجه داشته باشید این دریچه ها به صورت پیشفرض به رنگ مشکی هستند و این مدل از دریچه امکان رنگ پذیری را دارد و میتوان به راحتی رنگ دلخواه را روی این دریچه ها زد.

دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه پلی اتیلن

همانطور که در بالا گفتیم ویژگی های دریچه های پلی اتیلن بسیار زیاد و چشم گیر میباشد. توجه داشته باشید که وزن پایین این دریچه ها باعث پایین بودن مقاومت این دریچه ها نمیشود بلکه تمامی دریچه های شرکت منهول سنتر در کلاس ها و وزن های مختلفی تولید میشود. ویژگی هایی که در ادامه مطلب مشاهده میکنید تنها چکیده از ویژگی های این پوشش های منهول است که از جنس پلی اتیلن ساخته شده است. ویژگی های این دریچه ها عبارتند از :

  1. عمر بسیار طولانی.
  2. ضد سرفت بودن و غیر قابل بازیافت بودن.
  3. مقاوم دربرابر اشعه uv.
  4. نصب آسان و راحتی و در نصب.
  5. وزن بسیار سبک
  6. مقاومت بالا در برابر فشار
  7. امکان تولید در کلاس های سفارشی.

ویژگی های دریچه منهول پلی اتیلن

اگر از این دریچه ها به طور مناسب و صحیح استفاده شود عمری بسیار طولانی مدت دارد و آسیب نمیبیند. اما یعنی چی که به طور صحیح استفاده شود.؟ هر دریچه در کلاس مختلف تولید میشود و برای استفاده در مکان مخصوص است که با مشاوره گرفتن میشود متوجه شد که کدام دریچه مناسب است. این دریچه ها در برابر نورخورشید مقاوم است و به آن اسیبی نمیرساند. از بزرگترین ویژگی این دریچه ها میشود به ظاهر بسیار زیبای این دریچه ها اشاره کرد. این زیبایی علاوه بر جلوه خوب باعث حفظ شدن مبلمان شهری میشود که همین یکی از مهمترین دلایل خرید دریچه است.

روش ساخت دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه های دیگر با روش قدیمی ریخته گری تولید نمیشود بلکه با دستگاه های پیشرفته تولید میشود و تست میشود. همه دریچه در قالب های 60 سانتی و 80 سانتی تولید میشود زیرا بیشتر اندازه های استفاده شده از دریچه ها همین سایز است. و تمامی چاه های حفر شده باید مطابق با همین سایز ها باشد. حفره های مخابراتی 80 و حفره های فاضلابی 60 این به صورت استاندارد در تمامی شهر ها یکی است. برای ثبت سفارش لطفا با در تماس باشید.

آیا این دریچه ها ضدسرقت است ؟ 

به طور قطعی نمیشود گفت که دریچه منهول پلی اتیلن ضد سرفت است اما این دریچه ها کمتر از دیگر دریچه ها به سرقت میرود چرا؟ به این دلیل که این دریچه ها غیر قابل بازیافت هستند و کمتر توجه سارقان را به خود جلب میکند. به همین دلیل دریچه های پلی اتیلن در جاهایی که سرقت دریچه زیاد است کاربرد بسیار خوبی دارد. همچنین میشود برای اطمینان بیشتر نوع لولا دار این دریچه را تهیه کرد و با کمک قفل ها لوله های این دریچه هارا سفت کرد تا دریچه ها به راحتی باز نشود.

قیمت دریچه منهول پلی اتیلن

دریچه های منهول پلی اتیلن قیمت مشخص شده ای دارند و مانند دریچه های چدنی و دریچه هایی که هر روز قیمت مواد اولیه آنها بالا و پایین میشود نیست اما این نوع از دریچه ها دارای انواع مختلفی هستند برای مثال برخی از این دریچه ها دارای پیچ های مخصوص هستند که به کمک آچار مخصوص خود باز و بسته میشود و برخی دیگر از این دریچه ها دارای لولا هستند که قیمت همه ای دریچه ها باهم متفاوت است. شما میتوانید برای مکان هایی سرقت دریچه ها زیاد است از دریچه هایی استفاده کنید که دارای پیچ یا همان قفل مخصوص هستند و به کمک لولا ها محافظت میشوند. برای دریافت قیمت دقیق این دریچه ها میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

برای دریافت قیمت های دقیق و به روز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم حتی در روز های تعطیل.

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید