لوله کاروگیت سنگین سایز 500

لوله کاروگیت سنگین سایز ۵۰۰

لوله کاروگیت سنگین سایز 500 : یکی از پرمصرف ترین لوله ها در بین لوله هایی که امروزه استفاده می شود لوله کاروگیت است این لوله یکی از پر مصرف ترین سایز های این لوله است کار گیت در شهرسازی فاضلاب خانه سازی شهرک سازی استفاده است. لازم به ذکر است این لوله را می توان در کشاورزی و صنعت استفاده نمود این لوله مزایای بسیاری نسبت به لوله های دیگر دارد لوله های دیگر ممکن است شکننده گران قیمت و بی‌کیفیت باشند و در مقابل سرما گرما یخ زدگی و دمای بالای آب و هوا و دمای پایین آب و هوا دوام نیاورد .در گذشته به علت نبود مواد پلاستیکی و مشتقات آن بیشتر از لوله های آهنی و بتنی و سفالی استفاده می‌شد با به وجود آمدن مشتقات پلاستیکی از جمله لوله پلی اتیلن لوله کاروگیت نیز به عرصه این صنعت گذاشت امروزه جای تمام لوله ها از جمله آهنی بتنی و سفالی را پر کرده است در نظر داشته باشید که هر چقدر وزن یک لوله سراسر باشد حمل و نقل و جابجایی و نصب آن آسانتر است.لوله کاروگیت در دو نوع است ۱۶ نیوتن و۳۱/۵ نیوتن کاروگیت ۱۶ نیوتن به این معنی است این لوله توانایی تحمل ۱۶ نیوتن بار را در خود دارد.

وزن لوله کاروگیت سنگین سایز 500

وزن پایین باعث می شود لوله قیمت مناسب تری نیز داشته باشد لوله های آهنی به علت وزن بالا و جابجایی سخت بسیار گرانقیمت بودند و به صرفه برای خریدارن نبودند اما لوله های کاروگیت به علت وزن پایین سبک بودن و کیفیت و تحمل فشار در برابر آب و فاضلاب بسیار مقرون به صرفه است زیرا هر چقدر یک لوله سبک تر باشد بهتر و هزینه جابجایی آن نیز پایین‌تر است.که این لوله ۳۱/۵ و نیوتن فشار را بر روی خود حمل میکند.که به این دو لوله کاروگیت سبک و سنگین نیز گفته می شود. اتصال دادن لوله کاروگیت به یکدیگر بسیار کار ساده ای است زیرا این لوله ها به صورت کوپلر نری و مادگی است و این لوله به راحتی به یکدیگر اتصال پیدا می کند و مشتری به سادگی می‌تواند این لوله را نصب کند.
شما مشتریان گرامی می توانید با تماس با کارشناسان ما لوله کاروگیت ۵۰۰ سنگین یا ۲۰ اینچ را تهیه کنید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید با تشکر شرکت من منهول سنتر.

لوله کاروگیت سنگین 20 اینچ

لوله کاروگیت ۵۰۰ که به آن ۲۰اینچ نیز گفته می شود در صنعت کشاورزی برای هدایت آبهای سطحی و جاری استفاده می شود شما اگر دست ساخت جوی آب را دارید می‌توانید یک لوله کاروگیت را از وسط برش داده و جوی آب را بسازید در صنعت ساختمان لوله کشی فاضلاب شهری از لوله کاروگیت استفاده میشود مصارف صنعتی برای ساخت شوتینگ انتقال زباله های شهری استفاده می شود.
هزینه اتصال دادن لوله کاروگیت بسیار پایین است زیرا لوله نیاز به استادکار برای نصب ندارد و تمام اتصالات آن به صورت آماده وجود دارد و شما دیگر نگران نصب این رود در محل مورد استفاده نخواهید بود اگر اتصال به صورت سفارشی بنا به درخواست مشتری صورت گرفت شرکت من هوم‌سنتر این اتصالات سفارشی تولید می کند زیرا شرکت سنتر اولین هدف ما آسایش مشتری است.
شکل لوله کاروگیت مارپیچ است و بیرون آن رنگ مشکی است مارپیچ بودن آن به علت این است که این لوله در زیر خاک کار گذاشته میشود و اگر مارپیچ نبود در زیر خاک سر می خورد داخل آن به رنگ زرد و لیز است این به این علت است که مواد و فضولات فاضلابی در داخل آن گیر نکند و باعث گرفتگی لوله نشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لوله ها لطفا با شماره های ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید