دریچه منهول بتنی

دریچه منهول بتنی : دریچه بتنی یکی دیگر از پر فروش ترین دریچه های منهول در بازار هستند اما یا این دریچه ها واقعا به صورت بتنی تولید میشود یا خیر؟دریچه های منهول بتنی امروزه بر پایه سیمان و بتن تولید میشود اما با نام های دریچه های منهول بتنی به فروش میرسد این نوع دریچه ها نیز در سه کلاس تولید میشود B125 , C250 , D400 این نوع پوشش های منهول در سایز های 32 تا 80 تولید میشود دریچه های منهول بتنی کاربرد های بسیار زیادی دارد که در ادامه به ان اشاره خواهد شد.

مزایای درب منهول بتنی

 1. عمر بسیار طولانی مدت تا حدود 50 سال.
 2. قیمت مقرون مصرفه نسبت به دیگر دریچه ها.
 3. مقاومت بسیار بالا در برابر فشار های وارد شده.
 4. امکان ثبت برند یا نام تجاری بر روی دریچه.
 5. رعایت درست مبلمان شهری
 6. زیبایی دریچه ها

دریچه منهول بتنی

تمامی دریچه های منهول بتنی دارای گواهینامه استاندارد ملی و استاندارد جهانی هستند زیرا از این دریچه ها بیشتر در پروژه های حساس استفاده میشود و باید به درستی استاندارد های این دریچه ها رعایت شده باشد روش تولید این نوع پوشش ها به سادگی که فکر میکنید نیست چرا این دریچه ها به خوبی فشار را مهار میکنند؟

این نوع درب ها چیزی در زیر الیاف خود دارند که به صورت ارماتوربندی شده فشار های وارد را دفع میکند وقتی میلگرد ها به صورت ارماتور در کنار هم قرار میگیرند الیافت نانو و بتن و سیمان بر روی انها ریخته میشود و داخل قالب قرار داده میشود و بعد از سفت شدن الیاف از قالب خارج و سرد و سفت میشود و بعد برای تست فشار اماده میشوند  همانطور که در بالا گفته شد باید در کلاس D400 چهل(40) تن بار یا همان فشار را تحمل کنند اما ایا این فشار برای چه مدت کافی است؟

فشاری که وارد میشود نباید لحظه ای باشد باید وقتی فشار به 40 تن میرسد روی این فشار نگه داشته شود تا نتیجه تحمل فشار دریچه به درستی ثبت شود.

مزایا این نوع دریچه ها

 1. مقاومت بالا در برابر فشار.
 2. قیمت مقرون به صرفه نسبت به دیگر دریچه ها.
 3. حفظ مبلمان شهری.
 4. زیبا و مقاوم.
 5. حفظ امنیت شهری به صروت دقیق و مطمعن.
 6. جا به جایی اسان در صورت دایره ای بودن دریچه ها.
 7. نصب اسان و مطعمن.
 8. امکان استفاده در اتوبان ها و خیابان های اصلی.

وزن و فروش پوشش های بتنی

وزن پوشش های منهول  بالا است و سبک ترین دریچه های ان در سایز 60 50 کیلو وزن دارد. این دریچه ها مانند دریچه های منهول نانوکامپوزیت به صورت کلاس بندی تولید میشود و فروخته میشود. کلاس های تولید شده برای این درچه ها پیاده رویی و ترافیکی هستند. که این دریچه ها نیز به صورت سفارشی در کلاس های بالا تر نیز تولید میشوند.

نکات هنگام خرید :

درهنگام خرید توجه داشته باشید که دریچه ها هیچگونه ترک و شکستگی نداشته باشند. کلاس های دریچه ها باید روی انها هک شده باشد. دریچه ها باید به صورتISO , EN124 تولید شده باشد.دریچه ها باید دارای ضمانت نامه و برگه استاندارد باشد.

برای دریافت اظلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفا با شماره های ما در سایت تماس بگیرید ما در 24 ساعت از شبانه روز در کنار شما هستیم(با تشکر تیم فنی منهول سنتر)

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید