لوله کاروگیت سایز 200

لوله کاروگیت سایز 200 به صورت ثبت سفارش تولید میشود زیرا این سایز از لوله ها به صورت پیشفرض تولید و انبار نمیشود و باید به صورت سفارشی در تیراژ بالا تولید بشود. لوله های کاروگیت چیست؟ لوله های کاروگیت نوعی لوله است که برای انتقال اب های فاضلاب استفاده میشود و همچنین برای انتقال اب های سطحی یعنی اب هایی که فشار ندارد استفاده میشود.

لوله دوجداره سایز 200 چیست؟

لوله های دوجداره همان لوله های کاروگیت است که به این نام شناخته میشود زیرا این لوله ها مانند لوله های پلی اتیلن تولید نمیشود اما مواد سازنده این لوله ها همان مواد اولیه پلی اتیلن است و فقط قالب و تولید این لوله ها متفاوت است.

لوله کاروگیت سایز 200

روش نصب و اجرای لوله های کاروگیت سایز 200

لوله های دوجداره سایز 200 به دلیل وزن و سایز مناسبی که دارد به راحتی مییشود از ان در اجرای لوله کشی استفاده کرد این سایز از لوله های کاروگیت دارای مقداری انعطافپذیری است که میشود از ان برای نصب کمک گرفت زیرا میشود در خاک مقداری ان را انعطاف داد تا استفاده از زانو ها و اتصالات مقداری کمتر شود. بیشتر لوله های دوجداره در زیر خاک استفاده میشود و بعد از ان خاگ بر روی این روی این لوله ها ریخته میشود تا به خوبی فشار های وارد شده به این لوله ها دفع شود. این نوع لوله در دونوع سبک و سنگین تولید میشود که از نظر ظاهر تفاوتی باهم ندارند اما از نظر مشخصات فنی باهم متفاوت هستند.

مشخصات فنی لوله های فاضلابی دوجداره

لوله های سنگین به تحمل فشار 31.5kn و لوله های سبک با فشار 16kn تولید و فروش میرسد معمولا از لوله های سبک برای اجرای انتقال اب های سطحی و مکان های کم رفت و امد استفاده میشود و از لوله های سنگین برای اجرا در زیر پل های و مکان های پر رفت امد استفاده میشود زیرا این نوع لوله ها برای استفاده در زیر خاک ها در محل هایی که عبور خودرو های سنگین است قرار میگیرد و به خوبی مورد استفاده قرار میگیرد.

شکل ظاهری لوله های کاروگیت

لوله های کاروگیت به لوله های دوجداره معروف هستند به این دلیل که این لوله ها از دوجداره تشکیل شده اند. جداره داخلی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی است به این دلیل که لوله ها داخل ان لجن نبندد و سیالات به راحتی از داخل ان عبور کند. سطح بیرونی این لوله ها به صورت مارپیچ و فنری است این سطح به دلیل فشار خاک و زمین به این گونه طراحی میشود تا بتواند به راحتی فشار حلقوی را دفع کند و درخاک سفت بماند.

مزایا استفاده از لوله کاروگیت سایز 200 میلی متر
  1. عمر طولانی مدت در صورت استفاده صحیح از لوله ها.
  2. قیمت بسیار مقرون به صرفه با توجه به دیگر لوله ها.
  3. نصب و اجرای اسان.
  4. انعطافپذیری.
  5. مقاومت در برابر خوردگی و اسید ها.

برای دریافت وزن لوله ها و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09357893474کلیک کنید