لوله کاروگیت سایز 200: لوله های کاروگیت یا لوله های دوجداره در سایز 200 از فروش بسیار بالایی برخوردار هستند که این خرید و فروش لوله ها بی دلیل نمیباشد اگر میخواهید بدانید که این لوله ها برای چی اینقدر محبوب هستند و فروش خوبی دارند در ادامه مطلب با ما همراه باشید. لوله های کاروگیت از زیبایی بسیار خوبی برخوردار است ولی قیمت این لوله ها بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر لوله ها است که یکی از دلایل فروش بالا این لوله ها همین دو مورد است. اما موارد بسیار دیگری است که میشود از آنها برای محبوبیت این لوله ها یاد کرد.

لوله کاروگیت سایز 200

لوله های کاروگیت سایز 8 اینچ یا همان سایز 200 مقاومت و پایداری بسیار زیادی در زیر خاک دارد که این مقاومت به دلیل جداره خارجی این لوله ها است که به دلیل طراحی فنری شکل این امکان را فراهم میسازد که این لوله ها وقتی در خاک قرار میگیرند جا به جا میشوند تکان نخورند زیرا خاک ها درون جداره های لوله قرار میگیرد تا در جای خود تکان نخورند. اما نگران رد شدن سیالات نباشید زیرا سطح دورنی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی میباشد که باعث میشود آب ها و سیالات دیگر به راحتی از درون این لوله ها عبور کنند و چیزی در این لوله ها گیر نکند.

لوله کاروگیت سایز 200

لوله کاروگیت 200 یا 8 اینج

لوله های دوجداره سایز 200 به دلیل وزن و سایز مناسبی که دارد به راحتی مییشود از ان در اجرای لوله کشی استفاده کرد این سایز از لوله های کاروگیت دارای مقداری انعطافپذیری است که میشود از ان برای نصب کمک گرفت زیرا میشود در خاک مقداری ان را انعطاف داد تا استفاده از زانو ها و اتصالات مقداری کمتر شود. بیشتر لوله های دوجداره در زیر خاک استفاده میشود و بعد از ان خاگ بر روی این روی این لوله ها ریخته میشود تا به خوبی فشار های وارد شده به این لوله ها دفع شود. این نوع لوله در دونوع سبک و سنگین تولید میشود که از نظر ظاهر تفاوتی باهم ندارند اما از نظر مشخصات فنی باهم متفاوت هستند.

مشخصات فنی لوله های فاضلابی دوجداره

لوله های سنگین به تحمل فشار 31.5kn و لوله های سبک با فشار 16kn تولید و فروش میرسد معمولا از لوله های سبک برای اجرای انتقال اب های سطحی و مکان های کم رفت و امد استفاده میشود و از لوله های سنگین برای اجرا در زیر پل های و مکان های پر رفت امد استفاده میشود زیرا این نوع لوله ها برای استفاده در زیر خاک ها در محل هایی که عبور خودرو های سنگین است قرار میگیرد و به خوبی مورد استفاده قرار میگیرد.

شکل ظاهری لوله های کاروگیت

لوله های کاروگیت به لوله های دوجداره معروف هستند به این دلیل که این لوله ها از دوجداره تشکیل شده اند. جداره داخلی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی است به این دلیل که لوله ها داخل ان لجن نبندد و سیالات به راحتی از داخل ان عبور کند. سطح بیرونی این لوله ها به صورت مارپیچ و فنری است این سطح به دلیل فشار خاک و زمین به این گونه طراحی میشود تا بتواند به راحتی فشار حلقوی را دفع کند و درخاک سفت بماند.

مزایا استفاده از لوله کاروگیت سایز 200 میلی متر
  1. عمر طولانی مدت در صورت استفاده صحیح از لوله ها.
  2. قیمت بسیار مقرون به صرفه با توجه به دیگر لوله ها.
  3. نصب و اجرای اسان.
  4. انعطافپذیری.
  5. مقاومت در برابر خوردگی و اسید ها.

برای خرید لوله های کاروگیت و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید