دریچه منهول چدنی : دریچه های چدنی زیبا مقاوم و مقرون به صرفه. در سال های گذشته به دلیل سرقت بسیار زیاد دریچه های منهول از جنس چدن دریجه های دیگری در جنس های مختلف نیز تولید شدند. پوشش های منهول و پوشش های فاضلابی نیز از نام های دیگر این دریچه ها است. دریچه های چدنی که از ما خریداری میکنید از چدن درجه 1 تولید شده و با مناسب ترین کیفیت به شما عرضه میگردد. قیمتی که ما برای دریچه های چدنی مشخص کردیم بسیار پایین تر از دیگر دریچه های میباشد و شما با قیمت گرفتن از ما متوجه تفاوت قیمت دریچه ها خواهید شد.

دریچه منهول چدنی

دریچه های چدنی فاضلاب دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی هستند که در دیگر دریچه ها قابل مشاهده نمیباشد. این دریچه ها در کلاس های مختلف پیاده رویی و یا ترافکی تولید میشود که هرکدام کاربرد خود را دارد و در ادامه مطلب در باره این دو کلاس توضیح خواهیم داد. اگر خواهص و ویژگی های چدن را مطالعه کرده باشید باید بدانید که این دریچه ها تمامی آن ویژگی ها را در خود دارد. همچنین شما میتوانید رنگ دلخواه خود را برای این دریچه ها انتخاب کنید و لوگوی مخصوص خود را نیز روی این دریچه ها داشته باشید.

وزن دریچه ها عبارتند از :

  1. دریچه منهول سایز 60 ( 60 تا 75کیلوگرم)
  2. دریچه منهول سایز 80 ( 90 تا 170 کیلوگرم)
  3. دریچه منهول سایز 40 (30 تا 40 کیلوگرم)
  4. دریچه منهول سایز 32 ( 15 تا 25 کیلوگرم)
  5. دریچه منهول سایز 20 ( 9 تا 20 کیلوگرم)
نام دریچهسایز دریچه cmسایز طوقه cmقیمت دریچه rialوزن تقریبی kg
دریچه منهول چدنی 2025تماس بگیرید20 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی2532تماس بگیرید28کیلوگرم
دریچه منهول چدنی3240تماس بگیرید37 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی4050تماس بگیرید43 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی5060تماس بگیرید48 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی6070تماس بگیرید60کیلوگرم
دریچه منهول چدنی7080تماس بگیرید96کیلو گرم
دریچه منهول چدنی8097تماس بگیرید110 کیلوگرم


دریچه منهول چدنی

وزن و قیمت درب های منهول چدنی

بیشتر قیمت های داده شده در جدول بالا به صورت وزنی میباشد شما کافی است وزن دریچه را در قیمت روز بازار ضرب کنید و قیمت دقیق را به دست آورید روش قیمتگذاری این نوع از دریچه ها بسیار ساده میباشد و کافی است تنها از قیمت مواد اولیه روز مطلع شوید و بعد از آن شروع به در آوردن قیمت دقیق نمایید. آیا دیگر دریچه ها نیز به همین روش قیمت داده میشود؟ جواب خیر است هر دریچه به صورت منحصر به فرد خود قیمت داده میشود. شما میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن با متخصصین ما ارتباط بگیرید.

روش ضد سرقت کردن دریچه منهول جدنی

روش های زیادی برای ضدسرقت کردن دریچه های وجود دارد اما بهترین روش و کم هزینه ترین روش کدام است؟. دریچه های منهول از جنس چدن بسیار به سرقت میرود زیرا این دریچه ها قابل بازیافت هستند. از کم هزینه ترین روش های ضد سرقت کردن جوش زدن و متصل کردن درب ها به طوقه هاست اما این کار باعث میشود این دریچه ها دیگر باز و بست نشود. از رایج ترین روش ضدسرقت کردن دریچه ها قفل دار کردن این دریچه ها است که تقریبا هزینه بالایی دارد اما روشی خوب برای جلوگیری از سرقت کردن دریچه ها است.

چگونه دریچه ها را قفل دار کنیم؟

دریچه های منهول دارای طوقه هستند این طوقه ها در زیر خاک دفن میشود به همین دلیل انها دیده نمیشود و به سرقت نمیرود. اگر بخواهیم دریچه ها را قفل دار کنیم باید به روش متصل کردن درب به طوقه عمل کنیم. اول یک قلاب به درب و بعد یک قلاب به در جوش میدهیم دقت داشته باشید جوش طوری باشد که مانع بسته شدن درب نشود در اتمام کار قفل را داخل قلاب ها قرار میدهیم. این روش از مرسوم ترین روش قفل دار کردن دریچه ها است که اکثر شرکت ها و افراد از ان استفاده میکنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های گذاشته شده در سایت تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی شما هستیم(تیم منهول سنتر)

24 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید