دریچه منهول چدنی: فروش دریچه منهول چدنی سال های بسیار زیادی است که ادامه دارد اما آیا قیمتی که برای دریچه چدنی میپردازید ارزش خرید این دریچه منهول چدنی را دارد؟ جواب این سوال صد در صد بله است زیرا این دریچه ها در سال هایی که تولید میشد اولین دریچه هایی است که استاندارد ها را تایید گرفته است اما این نوع از دریچه ها به دلیل بالا بودن مواد اولیه سرقت بسیار زیادی دارند که به همین  دلیل برخی از افراد از خرید این دریچه خودداری میکنند زیرا امکان سرقت این دریچه ها بسیار بالا است.

دریچه منهول چدنی

پوشش های منهول چدنی به صورت وزن فروخته میشود به همین دلیل اولین چیزی که برای دریچه های چدنی ضروری است داشتن وزنی کافی برای تحمل فشار ها بالا است اگر وزن به انداره کافی نباشد دریچه میشکند اگر وزن انها بالا باشد قیمت این دریچه ها بسیار بالا میرود پس باید وزنی متناسب با تحمل فشار را انتخاب کرد. روش محاسبه کردن قیمت دریچه چدنی به این شکل است که وزن دریچه را به قیمت روز ضرب میکنند تا قیمت دقیق دریچه ها به دست اید.

وزن دریچه ها عبارتند از :

  1. دریچه منهول سایز 60 ( 60 تا 75کیلوگرم)
  2. دریچه منهول سایز 80 ( 90 تا 170 کیلوگرم)
  3. دریچه منهول سایز 40 (30 تا 40 کیلوگرم)
  4. دریچه منهول سایز 32 ( 15 تا 25 کیلوگرم)
  5. دریچه منهول سایز 20 ( 9 تا 20 کیلوگرم)
دریچه منهول چدنی
نام دریچهسایز دریچه cmسایز طوقه cmقیمت دریچه rialوزن تقریبی kg
دریچه منهول چدنی 2025تماس بگیرید20 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی2532تماس بگیرید28کیلوگرم
دریچه منهول چدنی3240تماس بگیرید37 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی4050تماس بگیرید43 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی5060تماس بگیرید48 کیلوگرم
دریچه منهول چدنی6070تماس بگیرید60کیلوگرم
دریچه منهول چدنی7080تماس بگیرید96کیلو گرم
دریچه منهول چدنی8097تماس بگیرید110 کیلوگرم

وزن و قیمت دریچه منهول چدنی

بیشتر قیمت های داده شده در جدول بالا به صورت وزنی میباشد شما کافی است وزن دریچه را در قیمت روز بازار ضرب کنید و قیمت دقیق را به دست آورید روش قیمتگذاری این نوع از دریچه ها بسیار ساده میباشد و کافی است تنها از قیمت مواد اولیه روز مطلع شوید و بعد از آن شروع به در آوردن قیمت دقیق نمایید. آیا دیگر دریچه ها نیز به همین روش قیمت داده میشود؟ جواب خیر است هر دریچه به صورت منحصر به فرد خود قیمت داده میشود. شما میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن با متخصصین ما ارتباط بگیرید.

روش ضد سرقت کردن دریچه منهول جدنی

روش های زیادی برای ضدسرقت کردن دریچه های وجود دارد اما بهترین روش و کم هزینه ترین روش کدام است؟. دریچه های منهول از جنس چدن بسیار به سرقت میرود زیرا این دریچه ها قابل بازیافت هستند. از کم هزینه ترین روش های ضد سرقت کردن جوش زدن و متصل کردن درب ها به طوقه هاست اما این کار باعث میشود این دریچه ها دیگر باز و بست نشود. از رایج ترین روش ضدسرقت کردن دریچه ها قفل دار کردن این دریچه ها است که تقریبا هزینه بالایی دارد اما روشی خوب برای جلوگیری از سرقت کردن دریچه ها است.

چگونه دریچه ها را قفل دار کنیم؟

دریچه های منهول دارای طوقه هستند این طوقه ها در زیر خاک دفن میشود به همین دلیل انها دیده نمیشود و به سرقت نمیرود. اگر بخواهیم دریچه ها را قفل دار کنیم باید به روش متصل کردن درب به طوقه عمل کنیم. اول یک قلاب به درب و بعد یک قلاب به در جوش میدهیم دقت داشته باشید جوش طوری باشد که مانع بسته شدن درب نشود در اتمام کار قفل را داخل قلاب ها قرار میدهیم. این روش از مرسوم ترین روش قفل دار کردن دریچه ها است که اکثر شرکت ها و افراد از ان استفاده میکنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های گذاشته شده در سایت تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی شما هستیم(تیم منهول سنتر)

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید