دریچه منهول چدنی

دریچه منهول چدنی پرفروش ترین دریچه موجود در دنیا است این نوع دریچه در تمامی کشور های جهان استفاده میشود و به خوبی برای چیزی که ساخته شده است به وظیفه خود عمل کرده است. این نوع پوشش های چدنی به دو دسته تقسیم میشود که در ادامه به انها میپردازیم اما قبل از ان باید دانست که این نوع دریچه به 3 کلاس تقسیم میشود ( پیاده رویی, ترافیکی, ترافیکی سنگین ).

وزن دریچه منهول چدنی

پوشش های منهول چدنی به صورت وزن فروخته میشود به همین دلیل اولین چیزی که برای دریچه های چدنی ضروری است داشتن وزنی کافی برای تحمل فشار ها بالا است اگر وزن به انداره کافی نباشد دریچه میشکند اگر وزن انها بالا باشد قیمت این دریچه ها بسیار بالا میرود پس باید وزنی متناسب با تحمل فشار را انتخاب کرد. روش محاسبه کردن قیمت دریچه چدنی به این شکل است که وزن دریچه را به قیمت روز ضرب میکنند تا قیمت دقیق دریچه ها به دست اید.

وزن دریچه ها عبارتند از :

  1. دریچه منهول سایز 60 ( 60 تا 75کیلوگرم)
  2. دریچه منهول سایز 80 ( 90 تا 170 کیلوگرم)
  3. دریچه منهول سایز 40 (30 تا 40 کیلوگرم)
  4. دریچه منهول سایز 32 ( 15 تا 25 کیلوگرم)
  5. دریچه منهول سایز 20 ( 9 تا 20 کیلوگرم)
دریچه منهول چدنی

روش ضد سرقت کردن دریچه منهول جدنی

روش های زیادی برای ضدسرقت کردن دریچه های وجود دارد اما بهترین روش و کم هزینه ترین روش کدام است؟. دریچه های منهول از جنس چدن بسیار به سرقت میرود زیرا این دریچه ها قابل بازیافت هستند. از کم هزینه ترین روش های ضد سرقت کردن جوش زدن و متصل کردن درب ها به طوقه هاست اما این کار باعث میشود این دریچه ها دیگر باز و بست نشود. از رایج ترین روش ضدسرقت کردن دریچه ها قفل دار کردن این دریچه ها است که تقریبا هزینه بالایی دارد اما روشی خوب برای جلوگیری از سرقت کردن دریچه ها است.

چگونه دریچه ها را قفل دار کنیم؟

دریچه های منهول دارای طوقه هستند این طوقه ها در زیر خاک دفن میشود به همین دلیل انها دیده نمیشود و به سرقت نمیرود. اگر بخواهیم دریچه ها را قفل دار کنیم باید به روش متصل کردن درب به طوقه عمل کنیم. اول یک قلاب به درب و بعد یک قلاب به در جوش میدهیم دقت داشته باشید جوش طوری باشد که مانع بسته شدن درب نشود در اتمام کار قفل را داخل قلاب ها قرار میدهیم. این روش از مرسوم ترین روش قفل دار کردن دریچه ها است که اکثر شرکت ها و افراد از ان استفاده میکنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید و یا در زیر همین پست با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید ما به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی هستیم.

باتشکر منهول سنتر

9 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید