لوله کاروگیت سایز 600 : لوله کاروگیت سایز ۶۰۰ بیشتر برای مصارف فاضلابی استفاده میشود اما آیا این لوله ها کاربرد های دیگری دارند؟ بله این لوله ها به دلیل قیمت بسیار مناسب در انتقال آب های کشاورزی نیز کاربرد دارند. توجه داشته باشید به هیچ عنوان نمیتوانید از این لوله ها برای انتقال آشامیدنی استفاده کنید.( هر لوله ای که بر روی کیفیت آب تاثیر داشته باشد امکان استفاده از آن برای انتقال آب آشامیدنی وجود ندارد). اما میتوان به راحتی از این لوله ها برای انتقال های کشاورزی و فاضلاب استفاده کرد.

لوله کاروگیت سایز 600

لوله کاروگیت در آب و فاضلاب ایران امروزه شرکت آب و فاضلاب برای انتقال آب و فاضلاب شهری از این لوله ها استفاده می کند ، این لوله ها از عمر بالایی برخوردار است و هزینه کمتری به هنگام نصب و راه اندازی و خریداری برای دولت و شرکتهای خصوصی دارد.لوله کاروگیت در صنعت ساختمان نیز استفاده می شود ، لوله کاروگیت برای انتقال آب و فاضلاب ساختمان و وصل شدن آن به فاضلاب شهری کاربرد دارد در گذشته ساختمان ها مشکلات گرفتگی فاضلاب را داشتند که این مشکل ساختمان را با هزینه‌های گزاف رو به رو می کرد ، اما با تولید و پا به عرصه گذاشتن لوله کاروگیت این مشکل در تمامی ساختمان ها حل شد زیرا این دوره از داخل به رنگ زرد که بسیار صاف و صیقلی است تولید می‌شود و همین باعث می شود که سطح داخلی این لوله بسیار سر باشد.

لوله کاروگیت سایز 600

لوله 600 ملیمتری کاروگیت

حمل و نقل لوله کاروگیت سایز 600 بسیار آسان است ، زیرا وزن این دوره بسیار سبک است و شما می توانید این دوره را حتی با یک دست بلند کنید این دوره از مواد نو و با کیفیت تولید شده که همین موضوع باعث شده که وزن این گونه بسیار پایین باشد.نصب و راه اندازی لوله کاروگیت بسیار آسان است و مانند لوله پلی اتیلن و آهنی و مانیسمان نیاز به جوش ندارد و شما می توانید این لوله ها را حتی خودتان بدون نیاز به پرداخت برای نصب لوله به استادکار آن را نصب کنید و به راحتی آب سطحی یا استفاده مورد نظر خود را انجام دهید.

مزایا و خوبی های لوله های دوجداره کاروگیت : 

عمر لوله کاروگیت سایز 600 بسیار بالاست و در صورت استفاده درست از این لوله تا ۵۰ سال نیز عمر میکند و این مزیت شما را از استفاده دیگر لوله ها بی نیاز می‌سازد.لوله کاروگیت در زیر خاک نیز عمر خوبی دارد ، در جریان هستید که فرسایش و تجزیه شدن در زیر خاک بسیار سریع اتفاق می‌افتد ولی لوله کاروگیت با ترکیبات و موادی تولید شده است که در زیر خاک عمر بسیار بالایی دارد.لوله کاروگیت برای اینکه در زیر خاک نصب شود به این شکل تولید شده است که این شکل لوله باعث می‌شود فشار بیشتری در صورت فشار آمدن به آن در زیر خاک تحمل کند.

خرید و قیمت لوله کاروگیت سایز 600 ملی متر

شما مشتریان اگر قصد خرید برای لوله کاروگیت را دارید قطعاً با واژه لوله کاروگیت سبک و سنگین در بازار ایران رو به رو خواهید شد که این واژه نه تنها در بازار ایران بلکه در بازار جهانی نیز رواج دارد در این مطلب قصد داریم لوله کاروگیت سبک و سنگین را نیز برای شما توضیح دهیم.قیمت لوله های کاروگیت سبک معمولا از لوله های سنگین بسیار پایین تر هستند اما به طور کلی اگر بخواهیم این لوله ها را با لوله های دیگر مقایسه کنیم قیمتی حدودا نصف دارند.

نکته هایی هنگام خرید لوله های کاروگیت

اگر در هنگام خرید واژه لوله کاروگیت سنگین روبه رو شده اید ، این به این معنی است که این لوله از وزن بالایی نسبت به لوله کاروگیت سبک برخوردار است قطعاً هرچه یک لوله سنگین‌تر باشد مواد مورد استفاده در آن نیز بیشتر است و شما قطعاً لوله کاروگیت سنگین را از لوله کاروگیت سبک به قیمت گرانتری خریداری میکنید ، معمولا لوله کاروگیت سنگین فشار بیشتری در برابر آب تحمل میکند و مورد استفاده آب و فاضلاب شهری است ولی لوله کاروگیت سبک در لوله کشی های ساختمانی نیز جواب می دهد.

برای دریافت قیمت های دقیق و به روز شما میتوانید به صورت 24 ساعت با شماره های ما در تماس باشید(حتی در روز های تعطیل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید