لوله کاروگیت سایز ۱۲۵

لوله کاروگیت سایز 125 برای استفاده به عنوان لوله های فاضلابی تولید میشود. لوله های کاروگیت در سایز های گوناگونی تولید میشود کوچک ترین سایز 110 و در بزرگترین سایز 2500 تولید میشود این نوع لوله از همان مواد HDPEساخته میشود که برای ساخت لوله های پلی اتیلن استفاده میشود. مواد پلی اتیلن تنها برای ساخت لوله های تکجداره نیست بلکه برای ساخت لوله های دوجداره و دریچه های منهول پلی اتیلن نیز استفاده میشود.

لوله دوجداره سایز 125

از لوله های کاروگیت برای ساخت راه های فاضلابی و انتقال اب های سطحی نیز استفاده میشود لوله های دوجداره در حداقل 4 بار فشار و حداکثر 5 تولید میشود اگر فشاری بیشتر از این فشار تایین شده داشتید از لوله های بزرگتر استفاده کنید. لوله ها در دو نوع سنگین و سبک تولید میشود که از نظر ظاهری بایکدیگر فرقی ندارند و تحمل فشار و وزن انها متفاوت است.

کاربرد لوله های کاروگیت

  1. استفاده از لوله های کاروگیت برای انتقال اب فاضلاب.
  2. عمر طولانی تا حدود 100 سال.
  3. لوله های کاروگیت دارای انعطافپذیری است.
  4. قیمت این لوله ها بسیار مقرون به صرفه است.
  5. لوله های کاروگیت علاوه بر زیبایی مقاومت بسیار بالایی دارد.

لوله کاروگیت سایز 125 (5 اینچ)

از لوله های کاروگیت برای ساخت منهول ها و هندهول ها نیز استفاده میشود از سایز های بزرگ برای منهول ها و از سایز های کوچک برای ساخت هندهول ها استفاده میشود. برای ساخت منهول ها یا هندهول ها باید لوله را به ارتفاع دلخواه برش داده و یک سر لوله را با کمک جوش پلی اتیلن کور میکنند و به راحتی منهول ها یا هندهول ساخته میشود منهول ها یا هندهول های کاروگیت به صورت ماهیچه ای و چند تیکه نیز تولید میشود. لوله های کاروگیت به صورت مارپیچ تولید میشوند به همین دلیل به راحتی وزن و فشار خاک را تحمل میکند.

 

لوله کاروگیت سبک و سنگین

لوله های کاروگیت در دو نوع سنگین و سبک تولید میشود معمولا از لوله های سبک برای انتقال اب های سطحی کشاورزی و از لوله های سنگین برای کار های صنعتی استفاده میشود. برای مثال از لوله های کاروگیت سمگین برای استفاده در زیر پل ها و استفاده در جاهایی که رفت امد خودرو ها بسیار بالا است استفاده میشود. زیرا اگر از لوله های سبک استفاده کنیم ممکن است لوله ها اسیب ببینند. نام دیگر این لوله ها لوله های دوجداره است که به چه علت به این شناخته میشود؟ لوله های کاروگیت از دو سطح تشکیل شده اند سطح داخلی و سطح خارجی که کمک میکند کارایی این لوله ها بهتر شود. سطح داخلی این لوله ها به صورت صاف و صیقلی است تا مواد رونده به راحتی از ان عبور کند. سطح خارجی این لوله ها به صورت مارپیچ است این مارپیچ ها به این دلیل است که لوله ها درست و محکم تر در خاک قرار بگیرد.

 

لوله کاروگیت در قزوین

برای دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستند.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید