لوله کاروگیت سایز 400 : لوله های کاروگیت 16 اینچ به منظور انتقال آب های سطحی با هزینه و قیمت بسیار پایین تر تولید شده اند. در نظر بگیرید زمین کشاورزی دارید که نیاز به انتقال آب آن هستید و مایل به استفاده از لوله های گرانقیمت و پر هزینه نیستید لوله های کاروگیت یا همان لوله های دوجداره به کمک شما می آید. لوله های کاروگیت دارای ویژگی های بسیار زیادی است که شما را وادار به خرید این لوله میکند مهمترین ویژگی این لوله ها قیمت بسیار پایین آن است و دیگری خرید بسیار آسان این لوله ها زیرا حمل و نقل بسیار آسانی دارد و هزینه حمل کمتری نسبت به لوله های سنگین دارد.

لوله کاروگیت سایز 400

سایز این لوله ها را گاهی به صورت میلیمتری و گاهی به صورت سانتی متر میگویند و اینچ نیز این لوله ها را میشناسند. سایز 400 برای این لوله ها یعنی دهانه این لوله ها 400 میلی متر است و اگر به سانتی متر تبدیل شود یعنی 40 سانتی متر قطره ورودی این لوله ها میشود. معمولا لوله های کاروگیت در سایز های بزرگ خریداری میشود زیرا لوله های سایز بزرگ قیمت بسیار سنگینی دارند. البته توجه داشته باشید که لوله های کاروگیت نیز از جنس پلی اتیلن ساخته میشود(HDPE) اما قیمت آن تقریبا یک سوم لوله های پلی اتیلن تک جداره است.

لوله کاروگیت سایز 400

لوله کاروگیت 16 اینچ

عمر این لوله ها نسبت ب بقیه لوله ها بسیار بالاتر است حتی ممکن است تا ۵۰سال عمر مفید در صورت استفاده درست نیز داشته باشد!این لوله ها ب دلیل شبیه بودن فرمولاسیون انها ب پلاستیک بسیار دیر تجزیه می‌شود ب همین دلیل این لوله ها را در زیر خاک میگذارند ک مانع عبور ماشین الات سنگینه از روی آن و مانع تابش نور خورشید بر سطح آن می‌شود. اینچ نیز یکی دیگر از اندازه هایی است که برای تمامی لوله ها استفاده میشود و تنها برای این لوله ها نیست. تمامی لوله ها چه از جنس مانیسمان و چه از جنس پلی اتیلن تمامی به یک صورت اندازه گیری میشوند.

شکل ظاهری لوله های کاروگیت

همانطور ک گفته شد این لوله ۲۵سانتی متر قطر داخلی دارد این لوله سطح بیرونی فنر مانند دارد حالا شاید سوال پیش بیاید چرا شکلی فنری دارد چون اکثرا این لوله در زیر خاک استفاده میشود این حالت مانع سر خوردن لوله می‌شود لوله کاروگیت از داخل ب رنگ زرد است و بسیار لیز این حالت باعث می‌شود ک مانع گرفتگی لوله شود. یکی از مزایای بسیار عالیه لوله کاروگیت۲۵۰و تمامی سایزهای دیگر این است ک این لوله صورت فیتینگی و بدون جوش به یکدیگر اتصال میابد یعنی شخصی ک قصد خرید این لوله را دارد میتواند خودش این لوله ها را با دست و بدون استفاده از دستگاه دیگری آنها را متصل کند.

سایت منهول سنتر قصد دارد طرز استفاده و مزایا این لوله ها را با ساده ترین روش ممکن توضیح و در اختیار شما مشتریان گرمی قرار دهد.

کاربرد لوله کاروگیت به عنوان منهول

از لوله های کاروگیت در سایز های بالا میشود به عنوان منهول نیز از انها استفاده کرد و در سایز های کوچکتر میشود از این لوله ها برای ساخت هندهول ها و منهول ها کوچک نیز استفاده کرد. منهول ها به شما کمک میکنند که به راحتی به سیستم های زیر زمینی دسترسی داشته باشید. در بعضی از مواقع نیاز به منهول هایی دارید که به صورت پیشفرض تولید نمیشوند و تنها باید آنها را به صورت سفارشی تولید کرد پس باید از لوله های کاروگیت کمک بگیرید که سایزی آدم رو دارند.

برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

نمایندگی های کرج / تهران
026.34245841
0936.4553535

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید