لوله کاروگیت 400

لوله کاروگیت سایز 400 از سایز های بزرگ لوله های کاروگیت محسوب میشود.لوله کاروگیت یکی از اساسی ترین ارکان در لوله کشی فاضلاب است ک معمولا شهرداری و شهر سازی و اب و فاضلاب از لوله کاروگیت استفاده میکنند .
لوله کاروگیت سایز۴۰۰ یا ۱۲اینچ : این سایز ۴۰۰به چه معناست سایز ۴۰۰یعنی ۴۰۰میلیمتر به عبارتی ۴۰سانت قطر این لوله است ک ۱۲اینچ نیز میگویند.

مزایا استفاده از لوله های کاروگیت سایز 400

_ مزایا این لوله برای استفاده از آن ب جایه لوله های منسوخ شده قدیمی عبارتنداز:قابلیت مقاومت در برابر فشار بیرونی فشار تحمل بار آن ۱۶نیوتون و ۳۱/۵نیوتون میباشد.

_ لوله کاروگیت سایز۲۵۰ ۱۶نیوتون:به این لوله اصطلاحا لوله سبک نیز میگویند.

_ لوله کاروگیت سایز۲۵۰ ۳۱/۵نیوتون:به این لوله اصطلاحا لوله سنگین نیز میگویند.

طریقه تولید لوله کاروگیت۴۰۰ : دستگاه های تولید کننده لوله کاروگیت ب دلیل تحریم و نبودن قطعات در المان تولید میشود و در اصل لوله کاروگیت با دستگاه های المانی با بالاترین کیفیت تولید میشود.مواد تولید کننده لوله کاروگیت معمولا با پلی اتیلن یکی است فقط برای سطح خارجی ان از مستربچ استفاده میشود.

لوله کاروگیت سایز 400

طریقه استفاده و عمر لوله کاروگیت سایز۴۰۰:

عمر این لوله ها نسبت ب بقیه لوله ها بسیار بالاتر است حتی ممکن است تا ۵۰سال عمر مفید در صورت استفاده درست نیز داشته باشد!این لوله ها ب دلیل شبیه بودن فرمولاسیون انها ب پلاستیک بسیار دیر تجزیه می‌شود ب همین دلیل این لوله ها را در زیر خاک میگذارند ک مانع عبور ماشین الات سنگینه از روی آن و مانع تابش نور خورشید بر سطح آن می‌شود.

شکل ظاهری لوله های کاروگیت

همانطور ک گفته شد این لوله ۲۵سانتی متر قطر داخلی دارد این لوله سطح بیرونی فنر مانند دارد حالا شاید سوال پیش بیاید چرا شکلی فنری دارد چون اکثرا این لوله در زیر خاک استفاده میشود این حالت مانع سر خوردن لوله می‌شود لوله کاروگیت از داخل ب رنگ زرد است و بسیار لیز این حالت باعث می‌شود ک مانع گرفتگی لوله شود. یکی از مزایای بسیار عالیه لوله کاروگیت۲۵۰و تمامی سایزهای دیگر این است ک این لوله صورت فیتینگی و بدون جوش به یکدیگر اتصال میابد یعنی شخصی ک قصد خرید این لوله را دارد میتواند خودش این لوله ها را با دست و بدون استفاده از دستگاه دیگری آنها را متصل کند.

سایت منهول سنتر قصد دارد طرز استفاده و مزایا این لوله ها را با ساده ترین روش ممکن توضیح و در اختیار شما مشتریان گرمی قرار دهد.

کاربرد لوله کاروگیت به عنوان منهول

از لوله های کاروگیت در سایز های بالا میشود به عنوان منهول نیز از انها استفاده کرد و در سایز های کوچکتر میشود از این لوله ها برای ساخت هندهول ها و منهول ها کوچک نیز استفاده کرد.

برای دریافت طلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما تماس حاصل فرمایید

نمایندگی های کرج / تهران
026.34245841
0936.4553535

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید