لوله کاروگیت سایز 400 بیشتر برای انتقال آب های سطحی تولید شده اند و باید با دقت و درجایی مناسب از این لوله ها استفاده کرد زیرا نهایت تحمل فشار اتمسفر برای این لوله ها 5 بار است و فشاری بیشتر از این باعث ترکیدن لوله های کاروگیت خواهد شد. لوله های سایز 400 در دسته بندی سایز های بزرگ قرار میگیرد نه تنها برای لوله های کاروگیت یا همان لوله های دوجداره بلکه برای تمامی لوله ها به همین ترتیب است لوله های 400 یعنی قطر دهانه لوله به این اندازه میباشد.

لوله کاروگیت سایز 400

از لوله های کاروگیت 400 برای انتقال آب های فاضلاب شهری و همچنین انتقال آب های سطحی نیز استفاده میشود که برای پروژه های معمولی یا کمی بزرگ هستند سایز 400 به این معناست که قطر دهانه لوله 400 میلیمتر است اگر بخواهید این قطر را به سانتی متر تبدیل کنید میشود 40 سانت که برای ساخت منهول ها مناسب نیست.(از سایز های بزرک این لوله ها برای ساخت منهول های آدم رو استفاده میشود)

لوله کاروگیت سایز 400

لوله دوجداره سایز 400

عمر این لوله ها نسبت ب بقیه لوله ها بسیار بالاتر است حتی ممکن است تا ۵۰سال عمر مفید در صورت استفاده درست نیز داشته باشد!این لوله ها ب دلیل شبیه بودن فرمولاسیون انها ب پلاستیک بسیار دیر تجزیه می‌شود ب همین دلیل این لوله ها را در زیر خاک میگذارند ک مانع عبور ماشین الات سنگینه از روی آن و مانع تابش نور خورشید بر سطح آن می‌شود. اینچ نیز یکی دیگر از اندازه هایی است که برای تمامی لوله ها استفاده میشود و تنها برای این لوله ها نیست. تمامی لوله ها چه از جنس مانیسمان و چه از جنس پلی اتیلن تمامی به یک صورت اندازه گیری میشوند.

چرا به این لوله ها دوجداره میگویند؟

این لوله ها از دوجداره کاملا جداگونه تولید شده اند و دلیل این نام دقیقا همین است جداره داخلی به صورت صاق و صیقلی میباشد تا از رسوب کردن و جرم گرفتن و جلبک زدن جلوگیری کند. جداره بیرونی به صورت مهندسی سازی شده میباشد و شکلی مانند فنر دارد و دلیل اینکار این است که وقتی لوله در خاک قرار میگیرد باعث میشود در جای خود محکم بماند و تکان نخورد و به نصب بهتر لوله کمک میکند نام های دیگری نیز به این لوله ها میگویند که همه آنها تقریبا شبیه هم هستند برای مثال لوله کاروگیت دوجداره یا لوله دوجداره فاضلابی و …..

کاربرد لوله کاروگیت 400 به عنوان منهول

همانطور که در بالا گفتیم این سایز از لوله مناسب برای تولید منهول ها نیست و باید از لوله های بزرگتری برای ساخت منهول ها استفاده کرد سایز 400 میلی متر برای رد شدن افراد مناسب نیست اما بازهم میتوان از این نوع لوله برای ساخت هندهول ها و منهول های کوچک استفاده کرد. این لوله ها به دلیل قیمت مناسب بیشتر برای کشاورزی استفاده میشود شما میتوانید به راحتی به کمک این لوله ها آب های سطحی را جا به جا کرده و یا وارد زمین خود کنید توجه داشته باشید که برای مصارف پر فشار توصیه نمیشود.

برای دریافت قیمت و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما مشتری های عزیز هستیم با تشکر از وقت شما.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید