لوله کاروگیت سایز۲۵۰

لوله کاروگیت سایز 250 : لوله کاروگیت یکی از اساسی ترین ارکان در لوله کشی فاضلاب است ک معمولا شهرداری و شهر سازی و اب و فاضلاب از لوله کاروگیت استفاده میکنند. لوله کاروگیت سایز250 یا ۱۰ اینچ : این سایز ۲۵۰ به چه معناست؟ سایز ۲۵۰یعنی۲۵۰میلیمتر به عبارتی ۲۵سانت قطر این لوله است ک ۱۰اینچ نیز میگویند.
مزایا این لوله برای استفاده از آن ب جایه لوله های منسوخ شده قدیمی عبارتنداز:قابلیت مقاومت در برابر فشار بیرونی فشار تحمل بار آن ۱۶نیوتون و ۳۱/۵نیوتون میباشد.

لوله کاروگیت سبک چیست؟

 1. لوله کاروگیت سایز۲۵۰ ۱۶نیوتون:به این لوله اصطلاحا لوله سبک نیز میگویند.
 2. لوله کاروگیت سایز250 ۳۱/۵نیوتون:به این لوله اصطلاحا لوله سنگین نیز میگویند.
 3. طریقه تولید لوله کاروگیت۲۵۰: دستگاه های تولید کننده لوله کاروگیت ب دلیل تحریم و نبودن قطعات در المان تولید میشود و در اصل لوله کاروگیت با دستگاه های المانی با بالاترین کیفیت تولید میشود.
 4. مواد تولید کننده لوله کاروگیت معمولا با پلی اتیلن یکی است فقط برای سطح خارجی ان از مستربچ استفاده میشود.
 5. لوله کاروگیت پس از تولید در چند مرحله ازمایش میشود و تست رطوبت از آن گرفته میشود در طی زمان استفاده طولانی مدت مشکل افرین نشود.
 6. طریقه استفاده و عمر لوله کاروگیت سایز۲۵۰:
  عمر این لوله ها نسبت ب بقیه لوله ها بسیار بالاتر است حتی ممکن است تا ۵۰سال عمر مفید در صورت استفاده درست نیز داشته باشد!
 7. این لوله ها ب دلیل شبیه بودن فرمولاسیون انها ب پلاستیک بسیار دیر تجزیه می‌شود ب همین دلیل این لوله ها را در زیر خاک میگذارند ک مانع عبور ماشین الات سنگینه از روی آن و مانع تابش نور خورشید بر سطح آن می‌شود.
لوله کاروگیت سایز 250

لوله دوجداره سایز 250

 1. قابلیت های ظاهری لوله کاروگیت سایز۲۵۰:همانطور ک گفته شد این لوله ۲۵سانتی متر قطر داخلی دارد این لوله سطح بیرونی فنر مانند دارد حالا شاید سوال پیش بیاید چرا شکلی فنری دارد چون اکثرا این لوله در زیر خاک استفاده میشود.  این حالت مانع سر خوردن لوله می‌شود لوله کاروگیت از داخل ب رنگ زرد است و بسیار لیز این حالت باعث می‌شود ک مانع گرفتگی لوله شود.
 2. یکی از مزایای بسیار عالیه لوله کاروگیت۲۵۰و تمامی سایزهای دیگر این است ک این لوله صورت فیتینگی و بدون جوش به یکدیگر اتصال میابد. یعنی شخصی ک قصد خرید این لوله را دارد میتواند خودش این لوله ها را با دست و بدون استفاده از دستگاه دیگری آنها را متصل کند.
  سایت منهول سنتر قصد دارد طرز استفاده و مزایا این لوله ها را با ساده ترین روش ممکن توضیح و در اختیار شما مشتریان گرمی قرار دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به شما هستند.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید