دریچه منهول کوپلیمری: قیمت دریچه منهول کوپلیمری به قدری به صرفه میباشد که خرید دریچه های کوپلیمر را برای شما بسیار کاربردی و لذت بخش میکند. توجه داشته باشید که قیمت این نوع از دریچه های منهول تقریبا نصف دیگر دریچه ها است این نوع از پوشش های منهول به صورت تخصصی برای پیاده رو ها و پارک و مکان های بازی تولید میشود. البته که این دریچه ها در کلاس های سنگین و متفاوت تری تولید میشود و قیمت آنها کمی متفاوت تر است. یکی از معروف ترین سایز های این دریچه ها که قیمت بسیار خوبی دارد سایز 60 میباشد.

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه های کوپلیمری اگر چه از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند اما چیزی از مقاومت این دریچه ها کم نمیکند این دریچه ها به خوبی فشار وارد شده را دفع کرده و از خود مقاومت نشان میدهند. این دریچه های کوپلیمری دارای ضعف هایی نیز هستند که برای مثال میشود از مقاومت آنها در برابر آتش گفت این دریچه ها به هیچ عنوان در برابر آتش مقاوم ندارد و همچنین در برابر حرارت های مستقیم زیاد نیز همینگونه میباشد.

دریچه منهول کوپلیمری

مزایای دریچه های منهول کوپلیمری : 

  1. وزن بسیار سبک نسبت به دیگر دریچه های منهول در بازار.
  2. مقاومت مناسب در برابر فشار های بالا.
  3. قیمت مقرون به صرفه در مقایسه با دریچه های دیگر.
  4. حمل و نقل اسان.
  5. نصب و سهولت در اجرای دریچه.

روش ساخت دریچه های منهول کوپلیمری

تولید دریچه های منهول کوپلیمری به صورت ذوب انجام میشود مواد اولیه پلیمری و کوپلیمر در هم با مواد hdpe حل میشود تا به مقاومت بالایی برسند. هنگامی که این مواد به داخل قالب ها ریخته میشود شکل قالب را به خود میگیرد. بعد از شکل گرفتن قالب ها با کمک اب خنک و هوای خنک سرد میشود. بعد از انجام این مراحل باید دریچه ها را در انبار نگهداری کرد تا به طور کامل سفت شود تا به کلاس های خواسته شده برسد. قالب های پیش ساخته شده برای دریچه های کوپلیمری عبارتند از سایز های مختلف : 20 . 32 . 60 . 80 . البته برای ساخت دریچه ها در مقدار های بالا تر میشود قالب تولید کرد تا قالب دلخواه نیز ساخته بشود.

تفاوت دریچه منهول کوپلیمری با دیگر دریچه ها

شاید درجایی که چاه حفر کرده اید نیاز باشد که درب منهول ان به راحتی باز وبسته شود پس باید از چه دریچه ای استفاده کرد.؟ باید دریچه ای انتخاب کرد بدون سختی اضافی درب ان باز شود و چه دریچه ای بهتر از این نوع دریچه بقیه دریچه ها به سختی باز و بسته میشود به همین دلیل نمیشود از انها برای این مکان استفاده کرد. این دریچه هم به صورت لولا دار هست هم به صورت پیچی که لولا دار بسیار راحت تر باز و بسته میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید تا ما به صورت رایگان به شما مشاوره رایگان دهیم.

25 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید