دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول کوپلیمری دایره ای سایز 60 : دریچه کوپلیمری سایز های مختلفی دارند اما هرکدام به منظور خاصی ساخته و تولید شده اند تا به راحتی مورد استفاده قرار گیرند و کار را برای افراد راحت تر سازد از دریچه های سایز 60 برای استفاده در اب و فاضلاب استفاده میشود این سایز کاربرد بسیار زیادی برای استفاده در فاضلاب دارد چرا؟

زیرا این پوشش ها به گونه ای تولید شده است که یک ادم به راحتی از داخل ان عبور میکند و به راحتی به داخل منهول ها و چاه ها رفته و به راحتی نیز از منهول و چاه ها بیرون می اید زیرا سایز 60 گرد مناسب برای رفت امد کارکنان شرکت است به همین دلیل به این دریچه ها دریچه های ادم رو نیز میگویند.

دریچه کوپلیمری

قطر درب این پوشش های منهول 60 سانتی متر میباشد و قطر پشت تا پشت یعنی به همراه طوقه این دریچه ها چیزی حدود به 70 سانت میرسد این دقیقا همان دریچه ای است که باید در منهول های فاضلابی به کار رود تا کار را برای کارکنان شرکت اب و فاضلاب راحت تر سازد دریچه منهول کوپلیمری دایره ای سایز 60 از وزن بسیار سبکی برخوردار است این نوع درب به راحتی باز و و بسته میشود و مشکلی برای بلند کرد این نوع دریچه وجود ندارد و حمل بسیار سبکی دارد زیرا وزن این دریچه ها حدود 17 کیلو میباشد ( همراه با طوقه و پیچ ) .

دریچه منهول کوپلیمری

مزایای دریچه های منهول کوپلیمری : 

  1. وزن بسیار سبک نسبت به دیگر دریچه های منهول در بازار.
  2. مقاومت مناسب در برابر فشار های بالا.
  3. قیمت مقرون به صرفه در مقایسه با دریچه های دیگر.
  4. حمل و نقل اسان.
  5. نصب و سهولت در اجرای دریچه.

روش ساخت دریچه های منهول کوپلیمری

تولید دریچه های منهول کوپلیمری به صورت ذوب انجام میشود مواد اولیه پلیمری و کوپلیمر در هم با مواد hdpe حل میشود تا به مقاومت بالایی برسند. هنگامی که این مواد به داخل قالب ها ریخته میشود شکل قالب را به خود میگیرد. بعد از شکل گرفتن قالب ها با کمک اب خنک و هوای خنک سرد میشود. بعد از انجام این مراحل باید دریچه ها را در انبار نگهداری کرد تا به طور کامل سفت شود تا به کلاس های خواسته شده برسد. قالب های پیش ساخته شده برای دریچه های کوپلیمری عبارتند از سایز های مختلف : 20 . 32 . 60 . 80 . البته برای ساخت دریچه ها در مقدار های بالا تر میشود قالب تولید کرد تا قالب دلخواه نیز ساخته بشود.

تفاوت دریچه منهول کوپلیمری با دیگر دریچه ها

شاید درجایی که چاه حفر کرده اید نیاز باشد که درب منهول ان به راحتی باز وبسته شود پس باید از چه دریچه ای استفاده کرد.؟ باید دریچه ای انتخاب کرد بدون سختی اضافی درب ان باز شود و چه دریچه ای بهتر از این نوع دریچه بقیه دریچه ها به سختی باز و بسته میشود به همین دلیل نمیشود از انها برای این مکان استفاده کرد. این دریچه هم به صورت لولا دار هست هم به صورت پیچی که لولا دار بسیار راحت تر باز و بسته میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید تا ما به صورت رایگان به شما مشاوره رایگان دهیم.

25 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید