دریچه منهول کوپلیمری : دریچه کوپلیمری امروزه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا این دریچه ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد که در ادامه مطلب برای شما بازگو میکنیم. شما میتوانید برای خرید دریچه های منهول کوپلیمری در سایز های مختلف و کلاس های مختلف و سفارشی با ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم. توجه داشته باشید دریچه هایی که جنس کوپلیمر تولید میشوند رنگ اصلی آنها مشکی میباشد و برای رنگ های دیگر میتوان به صورت سفارشی تولید کرد.

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه های منهول کوپلیمری از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند اما این وزن پایین باعث نمیشود که مقاومت این دریچه ها پایین باشد. قسمت زیر این دریچه ها به صورت شبکه سازی شده میباشد که باعث میشود فشار وارد شده به دریچه ها تقسیم شود. این شبکه بندی در دیگر دریچه ها از داخل به وسیله میلگرد و سایز مواد انجام میشود. دریچه های کوپلیری هم به صورت کاملا بازشو و هم به صورت لولا دار تولید میشوند. کاملا بازشو یعنی درب آن کاملا از طوقه جدا میوشد و میتوانید درب برداشته و جا به جا کنید که قیمت پایین تری دارد.

دریچه منهول کوپلیمری

دریچه کوپلیمری

همانطور که در بالا گفتیم وزن بسیار سبک از ویژگی های این دریچه بود اما تنها این نیست بلکه ویژگی های دیگر مانند مقاوم بودن در برابر اشعه UV و مقاومت در برابر خورندگی و سایدگی از بهترین ویژگی های این دریچه های هستند. اما چیزی که این دریچه را بسیار محبوب کرده است قیمت بسیار پایین این دریچه در برابر دریگر دریچه ها است. تقریبا برای خرید دریچه های سبک و کلاس پیاده رویی شما نصف قیمت دیگر دریچه ها را برای خرید این دریچه ها پرداخت میکنید ما پیشنها میکنیم که برای مناطق کم رفت و آمد و غیر ترافیکی حتما از دریچه ها استفاده کنید.

آیا میشود از دریچه های کوپلیمری برای فاضلاب استفاده کرد؟

همه میدانیم دریچه هایی که برای فاضلاب استفاده میشوند باید در برابر گاز های فاضلابی مقاوم باشند اما اگر مقاوم نباشند چه میشود؟ گاز ها به مرور زمان باعث پوسیدگی و پوک شدن دریچه ها از داخل میشوند و باعث میشود بعد از مدت چند ماه یا چند سال دریچه ها شروع به ریزش کنند یا مقاومت خود را از دست بدهند. دریچه فاضلاب کوپلیمری برای در برابر گاز های مخرب فاضلاب از خود مقاومت نشان میدهد و در صورت استفاده صحیح در مکان مناسب عمری بیش تر از 15 سال را دارد.

ویژگی های دریچه منهول کوپلیمری

  1. وزن بسیار پایین.
  2. مقاومت بالا در برابر فشار.
  3. قیمت بسیار مقرون به صرفه در برابر دیگر دریچه ها.
  4. عمر بالا در صورت استفاده صحیح و درست تا 15 سال.
  5. حمل و نقل و جا به جایی راحت به دلیل وزن سبک این دریچه.
  6. مقاومت در برابر اشعه های مخرب خورشید (UV).
  7. مقاوم در برابر گاز های فاضلابی.
ویژگی دریچه منهول کوپلیمری
روش تولید دریچه کوپلیمر

تولید این نوع از درب های منهول به صورت قالبی میباشد اما به کمک دستگاه ها انجام میشود و مانند دیگر دریچه ها نمیتوان آن را به کمک نیروی انسانی قالب گیری کرد. مواد اولیه این دریچه در داخل کوه به صورت مواد مذاب در می آید و بعد از به داخل قالب ها ریخته میشود که به صورت فشار قوی سفت میشود. بعد از انجام عملیات قالب گیری دریچه ها به بیرون دستگاه برده میشود و مانند لوله ها به کمک آب خنک میشوند. بعد از خنک کاری دریچه ها به انبار برده میشود تا بعد از مدت چند هفته به مقاومت نهایی خود برسند.

نکاتی که باید درهنگام خرید به آن توجه کنید.

دریچه ها باید فاقد شکستگی و ترک خوردگی باشد زیرا ممکن است به مرور زمان ترک بیشتر شده و باعث شکستگی شود. دریچه را در کلاس مناسب خریداری کنید خرید اشتباه باعث فشار بیش از حد به دریچه ها میشود. به نشانه های استاندارد روی دریچه ها دقت کنید همه دریچه ها باید استاندارد بروی آنها نوشته شده باشد و همچنین کلاس باری یا همان کلاس تحمل فشار روی آن باشد. تمامی دریچه ها باید همراه با طوقه خریداری شوند بدون طوقه نمیشود دریچه ها را کار گذاشت.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی هستیم.

25 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید