لوله کاروگیت سایز 315

لوله کاروگیت سایز 315 یکی از پرفروش ترین لوله های کاروگیت است که برای انجام امور فاضلابی و انتقال آب های سطحی از آن استفاده میشود . لوله های کاروگیت انواع مختلفی دارد که معروف ترین نوع این لوله ها لوله های سنگین است این لوله ها برای پروژه های سنگین تر استفاده میشود. لوله های دوجداره در دو نوع سنگین و سبک تولید میشود این لوله ها در تمامی سایز های موجود به این دو نوع تولید میشود. سایز های موجود برای این لوله ها از سایر 110 تا سایز 2500 است که تولید میشود .

لوله کاروگیت 315

لوله کاروگیت سایز 315 به صورت شاخه های 6 متری تولید میشود که به همراه یک کوپلر پیوسته به لوله ها تولید میشود که طول آنها به 6.5 متر طول می‌رسد. این لوله ها با کوپلر هایی که دارد بهم متصل میشود و به همدیگر جوش میخورد. کوپلر ها نیز سایز های مختلفی دارد که همواره با لوله ها تولید میشود.

کوپلر 315 چیست ؟

کوپلر ها برای اتصال دادن دو لوله یکدیگر تولید میشود که سایز 315 برای استفاده در لوله های سایز 315 کاروگیت تولید میشود. لوله های کاروگیت از سایز110 تولید میشود تا سایز 2500 که این لوله ها نیز به همراه همین کوپلر ها باید بهم متصل شود به همین دلیل این کوپلر ها در سایز های گفته شده تولید میشود. برای اتصال دادن این لوله های از انواع های دیگری نیز استفاده میشود .

لوله کاروگیت سایز 315
لوله کاروگیت در همدان

لوله های کاروگیت به صورت شاخه های 6 متری به صورت سبک و سنگین تولید میشود این لوله ها به همراه یک کوپلر تولید میشود که با هم 6/5 متر میشود.

ویژگی های لوله کاروگیت سایز 315

لوله های کاروگیت سایز 315 بسیار سبک است.

قیمت لوله کاروگیت سایز 315 نسبت به لوله های دیگر بسیار مقرون به صرفه است.

لوله های کاروگیت دارای انعطاف پذیری است که در نصب لوله ها کمک می‌کند .

جا به جایی لوله های کاروگیت بسیار راحت است بدلیل وزن پایین.

این لوله ها دارای عمر بسیاربالا است در صورت استفاده درست و صحیح.

لوله کاروگیت سایز 315 در برابر اسید ها و خورندگی‌ مقاوم است .

ساختار لوله کاروگیت سایز 315

لوله های کاروگیت سایز 315 همانند لوله های پلی اتیلن از مواد HDPE ساخته میشود. این مواد بسیار مواد مقاومی است از این مواد حتی برای ساخت دریچه های منهول نیز استفاده میشود که این دریچه ها نیز از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. لوله های پلی اتیلن به صورت تک جداره تولید میشود ولی لوله های کاروگیت به صورت دوجداره تولید میشود نوع تولید این لوله ها و قالب های آنها با هم متفاوت است به همین دلیل این لوله ها کارایی آنها باهم متفاوت است. وزن لوله کاروگیت حتی از وزن لوله های پلی اتیلن نیز سبک تر است و قیمت آن نیز کمتر است نسبت به لوله های پلی اتیلن.

کاربرد لوله های کاروگیت سایز 315

لوله های پلی اتیلن برای انتقال آب های پر فشار نیز استفاده میشود زیرا در فشار های 16 بار و 20 بار تولید میشود. لوله های کاروگیت برای انتقال اب سطحی استفاده میشود و تحمل فشار 4 بار است. از این لوله ها برای درست کردن و ساختن منهول های کاروگیت ساخته میشود. از لوله های سایز بالا برای ساخت منهول ها و هندهول ها استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید