دریچه منهول نانوکامپوزیت: قیمت دریچه نانوکامپوزیت یکی از ویژگی ها بسیار مهم این دریچه ها است. خرید دریچه های منهول نانوکامپوزیت همراه با مشاوره کار سختی نیست زیرا دریچه منهول در انواع مختلفی موجود است که ممکن است در هنگام خرید باعث گیج شدن شما شود. برای دریافت لیست قیمت دریچه های منهول شما متیوانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریچه منهول

  1. عمری بسیار طولانی تا 50 سال.
  2. قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت به دیگر دریچه ها.
  3. مقاومت بسیار بالا در برابر فشار.
  4. مقاومت در برابر اتش و اشعه های خورشید.
  5. شکل و ظاهری زیبا برای حفظ مبلمان شهری.
  6. رعایت کردن استاندارد های جهانی و کشوری.

ویژگی های گفته شده ویژگی هایی است یک دریچه منهول باید داشته باشد دریچه های منهول باید طوری طراحی شده باشد که این نه تنها این ویژگی ها را در خود داشته باشد باید نیز ویژگی ها ظاهری بالاتری نیز داشته باشد. توجه داشته باشید هر یک از دریچه های منهول دارای ویژگی های خاص خود میباشند که هرکدام از این دریچه ها مناسب برای انجا کار حود هستند.

دریچه منهول در سبزوار

دریچه منهول نانوکامپوزیت

دریچه منهول نانوکامپوزیت نسل جدید از دریچه های منهول و چاه ها است این نوع دریچه ها امروزه پر فروش ترین دریچه های موجود در بازار است. روش ساخت بسیار متفاوتی نسبت به دیگر دریچه ها دارد و شکلی بسیار نزدیک به دریچه های بتنی و سیمانی دارد اما ساختاری بسیار متفاوت و بهتر از دریچه های دیگر. این نوع دریچه ها به صورت دایره ای و چهارگوش تولید میشود که در کوچکترین سایز 20 تا سایز 80 تولید میشود که بزرگترین سایز ان برای محافظت از منهول های مخابراتی استفاده میشود و از سایز های کوچک برای استفاده به عنوان محافظ کنتر های استفاده میشود.

دریچه منهول نانو کامپوزیت

چرا به این دریچه ها نانو میگویند ؟ این دریچه ها به گونه ای تولید میشود که مقاومت خوبی داشته باشد اما چگونه؟ موادی که برای تولید این دریچه ها در نظر گرفته شده است از ترکیبات چند نوع مواد به وجود می آید. این مواد به صورت ذرات نانو به هم متصل هستند که برخی این دریچه ها را به نام دریچه نانو ذرات نیز میشناسند. اما چرا این دریچه ها را به صورت نانو درست میکنند؟ موادی که به صورت معمولی به هم متصل هستند امکان شکستگی و ریختگی بسیار زیادی دارد اما وقتی این ذرات با فشار به هم متصل شوند امکان شکستگی و ریختگی تا حد زیادی کم میشود.

دریچه منهول نانو بهتر است یا بتنی؟

درپوش های بتنی در زمان قدیم قبل از به وجود امدن نسل جدید دریچه های منهول از ان انها استفاده میشود دریچه های بتنی از مقاومت خوبی برخوردار بودند ولی وزن انها به شدت بالا بود و همچنین ظاهری متناسب با مبلمان شهری نداشتند به همین دلیل امروزه از این نوع پوشش ها استفاده نمیشود. امروزه با استفاده از نسل جدید دریچه های منهول تمامی این مشکل ها بر طرف شده است از انی نوع دریچه ها میتوان در تمامی مناطق استفاده کرد حتی اگر این مناطق بسیار گرم باشد و یا حتی اگر این مناطق بسیار سرد باشد دریچه های منهول نانوکامپوزیت به راحتی کار خود را انجام خواهند داد.

ایا میشود دریچه منهول چدنی را با دریچه های منهول نانوکامپوزیت مقایسه کرد؟

مقایسه این دو دریچه بسیار سخت است و معمولا انها را با هم مقایسه نمیکنند زیرا هرکدام از این دریچه ها ویژگی های خاص خود را دارد و مقایسه کردن انها کاری بسیار اشتباه است. برای مثال شرکت های نفتی و پتروشیمی هنوز از دریچه های منهول چدنی استفاده میکنند با اینکه دریچه های منهول نانوکامپوزیت به راحتی کار انها را نیر انحام میدهند اما دریچه های منهول چدنی استاندارد های این کار را بسیار زودتر و بهتر پشت سر گذاشته است. پس نتیجه میگیریم شاید به مرور زمان این دریچه های منهول جای دیگر دریچه های منهول را در تمامی صنایع بگیرد. زیرا دریچه های منهول نانوکامپوزیت از هر لحاظ بی عیب و نقص است.

دریچه منهول ضد سرقت چیست؟

نسل جدید دریچه های منهول به نام دریچه های منهول ضد سرقت شناخته میشوند این دریچه به سرقت نمیروند اما چرا؟ دریچه های منهول چدنی از بیشتر امار سرقت برخوردار هستند زیرا با بالا رفتن قیمت چدن و اهن الات سرقت این نوع دریچه ها بیشتر میشود و بازیافت میشود. دریچه های منهول نانوکامپوزیت غیر قابل بازیافت هستند و هیچ ارزشی برای دزدیده شدن ندارند پس کمتر تجوه دزد هارا به خود جلب میکند به همین دلیل است که نام این دریچه ها به ضد سرقت نیز معروف شده است.

توجه داشته باشید این نوع دریچه ها دارای 2 سال ضمانت سرقت است و در صورت به سرقت رفتن این دریچه ها جایگزین این دریچه ها به مشتری داده خواهد شد.

کلاس های دریچه های منهول

CLASS A15:
این نوع کلاس برای استفاده در پیاده رو ها استفاده میشود تحمل فشار این نوع دریچه ها 5 تن است و در سایز های 23 تا 60 سانتی متر تولید میشود.
CLASS B125:
این نوع کلاس یکی دیگر از کلاس های پیاده رویی است که تحمل فشار ان 12.5 تن است و در سایز های 23 تا 65 تولید میشود.
CLASS C250:
کلاس 25 تن یکی از کلاس های ترافیکی است که برای استفاده در خیابان ها از ان استفاده میشود تحمل فشار این دریچه ها 30 تن است و در تمامی سایز ها از ان تولید میشود.
CLASS D400
سنگین ترین کلاس ترافیکی است تحمل فشار این دریچه ها 40 تن است و در تمامی سایز ها از ان استفاده میشود و امکان استفاده از ان در اتوبان ها هم است.

کلاس های سفارشی

CLASS E600
این کلاس ها به صورت سفارشی تولید میشود زیرا فقط از ان برای پروژه های خاص استفاده میشود و از پیش ساخته این دریچه ها وجود ندارد این کلاس 60 تن بار را تحمل میکند و در اتوبان ها و اسکله ها از ان استفاده میشود.
CLASS F900
این نوع کلاس پر قدرت ترین و مقاوم ترین نوع دریچه است که 100 تن بار را تحمل میکند از این دریچه ها در فرودگاه و اسکله های باری استفاده میشود.

دریچه منهول نانوکامپوزیت میشکند؟

دریچه های منهول نانو به هیچ عنوان نمیشکند به اصطلاح به این دریچه ها چکش خوار نیز میگویند چکش خوار بودن چیست؟ برای مثال اگر دریچه ای با ضربه ای توسط یه جسم دیگر ترک بردارد و بشکند ان دریچه چکش خوار نیست و شکننده است اما اگر دریچه ها مقاومت کنند چکش خوار نامیده میشوند. دریچه ها نانو نیز چکش خوار نامیده میشوند زیرا با هر جسمی که به ان برخورد میکند اسیبی نمیبیند. طبق ازمایش های انجام شده و پرتاب از ارتفاع 3 متری دریچه ها هیچگونه اسیبی ندیده اند.

فروش دریچه منهول نانوکامپوزیت

دریچه منهول نانوکامپوزیت به همراه یک طوقه با درب به فروش میرسد یعنی یک ست کامل (درب, طوقه , پیچ ). اگر دریچه ها بدون طوقه باشد به هیچ دردی نمیخورد و امکان استفاده از ان وجود ندارد بعضی از دریچه ها نیز دارای پیچ نیست و بعضی از انها پیچ خور هستند. طوقه ها چیست؟ طوقه ها چیزی هستند که درب ها داخل ان قرار میگیرد طوقه ها به زیر خاک میروند تا دریچه ها به راحتی روی انها قرار بگیرند.

برای دیدن پست های بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید

شما میتوانید برای خرید و دریافت قیمت دریچه های منهول نانوکامپوزیت با شماره هایی که در سایت قرار دارد تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستیم.

9 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید