دریچه منهول پلیمری

شاید تا به حال هنگام راه رفتن در خیابان ها به درب هایی که بر روی چاه ها گذاشته است نگاه کرده اید ایا با خودتان گفته اید که این دریچه ها چیست؟ درب های منهول در اصل محافظ هایی هستند که از منهول و چاه ها محافظ میکند تا اجسام خارجی داخل این دریچه ها سقوط نکند. اما این دریچه ها واقعا چیست و چگونه ساخته میشود؟ فکر کنید که دریچه های منهول وجود نداشت و چاه و منهول ها بدون محافظ رها میشدند چه بلایی سرد شهر می امد؟. دریچه های منهول امروزه در متریال ها و جنس های مختلفی تولید میشود. دریچه های منهول بتنی, دریچه های منهول چدنی, دریچه های منهول کوپلیمری, دریچه منهول نانوکامپوزیت و …. اما چرا دریچه های منهول منهول در متریال های گوناگونی تولید میشود؟هردریچه ای که تولید میشود با توجه به قیمتی که برای ان تایین میشود دارای ویژگی ها و معایبی است که در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد.

دریچه پلیمری

دریچه های منهول امروزی که تولید میشود دریچه منهول نانوکامپوزیت است که به نام دریچه منهول نسل جدید شناخته میشود. چرا به این دریچه ها دریچه های نسل جدید میگیوند؟ دریچه های نانوکامپوزیت از هر لحاظ بی عیب است و تمامی عیب هایی که دیگر دریچه هارا داشتند بر طرف کرده است. این دریچه ها ردر برابر گرما و اتش مقاوم هستند و همچنین درکلاس های کاری B125, C250, D400 تولید میشود که این کلاس ها در مقاومت فشار عالی هستند. قیمت این دریچه ها در مقابل دیگر دریچه ها با این رنج قیمت بسیار مناسب است و این دریچه ها مقرون به صرفه محسوب میشود سایز های تولید شده از انی دریچه ها از سایز 25 تا سایز 0 و در شکل مستطیلی به صورت 80*60 تولید میشود.

دریچه منهول چدنی

دریچه های منهول چدنی از پرفروش ترین دریچه های منهول موجود در بازار هستند این دریچه ها مانند دریچه های منهول نانوکامپوزیت از ویژگی های بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل پر فروش ترین دریچه منهول در دنیا است. دریچه های منهول چدنی در دو نوع خاکستری و دریچه منهول چدن داکتیل تولید میشود که این دو نوع دریچه بسیار باهم متفاوت هستند. شکل ظاهری این دو دریچه باهم متفاوت است و از لحاظ کیفیتی و مشخصات فنی هم باهم متفاوت هستند. دریچه های منهول چدنی نیز ذر همان 3 کلاس بالا تولید میشود.

دریچه منهول بتنی

دریچه های منهول بتنی در سال های گذشته از فروش خوبی برخوردار بود اما امروزه تولید این نوع دریچه منهول بسیار کم شده است و دریچه های جدید و بروز تر جای انها را گرفته سا دریچه منهول کوپلیمری و دریچه های نانوکامپوزیت درحال گرفتن اول جدول بریا پیوستن به لیست پر فروش ترین ها هستند. و در اینده نیز به این رتبه دست خواهند یافت زیرا با توجه به قیمت مناسبی که دارند از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند.

دریچه های منهول پلاستیکی یا پلی اتیلن

دریچه منهول پلی اتیلن یا همان پلاستکی دقیقا همان دریچه منهول کوپلیمری هستند اما با نام و مشخصات دیگری شناخته میشود اما در کل همان دریچه است که بیشتر به اسم پلی اتیلن شناخته میشود زیرا از مواد اولیه HDPE هم در این دریچه های به کار رفته است.

ویژگی های پوشش منهول کوپلیمری

  1. وزن بسیار سبک و مقاومت مناسب.
  2. زیبایی و حفط مبلمان شهری.
  3. قیمت بسیار مقرون به صرفه.
  4. جا به جایی و نصب اسان به دلیل وزن مناسب.
  5. بازشدن طوقه و برداشتن ان به راحتی درهنگام نیاز.
دریچه منهول کوپلیمری

جهت اطلاع از قیمت دریچه های منهول پلیمری و دریافت مشاوره رایگان با شماره ها ما در تماس باشید ما به صورت حرفه ای و در 24 ساعت از شبانه روز اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید