دریچه منهول پلیمری : دریچه پلیمری از پر فروش ترین های دریچه های منهول در سال های 90 تا 97 بودند و در تمامی پروژه ها از این دریچه ها استفاده میکردند تا بعد از ساخته شدن دریچه های دیگر که به صورت انبوه به صورت استاندارد و با کیفیت بالا ساخته میشد استفاده از دریچه ها کمتر شد اما باز هم از این دریچه ها برای مخافظ از چاه های منهول و چاه ها فاضلاب استفاده شد. دریچه های منهول پلیمری در سایز های مختلفی تولید میشود و میشود آنها را نیز شخصی سازی کرد و به صورت دلخواه رنگ و برند و نام تجاری خود را بر روی دریچه های پلیمری ثبت کنید.

دریچه منهول پلیمری

دریچه های منهول امروزی که تولید میشود دریچه منهول نانوکامپوزیت است که به نام دریچه منهول نسل جدید شناخته میشود. چرا به این دریچه ها دریچه های نسل جدید میگیوند؟ دریچه های نانوکامپوزیت از هر لحاظ بی عیب است و تمامی عیب هایی که دیگر دریچه هارا داشتند بر طرف کرده است. این دریچه ها ردر برابر گرما و اتش مقاوم هستند و همچنین درکلاس های کاری B125, C250, D400 تولید میشود که این کلاس ها در مقاومت فشار عالی هستند. قیمت این دریچه ها در مقابل دیگر دریچه ها با این رنج قیمت بسیار مناسب است و این دریچه ها مقرون به صرفه محسوب میشود سایز های تولید شده از انی دریچه ها از سایز 25 تا سایز 0 و در شکل مستطیلی به صورت 80*60 تولید میشود.

دریچه پلیمری

دریچه های منهول چدنی از پرفروش ترین دریچه های منهول موجود در بازار هستند این دریچه ها مانند دریچه های منهول نانوکامپوزیت از ویژگی های بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل پر فروش ترین دریچه منهول در دنیا است. دریچه های منهول چدنی در دو نوع خاکستری و دریچه منهول چدن داکتیل تولید میشود که این دو نوع دریچه بسیار باهم متفاوت هستند. شکل ظاهری این دو دریچه باهم متفاوت است و از لحاظ کیفیتی و مشخصات فنی هم باهم متفاوت هستند. دریچه های منهول چدنی نیز ذر همان 3 کلاس بالا تولید میشود.

فروش و قیمت دریچه های منهول پلیمری

دریچه های منهول بتنی در سال های گذشته از فروش خوبی برخوردار بود اما امروزه تولید این نوع دریچه منهول بسیار کم شده است و دریچه های جدید و بروز تر جای انها را گرفته سا دریچه منهول کوپلیمری و دریچه های نانوکامپوزیت درحال گرفتن اول جدول بریا پیوستن به لیست پر فروش ترین ها هستند. و در اینده نیز به این رتبه دست خواهند یافت زیرا با توجه به قیمت مناسبی که دارند از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند. قیمت این دریچه ها در هر کلاس تقریبا نصف دیگر دریچه ها است.(ویژگی و دلیل اصلی محبوبیت این دریچه ها همین است)

پلیمر چیست و چرا از آن دریچه میسازند؟

دریچه منهول پلی اتیلن یا همان پلاستکی دقیقا همان دریچه منهول کوپلیمری هستند اما با نام و مشخصات دیگری شناخته میشود اما در کل همان دریچه است که بیشتر به اسم پلی اتیلن شناخته میشود زیرا از مواد اولیه HDPE هم در این دریچه های به کار رفته است. پلیمر ها مقاومت بسیار خوبی در برابر فشار دارند اگر این مواد را با مواد PE مخلوط کنیم به مقاومتی بسیار بالا دست خواهیم یافت به همین دلیل است که از این مواد برای ساخت و تولید دریچه منهول استفاده میشود.

ویژگی های دریچه منهول پلیمری
  1. وزن بسیار سبک و مقاومت مناسب.
  2. زیبایی و حفط مبلمان شهری.
  3. قیمت بسیار مقرون به صرفه.
  4. جا به جایی و نصب اسان به دلیل وزن مناسب.
  5. بازشدن طوقه و برداشتن ان به راحتی درهنگام نیاز
برای دریافت قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما مشتری های عزیز هستیم.
دریچه منهول کوپلیمری

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید