دریچه منهول مربعی :‌ بیشتر دریچه ها در سایز های مختلفی تولید میشود و شکل های مختلفی نیز دارند. دریچه های مربعی همانند دیگر دریچه ها در سایز های مختلف تولید میشود اما بیشتر این دریچه ها باید به صورت ثیت سفارش تولید شود اما چرا ؟‌قیمت این دریچه ها از دریچه های دایره ای بالاتر است و معمولا برای تعداد بالا این دریچه ها به صورت سفارشی قابل تولید است. این دریچه ها هم درب آن به صورت مربعی است هم طوقه یا همان فریم به صورت مربع تولید میشود.

دریچه منهول مربعی

دریچه منهول چدنی در دو نوع خاکستری و دریچه منهول چدنی داکتیل تولید میشود. دریچه های منهول چدن داکتیل بسیار گرون تر از دریچه های خاکستری است زیرابسیاری از دریچه های خاکستری از مواد ضایعات ریخته میشود. دریچه های منهول چدن داکتیل از مواد نو و عالی چدنی ساخته میشود این دریچه ها ضد چکش‌خواری و ضربه هستند از این دریچه ها برای پروژه های حساس استفاده میشود . قیمت این دریچه ها به دلیل ویژگی های بالا گران تر از دیگر دریچه ها است اما این دریچه ها برای امنیت پروژه ها لازم است .

دریچه منهول مربعی

دریچه مربعی چدنی

دریچه های منهول چدنی به روش ذوب تولید میشود. موادی که قرار است به به صورت دریچه منهول دربیاید ذوب میشود و به داخل قالب های از پیش ساخته شده میریزد و بعد از به کمک هوای سرد و آب های سرد خنک میشود تا مقداری سفت شود بعد از آن به داخل انبار برده میشود تا به خوبی به مقاومت خواسته شده برسد. روش ساخت این نوع دریچه ها مقداری مشابه دریچه های منهول کوپلیمری است. درب های چدنی به دلیل روش ساخت این امکان را دارد که قالب های دلخواه را نیز برای تولید طراحی کرد.

ویژگی های دریچه های چدنی

  1. مقاوم در برابر اشعه های خورشید
  2. مقاوم دربرابر چکشخواری و ضربه
  3. مقاوم در برابر اتش و گرما
  4. ایجاد امنیت در شهر
  5. حفظ مبلمان شهری
  6. قیمت مناسب با توجه به ویژگی ها بالا
برای دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت پاسخگو هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید