دریچه منهول مربع چدنی 40 در 40

دریچه منهول مربعی چدنی سایز 40 :دریچه منهول چدنی مربعی در سایز های,محتوا:دریچه منهول چدنی مربعی در سایز های مختلفی تولید میشود این دریچه ها درکلاس های مختلف تولید میشود. کلاس های پیاده رویی که به صورت A15 و B125 تولید میشود این کلاس ها برای پیاده رو و خیابان هم بن بست و کم رفت و آمد استفاده میشود. کلاس های ترافیکی که به صورت C250 و D400 تولید میشود. دریچه منهول چدنی به صورت وزن به فروش می‌رسد هرچقدر وزن دریچه ها بالا تر باشد قیمت دریچه ها نیز بیشتر می‌شود .

دریچه منهول چدنی سایز 40 در 40 مربعی

دریچه منهول چدنی در دو نوع خاکستری و دریچه منهول چدنی داکتیل تولید میشود. دریچه های منهول چدن داکتیل بسیار گرون تر از دریچه های خاکستری است زیرابسیاری از دریچه های خاکستری از مواد ضایعات ریخته میشود. دریچه های منهول چدن داکتیل از مواد نو و عالی چدنی ساخته میشود این دریچه ها ضد چکش‌خواری و ضربه هستند از این دریچه ها برای پروژه های حساس استفاده میشود . قیمت این دریچه ها به دلیل ویژگی های بالا گران تر از دیگر دریچه ها است اما این دریچه ها برای امنیت پروژه ها لازم است .

دریچه منهول مربعی چدنی سایز 40

روش ساخت دریچه های چدنی سایز 40 مربعی

دریچه های منهول چدنی به روش ذوب تولید میشود. موادی که قرار است به به صورت دریچه منهول دربیاید ذوب میشود و به داخل قالب های از پیش ساخته شده میریزد و بعد از به کمک هوای سرد و آب های سرد خنک میشود تا مقداری سفت شود بعد از آن به داخل انبار برده میشود تا به خوبی به مقاومت خواسته شده برسد. روش ساخت این نوع دریچه ها مقداری مشابه دریچه های منهول کوپلیمری است.

ویژگی های دریچه های چدنی

  1. مقاوم در برابر اشعه های خورشید
  2. مقاوم دربرابر چکشخواری و ضربه
  3. مقاوم در برابر اتش و گرما
  4. ایجاد امنیت در شهر
  5. حفظ مبلمان شهری
  6. قیمت مناسب با توجه به ویژگی ها بالا

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید