دریچه منهول ابرو

دریچه منهول ابرو دریچه هایی که اب ها از آن ها به داخل منهول ها و چاه فرو میریزد را دریچه منهول ابرو میگویند. این و ابرو ها در سایز های 80*60 و 55*55 تولید میشود و شکل ظاهری متفاوتی با دیگر دریچه ها دارد شکل قالب این دریچه ها به صورت مستطیلی است که به انها دریچه ها منهول مستطیلی نیز میگویند اما دیگر سایز ها نیز برای ابرو بودن استفاده میشود.

دریچه ابرو

روش تولید این دریچه ها به همان شکل های دیگر دریچه ها است اما این نوع پوشش دارای سوراخ های متعددی است که اب از آنها عبور میکند هرچی تعداد سوراخ ها بیشتر باشد اب به راحتی از آنها عبور میکند اما کاربرد این نوع پوشش ها چی هست و در کجا از ان استفاده میشود؟ همانطور که از نامش پیدا است این نوع پوشش برای تخلیه اب استفاده میشود اما در کجا از آن استفاده میشود؟این نوع دریچه ها برای کف خیابان ها عمیق استفاده میشود که وقتی بارش زیاد می بارد اب روی زمین ها جمع نشود و به راحتی به داخل چاه ها اب ریخته شود تا آب روی زمین باقی نماند و باعث ایجاد آبگرفتگی و سیل شود.

دریچه منهول ابرو

ایا میشود میزان اب رفتن دریچه ها را تغییر داد؟

همانطور که در بالا گفته شد دریچه هایی که سوراخ بیشتری دارد اب بیشتر و راحت تر به داخل انها نفوذ میکند برای مثال اگر میخواهید میزان فرو ریختن اب را بیشتر کنید باید طبق سفارش تعداد سوراخ ها و حفره های دریچه را افزایش داد یا میشود برای کمتر کردن وردی اب تعداد سوراخ های دریچه ها را کمتر میکنیم.

این نوع دریچه ها به چه شکل است؟

دریچه های منهول ابرو مستطیلی معمولا از جنس نانوکامپوزیت و دریچه های منهول چدنی تولید میشود دیگر دریچه ها مانند دریچه های منهول کوپلیمری به صورت دایره ای تولید میشود و به صورت خیلی کم در اندازه های مستطیلی تولید میشود. حمل و نقل دریچه های ابرو مقداری سخت است زیرا مانند دریچه های منهول دایره ای به صورت راحت حمل و نقل نمیشود.

نکاتی که باید در هنگام خرید رعایت شود؟

  1. دریچه ها باید دون ترک و شکستگی باشد و به طور منظم تولید شده باشد.
  2. دریچه ها باید علامت استاندارد و نکات استاندارد باید روی ان نوشته باشد.
  3. دریچه ها در سایز های مناسب و دقیق باید تولید شود.
  4. دریچه ها باید مشخصات تحمل فشار انها به درستی روی دریچه ها نوشته شده باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان لطفا با ما تماس حاصل فرمایید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز اماده پاسخگویی هستیم.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید