دریچه منهول ابرو به منظور کنترل سطح آب های خیابان ها و کوچه تولید میشوند همانطور که از اسم این دریچه ها مشخص است درب های اصلی این محصول به صورت آبرو تولید شده اند تا به خوبی مقدار آب لازم را به داخل فاضلاب ها و چاه ها هدایت کنند. این درب ها معمولا به صورت مربع یا مستطیل تولید میشوند این دریچه ها دارای حفره هایی هستند که آب از آنها عبور میکنند و درصورت گرفتگی میتوان به راحتی به کمک یک میلگرد و میله آن را تمیز کرد. محل قرارگیری این دریچه معمولا درگوشه خیابان های اصلی و فرعی و کنار جوب ها گذاشته میشود توجه داشته باشید تمامی دریچه های ابرو باید به صورت ترافیکی تولید شده باشد زیرا در هنگام آبگرفتگی ممکن است وسایل نقلیه ضربه های شدیدی به دریچه ها وارد میکنند.

دریچه منهول ابرو

این دریچه ها را میتوانید در جنس های مختلفی تهیه فرمایید که معروف ترین و بهترین آنها برای انجام این کار نانوکامپوزیت ها و چدن ها هستند که علاوه بر مقاومت بسیار بالا ویژگی های بسیار زیاد خاص خود را دارند. دریچه های چدن از نقطه ذوب بسیار بالایی برخوردار هستند و حتی در برابر آتش مستقیم نیز مقاوم هستند و دریچه های نانو کامپوزیتی آبرو دارای گارانتی و ضمانت شکستگی هستند که بسیار کاربردی است اگر به هر دلیلی مشکلی برای درب اصلی دریچه ها رخ دهد میتوانید دریچه های خود را به رایگان تعویض کنید.

دریچه منهول ابرو

دریچه آبرو

همانطور که در بالا گفته شد دریچه هایی که سوراخ بیشتری دارد اب بیشتر و راحت تر به داخل انها نفوذ میکند برای مثال اگر میخواهید میزان فرو ریختن اب را بیشتر کنید باید طبق سفارش تعداد سوراخ ها و حفره های دریچه را افزایش داد یا میشود برای کمتر کردن وردی اب تعداد سوراخ های دریچه ها را کمتر میکنیم. طوقه های این دریچه ها هیچ تفاوتی با دیگر دریچه ها ندارند و تنها این درب اصلی که به صورت آبرو تولید شده تا از گرفتگی آب و ایجاد سیل جلوگیری شود همانطور که دربالا گفتیم میتوانید برای مکان هایی که آبگرفتگی زیاد است دریچه هایی که سوراخ بیشتری دارند خریداری کنید این دریچه ها هیچ تفاوتی در تحمل فشار و استاندارد ندارند.

دریچه های منهول آبرو چیست ؟

دریچه های منهول ابرو مستطیلی معمولا از جنس نانوکامپوزیت و دریچه های منهول چدنی تولید میشود دیگر دریچه ها مانند دریچه های منهول کوپلیمری به صورت دایره ای تولید میشود و به صورت خیلی کم در اندازه های مستطیلی تولید میشود. حمل و نقل دریچه های ابرو مقداری سخت است زیرا مانند دریچه های منهول دایره ای به صورت راحت حمل و نقل نمیشود. همچنین برای گذاشتن درب اصلی باید بسیار دقت کنید زیرا ممکن است از یک ضلع دیگر خود به داخل منهول سقوط کند در آوردن آن نیز کار آسانی نیست.

نکاتی که باید در هنگام خرید رعایت شود؟

  1. دریچه ها باید دون ترک و شکستگی باشد و به طور منظم تولید شده باشد.
  2. دریچه ها باید علامت استاندارد و نکات استاندارد باید روی ان نوشته باشد.
  3. دریچه ها در سایز های مناسب و دقیق باید تولید شود.
  4. دریچه ها باید مشخصات تحمل فشار انها به درستی روی دریچه ها نوشته شده باشد.
  5. در انتخاب دریچه ها دقت کنید دریچه های آبرو در دو مدل هشت سوارخ و بیست و چهار سوراخ تولید میشوند
  6. تمامی محصولات باید به صورت استاندارد تولید شده باشند و استاندارد ملی en124 روی درب اصلی خورده باشد
برای خرید دریچه های ابرو و دریافت قیمت محصولات دیگر لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید