دریچه منهول دایره ای سایز 65: دریچه منهول سایز 65 یکی از سایز های مناسب با چاه های فاضلاب و منهول ها است و به طور کامل حفره ای که داریم را میپوشاند. این دریچه ها بسیار کاربردی و مقرون به صرفه هستند قیمت بسیار پایین این دریچه ها شمارا وا دار میکند که بجای خرید دریچه های بی کیفیت این دریچه را خریداری کنید.

دریچه منهول دایره ای سایز 65

دریچه های سایز 65 همراه با یک طوقه تولید میشود که سایز ان تا حدود 70 سانت نیز میرود همین باعث میشود که خرید این نوع دریچه بسیار اسان و لذت بخش تر باشد. کلاس های تولید شده برای این دریچه ها عبارتند از کلاس های ترافیکی سنگین و کلاس های پیاده رویی سبک تولید میشود. از امکانت و ویژگی های این دریچه میشود از ثبت و هک کردن نام و برند تجاری بر روی درب های این دریچه یاد کرد. همین باعث میشود که دزیده شدن این دریچه ها کاهش یابد.

دریچه منهول دایره ای سایز 65

دریچه منهول دایره ای سایز 65

دریچه منهول سایز 65 بسیار نادر و کم یاب هست و در جنس های مختلف تولید نمیشود و تنها در جنس های نانوکامپوزیت و چدنی قابل مشاهده است. در ابتدای کار این دریچه ها به صورت سفارشی تولید میشد اما به مرور زمان و استفاده زیاد از این دریچه ها باعث شد که به طور معمول و پیش فرض تولید شود.

مزایا و ویژگی ها دریچه سایز 65

  1. امکان تایین رنگ دریچه.
  2. عمر طولانی مدت تا 45 سال.
  3. قیمت بسیار پایین.
  4. زیبایی بسیار.
  5. امنیت بسیار زیاد.
  6. حفظ مبلمان شهری.

برای دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید تا مشاورین به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما باشند.(با تشکر تیم فنی منهول سنتر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید