دریچه منهول دایره ای از محبوبت ترین پوشش ها و محافظ های منهول های حال حاظر میباشد زیرا دارای ویژگی های بسیار مناسبی هستند این دریچه ها به هیچ عنوان به داخل منهول ها و چاه های خود سقوط نمیکنند حتی اگر بخواهید از قصد این کارا انجام دهید بازم نمیشود. از مهمترین ویژگی های این دریچه ها میتوان به قیمت بسیار مقرون به صرفه آن اشاره کرد این دریچه ها با وزن مناسبی که دارند دارای تحمل فشاری بیش از 45 تن را دارند و به راحتی نیز جا به جا میشوند و نصب میشوند. تنوع سایز برای دریچه دایره ای بسیار بالا است و به راحتی میتوان از بین این دریچه ها سایز مورد نظر را انتخاب کرد و برای پروژه های مورد استفاد کرد.

دریچه منهول دایره ای

کلاس های دریچه های منهول دایره ای عبارتند از B125 که برای مکان های کم تردد استفاده میشود که میتوان بیشتر این دریچه ها را در پیاده رو ها دید تحمل فشاری نزدیک به 12.5 تن دارند و کلاس بعدی C250 است که برای مکان های پر تردد است و میتوان به راحتی از روی این دریچه ها با خودرو عبور کرد تحمل فشاری نزدیک به 25 تن دارد. پر فروش ترین کلاس D400 میباشد که در همه مکان ها میتوان از آن استفاده کرد و تحمل فشاری نزدیک به 45 تن دارد توجه داشته باشید تمامی دریچه های گفته شده دارای گارانتی شکستگی میباشند.

دریچه منهول دایره ای سایز 65

ویژگی دریچه منهول دایره ای

  • حمل و نقل و جا به جایی دریچه های دایره ای بسیار راحت تر از دریچه های چند ضلعی است
  • قیمت تمام شده این نوع پوشش ها بسیار پایین تر از دیگر دریچه ها است و مقرون به صرفه تر است
  • این دریچه ها در 3 کلاس پیاده رویی و ترافیکی تولید میشوند.
  • امکان تغییر رنگ و تغییر لوگو برای درب اصلی این محصول وجود دارد
  • دریچه های منهول دایره ای را میتوان بر روی منهول های مربع قابل استفاده هستند
  • امکان سقوط اندازه ها و شکل های دایره ای به داخل منهول ها وجود ندارد

چرا قیمت دریچه های دایره ای شکل پایین تر است؟

قیمت این دریچه ها به این دلیل پایین تر است که مواد اولیه کمتری در آن استفاده شده است اما به خوبی کلاسی که در آن تولید شده را رعایت کرده اند برای مثال دریچه ای که به صورت c250 تولید است به خوبی فشار 25 تن را تحمل میکند اما با وزنی کمتر. شبکه بندی زیر دریچه بسیار دقیق تر انجام شده و باعث بالارفتن مقاومت دریچه ها شده است. توجه داشته باشید شکل تمامی دریچه ها به یک شکل است و تنها جنس آنها است که با هم فرق میکند زیرا این محافظ ها و پوشش های منهول به صورت استاندارد تولید میشوند و هر سایز کاربرد مخصوص خود را دارد.

دریچه منهول دایره ای بهتر است یا مربعی؟

مقایسه اینکه کدام دریچه بهتر است کامل به خوده خریدار بستگی دارد باید انتخاب کنید که کدام دریچه برای پروژه شما کاربردی تر است معمولا نسبت به دهانه منهول و سایز آن باید دریچه ها خود را انتخاب کنید. تمامی دریچه ها چه دایره ای چه مربعی به صورت استاندارد ملی EN124 تولید میشوند این دریچه ها را میتوان در کشور های همسایه نیز استفاده کرد زیرا تاحدی استاندارد های ایران با کشور های همسایه یکی است. تمامی ویژگی های تحمل فشار و غیره به یک صورت است. برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره های در تماس باشید تا بهترین دریچه را به شما معرفی کنیم.

برای خرید و دریافت قیمت دریچه های منهول دایره ای لطفا با شماره های درج شده سایت تماس بگیرید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید