دریچه منهول دایره ای سایز 20

دریچه منهول سایز 20 همانند دیگر پوشش های سایز کوچک معمولا برای محافظ از حفره ها و هندهول ها استفاده میشود.این نوع دریچه ها همان کاربرد دریچه های سایز بزرگ را دارد اما برای منهول های کوچک تر استفادع میشود.دریچه منهول سایز 32 نیر برای محافظت از کنتر ها هندهول ها استفاده میشوند.

دریچه منهول دایره ای سایز ۲۰

این نوع دریچه ها در متریال و جنس های نختلف تولید میشود که در جدول قیمت لیست و مشخصات ان مشخص است

نسل جدید دریچه منهول
نام دریچهجنس دریچه سایزتحمل فشار(تن)قیمت
دریچه منهول دایره اینانوکامپوزیت2025 تا 40 0
دریچه منهول دایره ای نانوکامپوزیت3225 تا 400
دریچه منهول دایره ای چدنی 2012 تا 200
دریچه منهول مربعیچدنی20*205 تا 100
دریچه منهول دایره ای چدنی3212 تا 20 0
دریچه منهول مربعی چدنی35*355 تا 10 0
دریچه منهول دایره ای کوپلیمری201 تا 5 0
دریچه منهول دایره ای کوپلیمر321 تا 7 تن 0
دریچه منهول دایره ای یو پی وی سی20500کیلو0
دریچه منهول دایره ای یو پی وی سی 32400 کیلو0

دریچه منهول گرد سایز 20

همانطور که گفته شد دریچه ها در متریال های مختلفی تولید میشوند که در متن زیر توضیح مختصری در رابطه با ان گفته شده برای باز دشدن پاپ اپ نوشته روی ان کلیک کنید.


پوشش منهول سایز 20

قبل از به وجود آمدنHDPE ، پوشش منفذ به طور سنتی از بتن ، بتن مسلح با الیاف فولادی ، چدن ، چدن داکتیل یا مواد UPV.C تولید می شد ، اما این مواد دارای کاستی های خاص خود مانند راندمان حمل بار پایین بودند. HDPE بهترین ماده جایگزین برای پوشش منفذها محسوب می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و توانایی مقاومت در برابر بارهای سنگین را دارد. افزایش ترافیک سنگین و فلزات گران قیمت کاملاً جایگزین روکش های سنتی با پوشش منفذ HDPEمی شود.
اما امروزه برای ساخت پوشش های محکم تر و قوی تر از الیاف نانوکامپوزیت استفاده میشود که برپایه سیمان و بتن تولید میشود این نوع پوشش علاوه بر تحمل بار و فشار بسیار بالا از قیمت بسیار مقروت به صرفه ای برخوردار است تا حدی که تمامی پیمانکاران و اجرا کار ها درخواست این دریچه را دارند

دریچه سایز 20

قبل از به وجود آمدن FRP ، پوشش منفذ به طور سنتی از بتن ، بتن مسلح با الیاف فولادی ، چدن ، چدن داکتیل یا مواد PVC تولید می شد ، اما این مواد دارای کاستی های خاص خود مانند راندمان حمل بار پایین بودند. FRP بهترین ماده جایگزین برای پوشش منفذها محسوب می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و توانایی مقاومت در برابر بارهای سنگین را دارد. افزایش ترافیک سنگین و فلزات گران قیمت کاملاً جایگزین روکش های سنتی با پوشش منفذ FRP می شود.

دریچه منهول گرد 20 سانت

دریچه های کوچک همانطور که گفته شد برای استفاده به عنوان دریچه های منهول کنتر تولید میشود که نیز این دریچه ها در سه کلاس مختلف تولید میشوند. دریچه های کنتر باید طوری ظراحی شوند که به راحتی برداشته بشوند به همین دلیل بر روی درب این دریچه ها یک دستگیره تهیه شده است تا به راحتی درب ان از طوقه جدابشود. این دستگیره به صورت فلزی یا اهنی روی انی دریچه ها گذاشته میشود این دستگیره ها فقط برای دریچه ها سنگین تولید میشود و برای دریچه ها کوچک سبک کاربردی ندارد. دریچه های منهول بتنی و دریچه های منهول نانوکامپوزیت بیشترین استفاده از این دستگیره ها را دارد. دریچه های کوپلیمری و دریچه ها پلاستکی به دلیل وزن بسیار سبک نیازی به دسگیره ندارند و تنها با یک پیچ فروخته میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید و یا با ما درتماس باشید مشاورین ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به مشتری های عزیز میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
برای تماس کلیک کنید