دریچه منهول سایز 20: دریچه منهول سایز 20 دایره ای کوچکترین دریچه ای که در هر جنس و متریالی تولید میشود. دریچه منهول سایز 20 سانتی متری با ابعاد کوچکی که دارد دارای ویژگی ها و کاربرد های بسیار زیادی است. این دریچه ها بیشتر برای محافظت از کنتور ها و چاه های بسیار کوچک استفاده میشود این سایز از دریچه ها نیز همراه با یک طوقه تولید میشود. این دریچه ها نیز در کلاس های مختلفی تولید میشود زیرا از این نوع دریچه هم در پیاده رو و هم در خیابان ها استفاده میشود.

دریچه منهول سایز 20

اگر چه از این دریچه ها برای کنتور ها استفاده میشود اما باید بدانید که این دریچه ها به دلیل سایز بسیار کوچک حتی اگر در کلاس های پیاده رویی نیز تولید شوند باز هم مقاومتی بالا دارد که دریچه ها آسیب نمیبیند. دریچه های سایز بزرگ به دلیل دور شدن از مرکز دریچه تحمل فشار برای آنها بسیار سخت است و ممکن است به راحتی این دریچه ها آسیب ببیند البته باز هم نیاز به مشاوره در هنگام خرید دریچه های منهول هست.

نسل جدید دریچه منهول

دریچه منهول گرد سایز 20

همانطور که گفته شد دریچه ها در متریال های مختلفی تولید میشوند که در متن زیر توضیح مختصری در رابطه با ان گفته شده برای باز دشدن پاپ اپ نوشته روی ان کلیک کنید.


پوشش منهول سایز 20

قبل از به وجود آمدنHDPE ، پوشش منفذ به طور سنتی از بتن ، بتن مسلح با الیاف فولادی ، چدن ، چدن داکتیل یا مواد UPV.C تولید می شد ، اما این مواد دارای کاستی های خاص خود مانند راندمان حمل بار پایین بودند. HDPE بهترین ماده جایگزین برای پوشش منفذها محسوب می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و توانایی مقاومت در برابر بارهای سنگین را دارد. افزایش ترافیک سنگین و فلزات گران قیمت کاملاً جایگزین روکش های سنتی با پوشش منفذ HDPEمی شود.
اما امروزه برای ساخت پوشش های محکم تر و قوی تر از الیاف نانوکامپوزیت استفاده میشود که برپایه سیمان و بتن تولید میشود این نوع پوشش علاوه بر تحمل بار و فشار بسیار بالا از قیمت بسیار مقروت به صرفه ای برخوردار است تا حدی که تمامی پیمانکاران و اجرا کار ها درخواست این دریچه را دارند

دریچه سایز 20

قبل از به وجود آمدن FRP ، پوشش منفذ به طور سنتی از بتن ، بتن مسلح با الیاف فولادی ، چدن ، چدن داکتیل یا مواد PVC تولید می شد ، اما این مواد دارای کاستی های خاص خود مانند راندمان حمل بار پایین بودند. FRP بهترین ماده جایگزین برای پوشش منفذها محسوب می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و توانایی مقاومت در برابر بارهای سنگین را دارد. افزایش ترافیک سنگین و فلزات گران قیمت کاملاً جایگزین روکش های سنتی با پوشش منفذ FRP می شود.

دریچه منهول دایره ای سایز 20

دریچه های کوچک همانطور که گفته شد برای استفاده به عنوان دریچه های منهول کنتر تولید میشود که نیز این دریچه ها در سه کلاس مختلف تولید میشوند. دریچه های کنتر باید طوری ظراحی شوند که به راحتی برداشته بشوند به همین دلیل بر روی درب این دریچه ها یک دستگیره تهیه شده است تا به راحتی درب ان از طوقه جدابشود. این دستگیره به صورت فلزی یا اهنی روی انی دریچه ها گذاشته میشود این دستگیره ها فقط برای دریچه ها سنگین تولید میشود و برای دریچه ها کوچک سبک کاربردی ندارد. دریچه های منهول بتنی و دریچه های منهول نانوکامپوزیت بیشترین استفاده از این دستگیره ها را دارد. دریچه های کوپلیمری و دریچه ها پلاستکی به دلیل وزن بسیار سبک نیازی به دسگیره ندارند و تنها با یک پیچ فروخته میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دریچه های منهول سایز 20 و خرید دریچه های دایره ای سایز 20 لطفا با شماره های ما در تماس باشید با تشکر .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید