دریچه منهول دایره ای سایز 20

دریچه منهول سایز 20 همانند دیگر پوشش های سایز کوچک معمولا برای محافظ از حفره ها و هندهول ها استفاده میشود.این نوع دریچه ها همان کاربرد دریچه های سایز بزرگ را دارد اما برای منهول های کوچک تر استفادع میشود.دریچه منهول سایز 32 نیر برای محافظت از کنتر ها هندهول ها استفاده میشوند.

دریچه منهول دایره ای سایز ۲۰

این نوع دریچه ها در متریال و جنس های نختلف تولید میشود که در جدول قیمت لیست و مشخصات ان مشخص است

نسل جدید دریچه منهول

دریچه منهول گرد سایز 20

همانطور که گفته شد دریچه ها در متریال های مختلفی تولید میشوند که در متن زیر توضیح مختصری در رابطه با ان گفته شده برای باز دشدن پاپ اپ نوشته روی ان کلیک کنید.


پوشش منهول سایز 20

قبل از به وجود آمدنHDPE ، پوشش منفذ به طور سنتی از بتن ، بتن مسلح با الیاف فولادی ، چدن ، چدن داکتیل یا مواد UPV.C تولید می شد ، اما این مواد دارای کاستی های خاص خود مانند راندمان حمل بار پایین بودند. HDPE بهترین ماده جایگزین برای پوشش منفذها محسوب می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و توانایی مقاومت در برابر بارهای سنگین را دارد. افزایش ترافیک سنگین و فلزات گران قیمت کاملاً جایگزین روکش های سنتی با پوشش منفذ HDPEمی شود.
اما امروزه برای ساخت پوشش های محکم تر و قوی تر از الیاف نانوکامپوزیت استفاده میشود که برپایه سیمان و بتن تولید میشود این نوع پوشش علاوه بر تحمل بار و فشار بسیار بالا از قیمت بسیار مقروت به صرفه ای برخوردار است تا حدی که تمامی پیمانکاران و اجرا کار ها درخواست این دریچه را دارند

دریچه سایز 20

قبل از به وجود آمدن FRP ، پوشش منفذ به طور سنتی از بتن ، بتن مسلح با الیاف فولادی ، چدن ، چدن داکتیل یا مواد PVC تولید می شد ، اما این مواد دارای کاستی های خاص خود مانند راندمان حمل بار پایین بودند. FRP بهترین ماده جایگزین برای پوشش منفذها محسوب می شود زیرا طول عمر بیشتری دارد و توانایی مقاومت در برابر بارهای سنگین را دارد. افزایش ترافیک سنگین و فلزات گران قیمت کاملاً جایگزین روکش های سنتی با پوشش منفذ FRP می شود.

دریچه منهول گرد 20 سانت

دریچه های کوچک همانطور که گفته شد برای استفاده به عنوان دریچه های منهول کنتر تولید میشود که نیز این دریچه ها در سه کلاس مختلف تولید میشوند. دریچه های کنتر باید طوری ظراحی شوند که به راحتی برداشته بشوند به همین دلیل بر روی درب این دریچه ها یک دستگیره تهیه شده است تا به راحتی درب ان از طوقه جدابشود. این دستگیره به صورت فلزی یا اهنی روی انی دریچه ها گذاشته میشود این دستگیره ها فقط برای دریچه ها سنگین تولید میشود و برای دریچه ها کوچک سبک کاربردی ندارد. دریچه های منهول بتنی و دریچه های منهول نانوکامپوزیت بیشترین استفاده از این دستگیره ها را دارد. دریچه های کوپلیمری و دریچه ها پلاستکی به دلیل وزن بسیار سبک نیازی به دسگیره ندارند و تنها با یک پیچ فروخته میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک های زیر کلیک کنید و برای دریافت مشاوره با شماره های ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید