چرا دریچه های منهول گرد است؟ دریچه های منهول طوری تولید و طراحی مبشود که در چاه ها و منهول های خود سقوط نکند به همین دلیل این دریچه ها را به صورت گرد تولید میکنند که این کار باعث میشود این دریچه ها به هیچ عنوان از هیچ زاویه این درون چاه و یا منهول خود سقوط نمیکنند. بیشتر دریچه های منهول که به صورت چهارگوش تولید میشود معمولا از یک سمت زاویه خود به داخل منهول ها سقوط میکند و باعث میشود این دریچه ها باعث ایجاد خرابی شود.

چرا دریچه های منهول گرد است؟

دلیل هایی که در بالا توضیح داده شد تنها مقداری از ویژگی های دریچه های منهول گرد یا همان دریچه های منهول دایره ای بود از بزرگترین ویژگی های دریچه های گرد یا همان دایره ای جا به جایی بسیار آسان میباشد که نیازی به بلند کردن دریچه ها نخواهد بود و با هول دادن دریچه ها میشود به راحتی آنها را حرکت داد. و یکی دیگر از دلایل تولید دریچه ها به صورت دایره ای امنیت بیشتر این دریجه ها در سطح شهر مباشد و باعث میشود که امنیت در تمامی شهر های کشور اجرا شود.

 

دریچه های گرد بهتر است یا چهارگوش؟

دریچه های منهول گرد به مراتب از دریچه های چهارگوش بهتر است زیرا دریچه های منهول چهار گوش ممکن است از یک سمت ضلع خود به داخل منهول ها یا چاه ها سقوط کند اما دریچه ها منهول گرد یا دایره ای به هیچ عنوان به داخل منهول ها سقوط نمیکند مگر اینکه این دریچه ها اسیب ببیند یا بشکند که این امر بسیار نادر است و بسیار کم پیش می آید. دریچه های منهول گرد در سایز های 32 تا سایز های 80 تولید میشود و بیشتر دریچه های منهول چهارگوش به صورت دریچه های منهول چدنی تولید میشود و دیگر دریچه ها یا تنها به صورت گرد تا تولید میشود یا به صورت کم تولید میشود بهتر است قبل از خرید دریچه های منهول با یک متخصص مشاوره کنید تا از خرید بهتری برخوردار شوید.

 

چرا دریچه های منهول گرد است

برای دانستن و اطلاعات بیشتر دریچه های منهول و گرد بودن آنها لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت حتی در روز های تعطیل پاسخگو هستیم 

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید