چرا دریچه های منهول گرد است؟ اصولا تمامی درب ها گرد نیستند اما به جرات میتوان گفت که یکی از بهترین نمونه های این دریچه ها دریچه های گرد میباشد زیرا دارای ویژگی های بسیار مهمی است که در ادامه مطلب به آن میپردازیم. کاربرد اصلی تمامی دریچه های فاضلاب و منهول این است که از حفره ها و چاه ها محافظت کنند این چاه ها دارای سایزبندی بسیار زیادی هستند که اگر به صورت استاندارد باشند سایز های درب ها نیز به صورت استاندارد برای آنها وجود خواهد داشت. اگر مایل به خرید انواع دریچه های منهول گرد یا دایره ای هستید لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستیم.

چرا دریچه های منهول گرد است؟

چرا دریچه های منهول گرد است؟

  • درب های منهول گرد به هیچ عنوان به داخل منهول ها و چاه ها سقوط نمیکنند
  • شما میتوانید از این محصول برای منهول ها و چاه های فاضلاب و مخابرات استفاده کنید
  • این پوشش ها و محافظ ها در 3 کلاس اصلی تولید میشود
  • دریچه های گرد به هیچ عنوان به داخل منهول و چاه های خود سقوط نمیکنند
  • سایز بندی درب های گرد بسیار متنوع میباشد و انتخاب دریچه ها برای شما راحت تر است.

چرا دریچه های منهول دایره ای تولید میشود؟

دلیل هایی که در بالا توضیح داده شد تنها مقداری از ویژگی های دریچه های منهول گرد یا همان دریچه های منهول دایره ای بود از بزرگترین ویژگی های دریچه های گرد یا همان دایره ای جا به جایی بسیار آسان میباشد که نیازی به بلند کردن دریچه ها نخواهد بود و با هول دادن دریچه ها میشود به راحتی آنها را حرکت داد. و یکی دیگر از دلایل تولید دریچه ها به صورت دایره ای امنیت بیشتر این دریجه ها در سطح شهر مباشد و باعث میشود که امنیت در تمامی شهر های کشور اجرا شود.

دریچه های گرد بهتر است یا چهارگوش؟

دریچه های منهول گرد به مراتب از دریچه های چهارگوش بهتر است زیرا دریچه های منهول چهار گوش ممکن است از یک سمت ضلع خود به داخل منهول ها یا چاه ها سقوط کند اما دریچه ها منهول گرد یا دایره ای به هیچ عنوان به داخل منهول ها سقوط نمیکند مگر اینکه این دریچه ها اسیب ببیند یا بشکند که این امر بسیار نادر است و بسیار کم پیش می آید. دریچه های منهول گرد در سایز های 32 تا سایز های 80 تولید میشود و بیشتر دریچه های منهول چهارگوش به صورت دریچه های منهول چدنی تولید میشود و دیگر دریچه ها یا تنها به صورت گرد تا تولید میشود یا به صورت کم تولید میشود بهتر است قبل از خرید دریچه های منهول با یک متخصص مشاوره کنید تا از خرید بهتری برخوردار شوید.

برای خرید و قیمت تماس بگیرید.
09120655882
09357893474
09364553535

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید