چرا دریچه منهول گرد است؟

چرا دریچه های منهول گرد است؟دریچه های منهول از زمان های قدیم تولید میشود و در اشکال و اندازه های مختلف این دریچه هارا تولید میکردند اما به تدریج این دریچه ها بیشتر به شکل های دایره ای تولید میشود چرا ؟ به این دلیل که این نوع دریچه ها به هیچ وجه داخل منهول ها و چاه ها سقوط نمیکند و همچنین به دلیل تراکم بالا تحمل فشار این دریچه ها بسیار بالا میرود و امکان استفاده از این دریچه ها در همه جاها است اما هر سایز از دریچه ها کاربرد خاص خودش را دارد برای مثال دریچه های سایز 80 برای استفاده به عنوان محافظ منهول های مخابراتی است و دریچه های منهول سایز 60 برای استفاده به عنوان محافظت از منهول های فاضلابی و چاه های فاضلابی است و از سایز های کوچک تر به عنوان دریچه های کنتر استفاده میشود.

 

دریچه های گرد بهتر است یا چهارگوش؟

دریچه های منهول گرد به مراتب از دریچه های چهارگوش بهتر است زیرا دریچه های منهول چهار گوش ممکن است از یک سمت ضلع خود به داخل منهول ها یا چاه ها سقوط کند اما دریچه ها منهول گرد یا دایره ای به هیچ عنوان به داخل منهول ها سقوط نمیکند مگر اینکه این دریچه ها اسیب ببیند یا بشکند که این امر بسیار نادر است و بسیار کم پیش می آید. دریچه های منهول گرد در سایز های 32 تا سایز های 80 تولید میشود و بیشتر دریچه های منهول چهارگوش به صورت دریچه های منهول چدنی تولید میشود و دیگر دریچه ها یا تنها به صورت گرد تا تولید میشود یا به صورت کم تولید میشود بهتر است قبل از خرید دریچه های منهول با یک متخصص مشاوره کنید تا از خرید بهتری برخوردار شوید.

 

چرا دریچه های منهول گرد است

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی هستیم کامنت ها با درخواست شما بسته شده است.(باتشکر منهول سنتر)

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09357893474کلیک کنید