دریچه منهول دایره ای سایز ۸۰

دریچه منهول دایره ای سایز 80 یکی از پر کاربرد ترین دریچه های حال حاضر در بازار است این نوع از پوشش کاربرد های بسیار متفاوتی با دیگر سایز ها دارد و بیشتر برای کارهای الکتریکی و برقی استفاده میشود و بیشترین جایی که از این دریچه ها استفاده میشود منهول ها و چاه ها هستند در ادامه مطلب گفته میشود که چرا از ان برای این کارها استفاده میشود و روش استفاده از نیز گفته میشود.

دریچه منهول گرد سایز 80

انوع پوشش های منهول در نوع های مختلف تولید میشود یعنی جنس این سایز از دریچه ها هم به صورت کوپلیمری و هم به صورت نانوکامپوزیت و چدنی نیز تولید میشود و مشخصات و قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند اما این دریچه ها چگونه تولید میشود و به چه صورت میشود نماد و یا لوگو های درب ان را تغییر داد؟ قبل از هرچیز باید دانست تولید هرگونه از این پوشش ها با توجه به جنس و متریال های ساخته شده با یکدیگر متفاوت است و باید باتوجه به متریال و جنس ها به ساختار انها دقت کرد.

همانطور که در بالا گفته شد تولید این نوع درب های منهول باهم متفاوت است اما نیاز به توضیح دارد که چگونه انها شکل میگیرند درب ها سایز 80 از هر جنس و متریال دارای قالب های پیش فرض هستند که از هر نظر با قالب های سایز های دیگر تفاوت دارند چرا؟ به این دلیل که هرچه دریچه ها بزرگ تر میشوند تحمل فشاری که به انها می اید سخت تر میشود و باید بیشتر فشار را تحمل کنند مگرنه در فشار های وارد شده صدمه میبینند پس باید دریچه ها ظوری زیرساخت شوند که نسبت به اندازه بزرگ تر فشار بیشتری نیز تحمل کنند.

چگونه لوگوی درب ها را عوض کنیم؟

دریچه های منهول دایره ای سایز 80 امکان افزودن نماد و یا لوگوی های تجاری دارند وقتی درب های منهوب با توجه به تعداد سفارش داده میشود امکان ثبت نماد روی ان وجود دارد برای مثال یک نمونه از ان ( شرکت اب و فاضلاب استان البرز ) یا ( شرکت پویا صنعت ) این ها نماد هایی برای ثبت شرکت های دولتی و خصوصی بودند اما به طور پیشفرض چه چیزی روی انها نوشته خواهد شد؟

در بیشتر ان ها برای نمونه علامت فاضلاب یا مخابراتی و یا ……. هک شده است اما اطلاعاتی دیگر دارد که به صورت خارجی روی انها نوشته شده کلاس دریچه ها روی انها هک شده برای درب های سایز 80 همه انها از کلاس D400 , C250 تولید میشوند و طرف دیگر انها علامت استاندارد که همان EN124 است نوشته شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز دریچه های سایز 80 لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما در طول شبانه روز اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09357893474کلیک کنید