مواد HDPE

مواد HDPE همان مواد اولیه پلی اتیلن است که برای ساخت تاسیسات ساختمانی و صنعتی از ان استفاده میشود و امتحان خود را به خوبی پس داده است. از این مواد برای ساخت لوله ها و دریچه های منهول پلی اتیلن استفاده میشود این نوع مواد کاربرد های بسیار زیادی دارد که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد.مواد اولیه پلی اتیلن برای ساخت لوله های پلی اتیلن کاربرد دارد که این لوله ها نیز کاربرد های خود را نیز دارد.

مواد اولیه پلی اتیلن

یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین کاربرد های این مواد استفاده از ان در تولید لوله های پلی اتیلن است این لوله ها از جنس HDPE هستند و زیر ساخت انها از همین مواد است اما مصرف این مواد تنها به اینجا ختم نمیشود بلکه کاربرد های بسیار زیاد دیگری هم نیز دارد.

مواد HDPE

دریچه منهول از جنس HDPE

دریچه های منهول پلی اتیلن از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته میشود این دریچه ها به نام های دیگری نیز سناخته میشود که به دریچه های منهول کوپلیمری شناخته میشود این دریچه از مواد اولیه پلی اتیلن و مقداری مواد UPV.C ساخته میشود که به مقاومت مورد نیاز برسد این نوع دریچه ها از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است که عبارتند از:

  1. وزن بسیار سبک
  2. مقاومت بسیار زیاد با توجه به وزن کم
  3. قیمت بسیار مناسب در برابر دیگر دریچه ها
  4. حمل و نقل اسان
  5. سهولت در نصب و اجرا

امروزه از این مواد برای تولید اتصالات رینگ و فلنچ ها نیز استفاده میشود و به خوبی از عهده این کار نیز درامده اند اما یک خبر جالب که در راه است ساخت میلگرد های پلی اتیلن است که قرار است در اینده جای ملیگرد های امروزی را بگیرد اما به گفته سازندگان سبک بودن میلگرد ها باعث نمیشود که مقاومت انها کم باشد و با توجه به وزن کم و قیمت ان از مقاومت بالایی برخوردار است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به سوالات شما مشتری های عزیزی هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
کلیک کنید09364553535