دریچه منهول در کرج (البرز)

دریچه منهول کرج یکی از بیشترین کلمات کلیدی سرچ شده در گوگل است این دریچه ها چه سری دارد که در تمامی شهر های کشور به دنبال این دریچه ها هستند؟ دریچه های منهول برای هر شهر و یا حتی روستایی نیاز است در کل باید دانست که دریچه های منهول چیست؟ دریچه های منهول برای محافظت از چاه ها و منهول ها استفاده میشود همچنین از موجودات زنده هنگام رد شدن از روی منهول ها و چاه ها محافظت میکند تا به داخل منهول ها سقوط نمیکنند.

مقاومت پوشش های منهول در مناطق مختلف

هر دریچه ای که تولبد میشود همراه با یک نامه استاندارد به فروش میرسد هر یک از دریچه هایی که تولید میشود کاربرد خاصی دارد یکی یک نوع دریچه برای مناطق سرد و یخ بندان و یک نوع دریچه برای مناطق گرم و خشک تولید میشود بیشتر دریچه هایی که تولید میشود امکان استفاده از ان در تمامی مناطق وجود دارد. توجه داشته باشید اگر دریچه ها تحمل سرمای بیش ار حد را نداشته باشند و یخ بزنند با کوچک ترین ضربه به هزار تیکه تبدیل میشوند و بلعکس اگر تحمل گرما را نداشته باشند شل میشود و به راحتی خم و از هم جدا میشود.

انواع دریچه منهول در کرج

در استان البرز امکان استفاده از هر نوع دریچه ای وجود دارد زیرا اب و هوای نه چدان گرم و نه چندان سرد دارد تا به دریچه ها اسیب برسد. دریچه هایی که بیشتر در این شهر ها استفاده میشود سایز های 60 و سایز 80 است که کاربرد های متناسب با سایز خود دارند از سایز 60 برای استفاده در فاضلاب ها و از سایز 80 برای استفاده در مخابرات کاربرد دارد.

کلاس های استفاده شده از دریچه ها

کلاس B125:

از پر فروش ترین نوع کلاس های دریچه منهول است گه به عنوان دریچه های منهول پیاده رویی شناخته میشود ( تحمل تا 13 تن فشار )

کلاس C250:

دریچه منهول ترافیکی. قابل استفاده به عنوان دریچه های منهول اتوبانی و استفاده از ان در خیابان های اصلی.( تحمل فشار 30 تن )

کلاس D400

پر کاربرد ترین و پرفروش ترین دریچه منهول کاربرد های ان استفاده از ان در اتوبان ها خیابان ها و استفاده در پروژه های حساس. ( تحمل فشار 45 تن )

دریچه های منهول پیچی و لولا دار

دریچه منهول در کرج دو نوع لولا دار و پیچی استفاده میشود دریچه های منهول لولا دار برای راحتی در باز و بست کردن دریچه ها تولید میشود تا هنگام نیاز به راحتی درب ان باز شود و به داخل منهول ها دسترسی دهد.

دریچه منهول کوپلیمری

نیاز به مشاوره و دریافت قیمت دارید با شماره های ما در تماس باشید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و از قیمت های بروز مطلع شوید.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید