دریچه منهول در کرج: فروش انواع دریچه های منهول در استان البرز به دلیل وسعت زیاد این شهر بسیار بالا میباشد. قیمت دریچه های منهول در کرج دارای انواع گوناگونی است که به چیز های زیادی بستگی دارد از جمله جنس دریچه های منهول و وزن این دریچه ها. چیز هایی که روی قیمت دریچه های منهول تاثیر گذار است کلاس های تولید شده دریچه ها و همچنین جنس دریچه ها است که در کنار سایز این دریچه ها بسیار روی قیمت ها تاثیر گذار است .

دریچه منهول در کرج

هر دریچه ای که تولبد میشود همراه با یک نامه استاندارد به فروش میرسد هر یک از دریچه هایی که تولید میشود کاربرد خاصی دارد یکی یک نوع دریچه برای مناطق سرد و یخ بندان و یک نوع دریچه برای مناطق گرم و خشک تولید میشود بیشتر دریچه هایی که تولید میشود امکان استفاده از ان در تمامی مناطق وجود دارد. توجه داشته باشید اگر دریچه ها تحمل سرمای بیش ار حد را نداشته باشند و یخ بزنند با کوچک ترین ضربه به هزار تیکه تبدیل میشوند و بلعکس اگر تحمل گرما را نداشته باشند شل میشود و به راحتی خم و از هم جدا میشود.

دریچه منهول در استان البرز

در استان البرز امکان استفاده از هر نوع دریچه ای وجود دارد زیرا اب و هوای نه چدان گرم و نه چندان سرد دارد تا به دریچه ها اسیب برسد. دریچه هایی که بیشتر در این شهر ها استفاده میشود سایز های 60 و سایز 80 است که کاربرد های متناسب با سایز خود دارند از سایز 60 برای استفاده در فاضلاب ها و از سایز 80 برای استفاده در مخابرات کاربرد دارد.

کلاس های استفاده شده از دریچه ها

کلاس B125:

از پر فروش ترین نوع کلاس های دریچه منهول است گه به عنوان دریچه های منهول پیاده رویی شناخته میشود ( تحمل تا 13 تن فشار )

کلاس C250:

دریچه منهول ترافیکی. قابل استفاده به عنوان دریچه های منهول اتوبانی و استفاده از ان در خیابان های اصلی.( تحمل فشار 30 تن )

کلاس D400

پر کاربرد ترین و پرفروش ترین دریچه منهول کاربرد های ان استفاده از ان در اتوبان ها خیابان ها و استفاده در پروژه های حساس. ( تحمل فشار 45 تن )

دریچه منهول کوپلیمری

برای خرید دریجه های منهول در استان البرز و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دریچه های استفاده شده در کرج با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی هستیم.

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید