دریچه منهول در اصفهان : امروزه تمامی شهر های بزرگ دنیا دارای سیستم های زیر زمینی بسیار متعددی هستند که نیازمند محافظت میباشند و تنها چیزی که میتوان بر روی این منهول ها و چاه ها استفاده کرد دریچه های منهول میباشند. شما میتوانید برای خرید انواع دریچه در اصفهان با شماره های ما تماس بگیرید فروشندگان ما همواره به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم. دهنگام خرید دریچه های منهول به نشان استاندارد روی درب آن توجه داشته باشید و همچنین همیشه کلاس های تولید شده روی درب اصلی نوشته میشود تمامی درب ها در هر سایزی در 3 کلاس تولید میشوند که میتوان اشاره کرد پیاده رویی و دو کلاس ترافیکی.

دریچه منهول در اصفهان

  • تمای دریچه ها را میتوانید در کلاس های ترافیکی و پیاده رویی خریداری کنید
  • یک پوشش فاضلاب باید عمری بالا تر از 15 سال داشته باشد
  • به هیچ عنوان اجازه استفاده دریچه های پیاده رویی را در خیابان ها ندارید
  • درهنگام خرید درب ها را همراه با طوقه ها خریداری کنید
  • ظوقه ها همانند درب ها باید در کلاس های یکسان خریداری شوند
دریچه منهول چدنی اصفهان

دریچه های منهول فاضلابی در اصفهان

دریچه های منهول در سه کلاس اصلی به صورت پیشفرض تولید میشوند که اولین کلاس آن کلاس پیاده رویی B125 میباشد تحمل فشاری که برای این نوع از دریچه ها گفته شده 12 تن میباشد و مخصوص برای استفاده در پیاده رو میباشد. کلاس C250 ترافیکی میباشد اما محدودیت هایی برای اجرا دارد از این نوع دریچه نمیتوانید درخیابان های اصلی و اتوبان ها استفاده کنید تحمل فشار این کلاس 25 تن میباشد که به خوبی فشار های وارد شده را دفع میکند. اخرین کلاس که محبوب ترین کلاس تولید شده است و فروش بسیار زیادی نیز داشته D400 میباشد تحمل فشار این کلاس 40 تن میباشد و میتوانید از آن در همه مکان ها استفاده کنید.

قیمت دریچه چدنی اصفهان

دریچه های منهول چدنی به صورت وزنی به فروش میروند و مانند دیگر دریچه ها به صورت تک عددی و با توجه به کلاس های به کار رفته قیمت گذاری نمیشوند هرچقدر وزن دریچه چدنی بالا تر برود قیمت ان بیشتر میشود همچنین تحمل فشار این دریچه ها افزایش میاید. برای به دست اوردن قیمت دریچه های چدنی کافی است وزن دریچه را به مقدار قیمت یک کیلو ضرب کنید تا قیمت دقیق دریچه ها به شما داده شود برای مثال ۶۵ کیلو ضربدر ۱۵ هزار تومان مساوی است با قیمت دریچه. برای دیگر دریچه ها قیمت گذاری به این صورت است که قیمت نهایی دریچه توسط کارخانه با توجه به کلاس تولید شده و استاندارد رعایت شده به نمایندگی های معتبر داده میشود و نیازی به وزن کشی مجدد برای دریچه ها نیست.

روش تولید دریچه منهول در اصفهان

دریچه های منهول چدنی به صورت ریخته گری تولید میشود و بعد با قالب های موجود به دریچه های موجود در بازار تبدیل میشود برای تولید دریچه های منهول ابتدا چدن را ذوب کرده و به داخل قالب های از پیش ساخته شده ریخته میشود و بعد از ان به اتاق گرما برده میشود تا مقداری دمای خود را از دست بدهد تا به خوبی سفت بشود و بعد از با استفاده از اب خنک و هوای سرد این دریچه هارا خنک میکنند تا به خوبی سفت بشود. بعد از سفت شدن دریچه ها و ماندن در دمای پایین برای چند حالا نوبت انجام ازمایش های فشاری است که باید دریچه ها تست فشار بدهند. البته بعد از اتمام مراحل تولید باید دریچه ها چند روزی در انبار های کارخانه بمانند تا به مقاومت اصلی خود برسند و بعد برای تست ارسال میشوند

برای خرید و دریافت قیمت تماس بگیرید.
09120655882
09364553535

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید