دریچه منهول در اصفهان: فروش دریچه های منهول در شهر اصفهان بسیار زیاد است زیرا خود این شهر یعنی اصفهان دارای تولیدی های بسیار زیادی برای دریچه های منهول هستند. دریچه های منهول در تمامی شهر ها کاربرد دارند اما قیمت دریچه منهول در شهر اصفهان ممکن است مقداری متفاوت باشد.

دریچه منهول در اصفهان

دریچه های منهول چدنی در سایز های کوچک ۲۰ تا ۱۰۰سانت تولید میشود از دریچه های سایز پایین برای استفاده به عنوان دریچه های کنتر تولید میشود و در سایز های بالا بیشتر برای استفاده به عنوان محافظ منهول ها ساخته میشود. بیشترین تنوع دریچه های منهول مربوط به دریچه های منهول چدنی است زیرا در انواع و شکل های مختلفی تولید میشود.

کلاس های تولید شده دریچه های منهول

دریچه های منهول چدنی اصفهانی نیز مانند دیگر دریچه ها در ۳ کلاس B125. C250. D400 تولید میشود از کلاس b125 برای استفاده در پیاده رو ها استفاده میشود و تحمل این نوع دریچه تا ۱۳ تن فشار است. از کلاس c250 برای استفاده در خیابان ها و کوچه های بنبست ها استفاده میشود حداکثر تحمل فشار این دریچه ها ۲۵ تن است و درکلاس d400 شاهد تحمل فشاری به اندازه ۴۵ تن هستیم همچنین در صورت درخواست و سفارش امکان تولید دریچه های e600 و f900 وجود دارد.

دریچه منهول چدنی اصفهان

ویژگی های دریچه های منهول های چدنی

  1. عمر طولانی در صورت استفاده صحیح.
  2. حفظ مبلمان شهری و زیبایی.
  3. زیبایی و مقاومت بالا.
  4. پیدا شدن در هنگام دفن شدن زیر خاک یا اسفالت.

 

درب منهول چدن

دریچه های منهول چدنی به صورت وزنی به فروش میروند و مانند دیگر دریچه ها به صورت تک عددی و با توجه به کلاس های به کار رفته قیمت گذاری نمیشوند هرچقدر وزن دریچه چدنی بالا تر برود قیمت ان بیشتر میشود همچنین تحمل فشار این دریچه ها افزایش میاید. برای به دست اوردن قیمت دریچه های چدنی کافی است وزن دریچه را به مقدار قیمت یک کیلو ضرب کنید تا قیمت دقیق دریچه ها به شما داده شود برای مثال ۶۵ کیلو ضربدر ۱۵ هزار تومان مساوی است با قیمت دریچه.

 

روش تولید پوشش های منهول چدن

دریچه های منهول چدنی به صورت ریخته گری تولید میشود و بعد با قالب های موجود به دریچه های موجود در بازار تبدیل میشود برای تولید دریچه های منهول ابتدا چدن را ذوب کرده و به داخل قالب های از پیش ساخته شده ریخته میشود و بعد از ان به اتاق گرما برده میشود تا مقداری دمای خود را از دست بدهد تا به خوبی سفت بشود و بعد از با استفاده از اب خنک و هوای سرد این دریچه هارا خنک میکنند تا به خوبی سفت بشود. بعد از سفت شدن دریچه ها و ماندن در دمای پایین برای چند حالا نوبت انجام ازمایش های فشاری است که باید دریچه ها تست فشار بدهند.

قیمت دریچه خاکستری و داکتیل

قیمت دریچه های منهول خاکستری  بسیار با هم متفاوت است دریچه های خاکستری درجه یک بهترین و مرقول ترین مواد ریخته میشودو از هر لحاظی بی عیب است به همین دلیل قیمت این دریچه ها بالا میرود اما دریچه های خاکستری از ترکیب چند الیاژ بدست میاید که قیمت پایینی دارد اما کیفیت داکتیل را ندارد.

شما میتوانید برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید