لوله کاروگیت در قزوین: فروش لوله کاروگیت در شهر قزوین به دلیل دارا بودن زمین های کشاورزی بسیار بالا است زیرا این لوله ها بیش تر برای انتقال آب های کشاورزی و آب های سطحی میباشد. شما میتوانید برای دریافت قیمت لوله های کاروگیت در قزوین با شماره های ما در تماس باشید تا خریدی مطمعن داشته باشید.

دریچه منهول در قزوین

لوله دوجداره چیست؟ لوله های دوجداره همان لوله های کاروگیت هستند که به نام لوله های دوجداره شناخته میشوند زیرا این لوله ها از دو سطح متفاومت تشکل شده اند. لوله های تکجداره یا همان لوله های پلی اتیلن از یک سطح تشکیل شده اند به همین دلیل به نام تکجداره شناخته میشود. لوله های کاروگیت سطح داخلی ان به صورت صاف و صیقلی است و سطح خارجی ان به صورت مارپیچ و فنری مانند است تا فشار خاک را راحت تر تحمل کند و در خاک راحت تر ومحکم قرار میگیرد. لوله ها از مواد اولیه پلی اتیلن دقیقا همان موادی که برای لوله های پلی اتیلن استفاده میشود تولید میشود اما در قالب هایی کاملا متفاوت.

منهول کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت در قزوین

همانطور که در بالا گفته شد لوله ها با مواد اولیه پلی اتیلن HDPE تولید میشود که قالب های ان متفاوت است. هنگامی که مواد ذوب شده پلی اتیلن در کوره میجوشد به کمک میله های ماردون به داخل قالب ها برده میشود و بعد از بیرون امدن از دستگاه با کمک هوای سرد و اب سرد خنک میشود و به انبار برده میشود تا به خوبی لوله ها خود را بگیرد تا خنک شود. سایز هایی که لوله ها تولید میشود از سایز 110 تا 2500 است که در سایز های بالا به صورت سفارشی تولید میشود.

لوله کاروگیت در قزوین

لوله کاروگیت قزوین: لوله های کاروگیت کاربرد های متفاوتی نیز دارد از این لوله ها میشود برای ساخت منهول ها استفاده کرد چگونه.؟ لوله های کاروگیت به دلیل تولید در قطر های بسیار بزرگ امکان استفاده از انها به عنوان منهول ها وجود دارد. یک لوله را برای ارتفاع مورد نیاز برش میدهیم یک سر این لوله را به کمک جوش الکتریکی کور میکنیم و بعد در مکان مورد نظر قرار میدهیم و به کمک دریچه ی منهول یک سر دیگر این لوله ها را میبندیم.

ویژگی های لوله کاروگیت

  1. عمرطولانی مدت تا حدود 100 سال.
  2. قیمت بسیار پایین تر نسبت دیگر لوله ها.
  3. دارای مهر استاندارد جهانی.
  4. زیبایی و مقاومت بالا در برابر فشارخاک.
  5. انعطافپذیری در هنگام نصب لوله.

برای دریافت قیمت ها و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستیم.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید