لوله کاروگیت قزوین

لوله کاروگیت قزوین. امروزه لوله های کاروگیت کمک زیادی به انتقال اب های سطحی و انتقال اب فاضلاب به کشور عزیزمان کرده است. همانطور که میدانید لوله های کاروگیت برای انتقال اب های فاضلاب استفاده میشود استفاده بسیار زیاد از این لوله ها در صنعت فاضلاب باعث شده است که این لوله ها را به لوله های فاضلابی نیز بشناسند. لوله های کاروگیت در دونوع 31.5kn و 16kn تولید میشود عداد جلوی واحد شمارش فشار نشان دهنده تحمل فشار خاک و در کل فشار های بیرونی است. فشار اتمسفری این لوله ها تا حداقل 4 ATM و تا حداکثر 5 ATM است. چرا این لوله را قوی تر در برابر فشار اب نمیسازند؟ زیرا قیمت این لوله ها بیشتر میشود هنگام احساس فشار بر روی لوله ها سایز لوله ها را افزایش دهید.

لوله دوجداره قزوین

لوله دوجداره چیست؟ لوله های دوجداره همان لوله های کاروگیت هستند که به نام لوله های دوجداره شناخته میشوند زیرا این لوله ها از دو سطح متفاومت تشکل شده اند. لوله های تکجداره یا همان لوله های پلی اتیلن از یک سطح تشکیل شده اند به همین دلیل به نام تکجداره شناخته میشود. لوله های کاروگیت سطح داخلی ان به صورت صاف و صیقلی است و سطح خارجی ان به صورت مارپیچ و فنری مانند است تا فشار خاک را راحت تر تحمل کند و در خاک راحت تر ومحکم قرار میگیرد. لوله ها از مواد اولیه پلی اتیلن دقیقا همان موادی که برای لوله های پلی اتیلن استفاده میشود تولید میشود اما در قالب هایی کاملا متفاوت.

لوله کاروگیت در قزوین

روش تولید لوله های کاروگیت

همانطور که در بالا گفته شد لوله ها با مواد اولیه پلی اتیلن HDPE تولید میشود که قالب های ان متفاوت است. هنگامی که مواد ذوب شده پلی اتیلن در کوره میجوشد به کمک میله های ماردون به داخل قالب ها برده میشود و بعد از بیرون امدن از دستگاه با کمک هوای سرد و اب سرد خنک میشود و به انبار برده میشود تا به خوبی لوله ها خود را بگیرد تا خنک شود. سایز هایی که لوله ها تولید میشود از سایز 110 تا 2500 است که در سایز های بالا به صورت سفارشی تولید میشود.

لوله کاروگیت در قزوین

لوله کاروگیت قزوین: لوله های کاروگیت کاربرد های متفاوتی نیز دارد از این لوله ها میشود برای ساخت منهول ها استفاده کرد چگونه.؟ لوله های کاروگیت به دلیل تولید در قطر های بسیار بزرگ امکان استفاده از انها به عنوان منهول ها وجود دارد. یک لوله را برای ارتفاع مورد نیاز برش میدهیم یک سر این لوله را به کمک جوش الکتریکی کور میکنیم و بعد در مکان مورد نظر قرار میدهیم و به کمک دریچه ی منهول یک سر دیگر این لوله ها را میبندیم.

دریچه منهول چیست؟

دریچه های منهول پوشش هایی هستند که کمک میکند چیزی یا کسی در منهول ها و چاه ها سقوط نکند دریچه های بر روی منهول ها و چاه ها قرار میگیرد. وظیفه دریچه ها محافظ ار منهول ها و چاه ها است. از این دریچه ها برای محافظت از منهول های ساخته شده کاروگیت نیز استفاده میشود. دریچه ها در انواع مختلفی تولید میشود که عبارتند از : دریچه منهول چدنی, دریچه منهول بتنی, دریچه منهول کوپلیمری, دریچه منهول نانوکامپوزیت.

دریچه منهول چیست

ویژگی های لوله کاروگیت

  1. عمرطولانی مدت تا حدود 100 سال.
  2. قیمت بسیار پایین تر نسبت دیگر لوله ها.
  3. دارای مهر استاندارد جهانی.
  4. زیبایی و مقاومت بالا در برابر فشارخاک.
  5. انعطافپذیری در هنگام نصب لوله.

برای دریافت قیمت های بروز و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های مادر تماس باشید مشاورین ما به صروت 24 ساعت امادپاسخگویی به مشتری های عزیز میباشند.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید