لوله کاراگیت سایز۳۵۵

لوله کاروگیت سایز 355 لوله هایی هستند ک برای فاضلاب شهری و ساختمانی استفاده میشود و از بهترین متریال برای تولید و استفاده برای خطوط فاضلابی استفاده شده. لوله کاراگیت سایز۳۵۵ ب شکل لوله هایه حلقوی شکل ب رنگ مشکی و داخل آن ب رنگ زرد است داخل ان دلیل لیز بودن و اصطلاحا سر بودن ان می شود. باعث می شود ک نخاله هایه فاضلابی درون ان گیر نکند و لوله دچار گرفتگی نشود ک این مزیت این لوله نسبت ب لوله هایه پلیکا و دیگر لوله های فاضلابی است.دیگر مزیت آن نسبت ب لوله هایه دیگر این است ک لوله کاروگیت از عمر بسیار بالاتری از دیگر لوله ها را داراست و با خیال راحت و آسوده میتوانید ان را در راه و ساختمان های شهری استفاده کنید این لوله ب دلیل حالت تقریبا فنری بودی ان دیر تر دچار شکستگی میشوند.

مشخصات لوله های کاروگیت سایز 355

سطح داخلی لوله های کاروگیت به رنگ های ابی و زرد هستند به این دلیل که اگر شکستگی و یا حتی نشتی در لوله ها دیده شد به راحنی قابل تشخیص باشد. سطح داخلی این لوله ها به صورت لیز و صاف است و سطح خارجی این لوله ها به صورت فنری مانند است تا در هنگام استفاده در خاک به صورت صحیح در خاک قرار بگیرد.

لوله کاروگیت سایز 355

لوله کاروگیت 355

لوله کاروگیت سایز 355 به دلیل سبک بودن آن حمل و نقل جا یه جایی راحت تری دارد لوله کاروگیت ب قدری سبک است ک میشود آن را با کمترین نیرو بلند کرد. لوله کاروگیت سایز۳۵۵ علاوه بر سبک بودن از مقاوت بالایی نیز برخوردار است (معمولا لوله کاروگیت را زیر خاک دفن می‌کنند).لوله کاراگیت سایز۳۵۵ در فشارهایه باری مختلف ۱۶نیوتون و۳۱/۵نیوتون ارزه و تولید میشود.

 

لوله کاروگیت در اندازه هایه مختلف مطابق نیاز مشتری تولید و ارزع میشود و از سایز ۱۱۰به بالا(۴اینچ)تولید میشود

ویژگی های لوله های کاروگیت

لوله کاروگیت سایز۳۵۵ یکی از ارزان ترین لوله هاست و در عین ارزان بودن مقاوم کار آمد و دارای ظاهر خوبی است و شما می توانید با کار گذاشتن این لوله درون فاضلاب شهری و ساختمانی خیال خود را در زمینه فاضلاب و پس اب های شهری و ساختمانی راحت کنید.در نظر داشته باشید لوله کاراگیت سایز۳۵۵ یکی از پر فروش ترین و پر استفاده ترین لوله ها در خط لوله است زیرا هم از نر قیمتی و هم از نظر اندازه و وزن بسیار سبک است.

 

شما مشتریان گرامی میتوانید لوله کاروگیت را با بهترین متریال و بهترین جنس و نازل ترین قیمت را از سایت و فروشگاه منهول سنتر ک بهترین سایت برای لوله و اتصالات فاضلابی کاراگیت (لوله کارگیت . اتصالات کاراگیت(زانو،سه راه،کوپلر،واشر و…..))در سایت ما تهیه کنید و با کارشناسان مجرب ما تماس داشته باشید و بهترین خرید با کمترین هزینه را داشته باشید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید