لوله کاروگیت سنگین سایز 125

لوله کاروگیت سنگین سایز 125 از دیگر انواع لوله های کاروگیت سایز 125 است. این نوع لوله ها برای استفاده در کارهای سنگین استفاده میشود. لوله های دوجداره سنگین برای استفاده در زیر پل ها و در زیر خاک تولید میشود. لوله های کاروگیت با شکل ویژه ای که دارد به راحتی میشود از ان در خاک ها استفاده بشود.

ویژگی ها لوله های کاروگیت

  1. عمر بسیار بالا در صورت استفاده صحیح از لوله ها.
  2. قیمت بسیار پایین در مقایسه با دیگر لوله ها.
  3. مقاومت در برابر اسید ها و خوردگی.
  4. مقاومت در برابر فشار های وارده به خاک.
  5. انعطافپذیری خوب در هنگام نصب.
  6. حمل و نقل اسان به دلیل وزن کم.

لوله های کاروگیت در چه سایزی تولید میشود؟

کوچکترین سایز لوله های کاروگیت سایز 4 اینچ همان سایز 125 است که تا سایز 2500 تولید میشود این لوله ها همانند دیگر لوله ها که در سایز های مختلف تولید میشود نیز تولید میشود. فشاری که این لوله ها تحمل میکند 4 اتمسفرATM است. این لوله ها بیشتر برای انتقال اب های سطحی استفاده میشود. بیشترین فشاری که این لوله ها تحمل میکند 5 بار است و در هنگام وجود فشار بیشتر از لوله های سایز بزرگتر استفاده بشود.

لوله کاروگیت سنگین 125

فرق لوله های سنگین و لوله های سبک در چیست؟ لوله های سنگین در برگه های استانداردی که دارد تحمل فشار ان 31.5kn است و در لوله های کاروگیت سبک 16kn است این فشار مقداری فشاری است که خاک و موارد بالای ان به لوله ها وارد میکند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید و برای دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید