تست فشار دریچه منهول نانوکامپوزیت

تست مقاومت دریچه منهول نانوکامپوزیت در کلاس های مختلف صورت میگیرد و به صورت جداگانه اندازه گیری میشود. دریچه های منهول پیاده رویی را به صورت تست پیاده رویی و در همان تحمل فشار اندازه میگیرند و دریچه های ترافیکی را نیز در همان حد اندازه گیری میکنند. فشار هایی که به دریچه ها وارد میشود با کمک دستگاه پرس این فشار محاسبه میشود. دستگاه پرس را در وسط دریچه ها قرار میدهند تا وقتی که فشار وارد میشود در تمامی دریچه ها پخش میشود. و باعث میشود که تحمل فشار واقعی دریچه ها دیده شود.

تست فشار دریچه پیاده رویی

تست فشار دریچه منهول پیاده رویی به این صورت است که. اول دستگاه پرس را در وسط دریچه ها قرار میدهیم و بعد فشار وارد به دریچه را تنظیم میکنیم. معمولا دریچه های پیاده رویی فشار های تا 12.5 را باید تحمل کنند. اما بعد از انجام تست فشار مسخص شد که این دریچه ها بعد از فشار 15 بار تازه دریچه ها اسیب دید. اسیب دیدن دریچه های منهول نانوکامپوزیت به این گونه است خم میشود این دریچه ها به هیچ عنوان نمیشکنند.

تست فشار دریچه منهول نانوکامپوزیت ترافیکی

تست فشار دریچه منهول نانوکامپوزیت همانطور که گفته شد در سه نوع اندازه گیری میشود برای دریچه های منهول ترافیکی این فشار افزایش میباید. دریچه منهول ترافیکی معمولا به دو نوع 40 تن و 25 تن تقسیم میشود که این تست برای نوع 25 تن میباشد. این دریچه ها در زیر فشار تحملی حدود به 35 تن را از خود نشان داده است و بعد از 35 تن این دریچه ها شروع به خم شدن کرده است.

تست مقاومت دریچه منهول منهول ترافیکی 40 تن

تست فشار این نوع دریچه بسیار جالب است. این دریچه یکی از پر فروش ترین دریچه های منهول در بازار است. دریچه منهول ترافکی 40 تن برای استفاده در اتوبان ها و خیابان های اصلی استفاده میشود. این دریچه ها در هنگام تست وزنی تا حدود 50 تن را تحمل میکند و تازه بعد از وارد شدن 55 تن این دریچه ار وسط نصف میشود.

تست فشار دریچه منهول نانوکامپوزیت

تست مقاومت دریچه منهول نانوکامپوزیت چگونه است؟

همانطور که ر تصویر بالا میبینید میله پرس در وسط دریچه ها قرار دارد تا تحمل فشار اصلی دریچه ها نمایان شود. مرکز فشاری که به دریچه ها در هنگام نصب میرسد وسط دریچه ها است هنگامی خودرو روی دریچه ها میرود فشار بسیاری به نقطه وسط دریچه می اید که باید این فشار در کل دریچه تقسیم شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید مشاورین ما اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید