دریچه منهول نانوکامپوزیت D400

دریچه منهول نانوکامپوزیت D400: در گذشته دریچه های چدنی مورد استفاده قرار میگرفت ک این دریچه ها علاوه بر وزن بالا و قیمت گران مورد سو استفاده و سرقت قرار میگرف .
کارشناسان در سدد امدند با تولید دریچه ای سبک تر و ارزان تر و غیر قابل سرقت تولید کنند ک‌با تحقیقات صورت گرفته این دریچه از الیاف نانو مفتول میگرد پلیمر سلیس و بتن فراوری شده تولید شد ک با نام دریچه نانو کامپوزیت در بازار ارائه و به تولید رسید.

دریچه منهول نانو کامپوزیت

دریچه منهول نانو کامپوزیت در ابعاد و اندازه های مختلف ور تحمل بار های مختلف تولید می شود ک در این مطلب قصد داریم این دریچه ها را به شما معرفی کنیم. این دریچه ها در شکل دایرع در قطر ۲۰سانتی متر و۳۲/۵ سانتی و۶۰سانت و۸۰سانتی تولید میشود.

دریچه منهول نانو کامپوزیت مستطیل

این دریچه فقط در سایز ۶۰×۸۰تولید میشود. این نوع دریچه ها فقط در همین سایز به صورت چهارگوش تولید میشود. این دریچه ها بیشتر به صورت دایره ای تولید میشود زیرا دریچه های منهول دایره ای بسیار از دریچه های منهول چهار گوش بهتر است. این نوع دریچه ها به صورت ابرو تولید میوشد که به ان دریچه منهول نانوکامپوزیت D400 نیز میگویند.

دریچه منهول نانوکامپوزیت D400

تحمل بار های دریچه منهول نانو کامپوزیت

این دریچه در کلاس های A15وb125وc250وD400 تولید میشود.

_ دریچه منهول نانو کامپوزیت A15:این دریچه تا 5تن فشار را تحمل می کند.

_ دریچه منهول نانو  _کامپوزیت b125:این دریچه تا 12,5تن فشار را تحمل می کند.

_ دریچه منهول نانو کامپوزیت c250:این دریچه تا 25تن فشار را تحمل می کند.

_ دریچه منهول نانو کامپوزیتd400:این دریچه تا 40تن فشار را تحمل می کند .

برای دریافت قیمت های دقیق و قیمت های بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشیدمشاورین ما اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید