قاب و دریچه نانوکامپوزیت

قاب و دریچه نانوکامپوزیت همان دریچه منهول است که فقط اسم ان را به صورت جداگانه شناخته اند. همه دریچه ها به صورت دو تکه تولید میشوند که به یک تکه از ان قاب و تکه دیگری از درب میگیوند. این روش تولید یک ضعف کاری نیست بلکه برای بهتر کردن و بهبود عملکرد این دریچه ها اینگونه تولید میشود. قاب ها برای محافظت از دریچه ها تولید میشود و دریچه ها برای محافظ از منهول ها یا چاه ها تولید میشود.

قاب نانوکامپوزیت

همانطور که در شکل میبینید قاب ها دارای محافظ هایی هستند که دریچه ها به داخل انها سقوط نکند. همچنین قاب ها جاهایی برای قفل شدن درب ها دارد که به راحتی میشود درب ها را به قاب قفل کرد. قاب های نانوکامپوزیت نیز همانند درب های خود درکلاس های مختلفی تولید میشود این قاب ها باید توان تحما فشار وارد شده را داشته باشد حتی بیشتر از خود دریچه ها.

کلاس های تولید شده برای قاب های نانو کامپوزیت

قاب های نانوکامپوزیت در کلاس های پیاده رویی و ترافیکی تولید میشود که عبارتند از : A15 تحمل فشار این قاب ها تا 5 تن است و در پیاده رو از انها استفاده میشود.‌B125 تحمل این قاب ها تا 13 تن است و در پیاده رو از انها استفاده میشود.C250 تحمل فشار این قاب ها تا 30 تن است و در خیابان ها از ان استفاده میشود. D400 تحمل فشار این قاب ها تا 45 تن است و در اتوبان ها و خیابان ها از ان استفاده میشود.

درب نانوکامپوزت

درب های نانوکامپوزیت بر روی قاب ها قرار میگیرد و باعث حفاظت از منهول ها و چاه ها میشود. این درب ها بروی طوقه ها که همان قاب است قفل میشود و باعث میشود که دریچه ها از جای خود تکان نخورد. این درب ها نیز در کلاس های مختلف تولید مشود که عبارتند از:

  1. class a15 : این نوع دریچه ها در پیاده رو ها استفاده میشود و تحمل ان تا زیر 5 تن است.
  2. class b125 : این دریچه ها معمولا در پیاده رو ها استفاده میشود وتحمل ان تا 13 تن است.
  3. class c250 : این نوع دریچه ها در کوچه ها و خیابان ها کم رفت امد استفاده میشود و تحمل ان تا 30 تن است.
  4. class d400 : این نوع دریچه ها در اتوبان ها و خیابان های پر رفت امد استفاده میشود و تحمل انها 45 تن است.
قاب و دریچه نانوکامپوزیت

کلاس های سفارشی

این دریچه ها در کلاس های سفارشی نیز تولید میشود که تنها به صورت سفارش تولید میشود کلاس های گفته شده برای این دریچه ها عبارتند از : class e600 و class f900 است که به ترتیب از تحمل 60 تا 100 تن تولید میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفا با شماره های درون سایت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق پیام در پایین سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید