دریچه منهول در بوشهر

دریچه هایی که برای شهر بوشهر تولید میشود باید طوری باشد که تحل گرما و فشار های زیاد را داشته باشد استفاده از دریچه های منهول چدنی و نانوکامپوزیت در این شهر شهرت زیادی دارد. دریچه های پلاستیکی و چدن خاکستری امکان آسیب دیدن در این هوا ها را دارد. دریچه ها چدنی به دو صورت خاکستری و داکتیل تولید میشود.

دریچه منهول بوشهر

دریچه ها پلی اتیلن و دریچه های منهول پلیمری از دسته دریچه های پلاستیکی هست این دریچه ها در دمای بالا اب میشود یا به اصطلاح شل میشود. دریچه ها نانوکامپوزیت در برابر گرما و آتش مقاوم است. دریچه ها چدن داکتیل نیز در برابر آتش و گرما مقاوم است اما این مقاومت به دریچه ها منهول نانوکامپوزیت نمیرسد.

دریچه منهول در بوشهر

دریچه منهول

استفاده از دریچه ها منهول در زمان های قدیم کاربرد داشت این دریچه ها برای حفاظت از منهول ها و چاه ها استفاده میشود دریچه ها منهول در سایز ها و اشکال مختلف تولید میشود. این دریچه ها در سایز های ۲۰ تا سایز ۸۰ تولید میشود. دریچه ها بیشتر به صورت دایره ای تولید میشود اما این دریچه ها به صورت چهارگوش نیز تولید میشود. دریچه های دایره ای به هیچ عنوان به داخل منهول ها و چاه ها سقوط نمی‌کند اما امکان سقوط دریچه های چهارگوش به داخل منهول ها و چاه ها است.

مشخصات دریچه های منهول

دریچه های منهول در مشخصات فنی مختلفی تولید میشود کلاس های تولید شده برای دریچه های منهول به صورت پیاده رویی و و ترافیکی تولید میشود. از کلاس های ترافیکی برای استفاده در حیابان ها و مناطق پر رفت امد استفاده میشود. از دریچه ها منهول پیاده رویی برای استفاده در پیاده رو ها استفاده میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشیدمشاورین ما اماده پاسخگویی به صورت 24 ساعته هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید