دریچه منهول در بوشهر : به تمامی پوشش هایی که روی چاه و منهول ها قرار میگیرند دریچه منهول گفته میشود که کار آنها محافظت از افرادی است که درحال رفت و آمد از روی این دریچه ها هستند. از این پوشش ها در همه ی جاهای شهر بوشهر استفاده میشود حتی ساختمان ها نیز باید از این دریچه ها استفاده بکنند برای مثال حتی کنتور ها نیز باید از این دریچه ها استفاده بکنند. معمولا سایز های کوچک این دریچه ها برای استفاده به عنوان درب کنتور تولید میشوند و سایز های بزرکتر برای فاضلاب و مخابرات استفاده میشود.

دریچه منهول در بوشهر

دریچه در دو مدل دایره ای و چند ضلعی تولید میشوند که امروزه به دلیل ویژگی های بیشتر از دریچه های دایره شکل استفاده میشود از مهم ترین ویژگی های این دریچه میتوان به این اشاره کرد که دریچه ها به هیچ عنوان داخل منهول و چاه خود سقوط نمیکنند. سقوط دریچه های چهارگوش و مستطیلی ممکن است در هنگام باز و بسته کرد به داخل منهول خود سقوط کنند و برگرداندن دریچه بسیار کار دشوار بوده و در برخی مواقع نمیتوان آن را درآورد.

دریچه منهول در بوشهر

چرا باید از دریچه های منهول در بوشهر استفاده کنیم؟

استفاده از دریچه ها منهول در زمان های قدیم کاربرد داشت این دریچه ها برای حفاظت از منهول ها و چاه ها استفاده میشود دریچه ها منهول در سایز ها و اشکال مختلف تولید میشود. این دریچه ها در سایز های ۲۰ تا سایز ۸۰ تولید میشود. دریچه ها بیشتر به صورت دایره ای تولید میشود اما این دریچه ها به صورت چهارگوش نیز تولید میشود. دریچه های دایره ای به هیچ عنوان به داخل منهول ها و چاه ها سقوط نمی‌کند اما امکان سقوط دریچه های چهارگوش به داخل منهول ها و چاه ها است. تمامی شهر ها باید از پوشش و دریچه های منهول استفاده کنند و تنها مختص به شهر بوشهر نمیباشد و حتی امروزه روستا ها نیز باید از دریچه های منهول استفاده بکنند.

چه نکاتی را درهنگام خرید دریچه ها باید به یاد داشته باشیم؟

همه ی دریچه هایی که به فروش میروند دارای استاندارد نیستند و ممکن است امنیت کافی را برای کوچه ها و خیابان ها به ارمغان نیاورند تاحد امکان از دریچه های استاندارد استفاده کنید. در هنگام خرید دریچه ها را کاملا بازرسی کنید و مطمعن شوید دریچه ها بدون هیچ ایرادی باشند زیرا اگر دریچه ها دارای شکستگی باشند به مرور زمان باعث خرابی آنها میشود. دنبال استاندارد های ملی باشید و حتما از استاندارد ها اطمینان حاصل فرمایید اگر دریچه ای استاندارد داشته باشد نیز ضمانت نامه و گارانتی نیز خواهد داشت.

ویژگی دریچه های منهول

  • دریچه هایی که برای خیابان ها و شهر ها استفاده میشود باید عمری تا حدود 50 سال داشته باشد.
  • اگر از دریچه ای استفاده میکنید که باید در خیابان ها استفاده کنید حداقل وزن برای این دریچه ها باید 60 کیلو باشد.
  • حتما کلاس تولید شده باید روی درب ها هک شده باشد.
  • دریچه های فاضلاب باید در برابر گاز های مخرب فاضلابی نیز مقاومت داشته باشند.
  • دریچه های منهول دارای انواع و سایز های مختلفی هستند که به راحتی میتوانید بین این دریچه ها انتخاب کنید.
با تشکر از وقت شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و به روز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید