دریچه منهول پلاستیکی : دریچه های پلاستیکی بسیار کاربردی هستند اما نه در مورد و مصارف ترافیکی زیرا این دریچه ها به هیچ عنوان به صورت ترافیکی تولید نمیشود تا بتواند فشاری را که بار های ترافیکی وارد میکند تحمل کند. این دریچه ها تولید میشوند که تنها در مکان هایی استفاده بشود که رفت و آمد خودرو ها در آنجا بسیار کم باشد و یا اصلا خودرو ها از آنجا عبور نکنند. این دریچه ها در سبک ترین حالت ممکن تولید میشود به طوری که میشود تعدادی زیادی از این دریچه ها را همراه با یک خودرو سواری به یک سمت شهر دیگر ارسال کرد و همین باعث میشود هزینه ارسال این دریچه ها بسیار پایین باشد و این یک ویژگی بسیار مهم برای این دریچه ها است.

دریچه منهول پلاستیکی

دریچه پلاستیکی اکثر برای استفاده های غیر ضروری و مصارف غیر ترافیکی استفاده میشود استفاده از دریچه های منهول پلاستیکی برای مصارف سنگین کاری بسیار خطرناک است زیرا جان و مال افراد در حال عبور را به خطر می اندازد. یکی از بزرگترین ویژگی های دریچه های منهول این است که میتوان این دریچه ها در اندازه های دلخواه و شکل های مختلف تولید کرد. این شکل ها عبارتند از دریچه های مربعی,دریچه های دایره ای, دریچه های چند ضلعی و…. در بیشتر دریچه ها سایز آنها به صورت پیشفرض و در سایز های معین شده تولید میشود اما این دریچه ها و دریچه هایی که از چدن ساخته شده اند خیر.آیا از دریچه های پلاستیکی فقط برای استفاده در چاه های فاضلاب استفاده میشود؟ خیر دریچه های پلاستیکی را میشود در مکان های دیگر و مصارف دیگر نیز استفاده نمود برای مثال یکی از پر کاربردترین مصارف این دریچه های پلاستیکی استفاده از آنها به عنوان دریچه های کنتور است. دریچه های دیگر به دلیل محدود بودن سایز تنها برای مصارفی خاص استفاده میشود و محدودیت استفاده دارد.

فروش دریچه منهول پلاستیکی

دریچه منهول پلاستیکی از وزن بسیار سبک و پایینی برخوردار است اما باید دانست که این دریچه ها به صورت وزنی فروخته نمیشود این دریچه ها به صورت کلاس های تولید شده قیمتگذاری میشود. این دریچه ها در کلاس های تولید نمیشود زیرا از استاندارد های لازم برای تولید این دریچه ها برخوردار نمی باشد. استاندارد های ترافیکی اجازه میخواهند که در خیابان ها نیز از آنها استفاده شود اما دریچه های پلاستیکی تنها 10 کیلو در سایز های 50 برخوردار است. این وزن برای استفاده در خیابان ها اصلا توصیه نمیشود و استاندارد نیست. وزنی که باید حداقل دریچه ها برای استفاده در خیابان ها داشته باشد 45 کیلو میباشد این وزن باعث میشود هنگامی که خودرو ها با سرعت زیاد عبور میکنند دریچه ها از جاهای خود بیرون نیاید و به سمت دیگر پرتاب نشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و بروز از دریچه های منهول پلاستیکی لطفا با شماره های ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید