دریچه منهول پلاستیکی : دریچه ها امروزه در کلاس ها و جنس های بسیار مختلفی تولید میشوند که هرکدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند اما دریچه هایی پلاستیکی کاربرد های زیادی را دارد که در ادامه مطلب به آن میپدازیم. از مهم ترین ویژگی های دریچه های پلاستیکی قیمت بسیار مقرون به صرفه آنها است این دریچه ها از تمامی دریچه های موجود در بازار قیمت پایین تری دارد. اگر نیازمند دریچه ای با وزن سبک و مناسب هستید میتوانید از درب های منهول پلاستیکی استفاده کنید که پوشش بسیار خوبی برای منهول ها و چاه ها است.وزن پایین و قیمت مناسب به منظور مقاومت پایین نیست بلکه این دریچه ها در هر کلاسی که تولید بشود دارای مقاومت خوبی میباشد.

دریچه منهول پلاستیکی

دریچه منهول پلاستیکی

دریچه پلاستیکی اکثر برای استفاده های غیر ضروری و مصارف غیر ترافیکی استفاده میشود استفاده از دریچه های منهول پلاستیکی برای مصارف سنگین کاری بسیار خطرناک است زیرا جان و مال افراد در حال عبور را به خطر می اندازد. یکی از بزرگترین ویژگی های دریچه های منهول این است که میتوان این دریچه ها در اندازه های دلخواه و شکل های مختلف تولید کرد. این شکل ها عبارتند از دریچه های مربعی,دریچه های دایره ای, دریچه های چند ضلعی و…. در بیشتر دریچه ها سایز آنها به صورت پیشفرض و در سایز های معین شده تولید میشود اما این دریچه ها و دریچه هایی که از چدن ساخته شده اند خیر.آیا از دریچه های پلاستیکی فقط برای استفاده در چاه های فاضلاب استفاده میشود؟

  • ویژگی دریچه های پلاستیکی

  • وزن بسیار سبک با وجود مقاومت بالا.
  • قیمت بسیار مقرون به صرفه حتی از دریچه های بتنی.
  • نصب آسان و جا به جایی راحت.
  • عمر طولانی مدت حتی در زیر خاک.
  • دریچه منهول پلاستیکی انکان ثبت برند تجاری و لوگو را دارند.
  • این دریچه ها امکان تغییر رنگ را از پایه نیز دارند.

 

فروش دریچه منهول پلاستیکی

دریچه منهول پلاستیکی از وزن بسیار سبک و پایینی برخوردار است اما باید دانست که این دریچه ها به صورت وزنی فروخته نمیشود این دریچه ها به صورت کلاس های تولید شده قیمتگذاری میشود. این دریچه ها در کلاس های تولید نمیشود زیرا از استاندارد های لازم برای تولید این دریچه ها برخوردار نمی باشد. استاندارد های ترافیکی اجازه میخواهند که در خیابان ها نیز از آنها استفاده شود اما دریچه های پلاستیکی تنها 10 کیلو در سایز های 50 برخوردار است. این وزن برای استفاده در خیابان ها اصلا توصیه نمیشود و استاندارد نیست.

شما میتوانید برای خرید دریچه های منهول پلاستیکی همین آلان با شماره های ما تماس بگیرید تا به صورت مستقیم به ما متصل شوید ما به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید