دریچه منهول پلاستیکی : شاید با شنیدن نام پلاستیک فکر کنید که با دریچه هایی با مقاومت فوقولاده پایین رو به رو هستید. امروزه تجهیزاتی که به صورت پلاستیکی تولید میشوند مخصوصا دریچه های منهول. دریچه های منهول که به صورت پلاستیکی تولید میشوند از ترکیب چند نوع پلاستیک به وجود می آیند که با توجه به وزن بسیار پایین مقاومت بسیار بالایی دارند. دریچه های منهول پلاستیکی در سایز ها و کلاس های مختلفی تولید میشوند که در کلاس های پیاده رویی و کلاس های ترافیکی نیز میتوانید این دریچه ها را خریداری کنید. باتوجه به گوناگونی و تعداد بالای دریچه ها انتخاب دریچه برای پروژه ها و مکان های مختلف بسیار راحت تر شده است.

دریچه منهول پلاستیکی

دریچه پلاستیکی اکثر برای استفاده های غیر ضروری و مصارف غیر ترافیکی استفاده میشود استفاده از دریچه های منهول پلاستیکی برای مصارف سنگین کاری بسیار خطرناک است زیرا جان و مال افراد در حال عبور را به خطر می اندازد. یکی از بزرگترین ویژگی های دریچه های منهول این است که میتوان این دریچه ها در اندازه های دلخواه و شکل های مختلف تولید کرد. این شکل ها عبارتند از دریچه های مربعی,دریچه های دایره ای, دریچه های چند ضلعی و…. در بیشتر دریچه ها سایز آنها به صورت پیشفرض و در سایز های معین شده تولید میشود اما این دریچه ها و دریچه هایی که از چدن ساخته شده اند خیر.آیا از دریچه های پلاستیکی فقط برای استفاده در چاه های فاضلاب استفاده میشود؟ خیر دریچه های پلاستیکی را میشود در مکان های دیگر و مصارف دیگر نیز استفاده نمود برای مثال یکی از پر کاربردترین مصارف این دریچه های پلاستیکی استفاده از آنها به عنوان دریچه های کنتور است. دریچه های دیگر به دلیل محدود بودن سایز تنها برای مصارفی خاص استفاده میشود و محدودیت استفاده دارد.

دریچه منهول پلاستیکی

فروش دریچه منهول پلاستیکی

دریچه منهول پلاستیکی از وزن بسیار سبک و پایینی برخوردار است اما باید دانست که این دریچه ها به صورت وزنی فروخته نمیشود این دریچه ها به صورت کلاس های تولید شده قیمتگذاری میشود. این دریچه ها در کلاس های تولید نمیشود زیرا از استاندارد های لازم برای تولید این دریچه ها برخوردار نمی باشد. استاندارد های ترافیکی اجازه میخواهند که در خیابان ها نیز از آنها استفاده شود اما دریچه های پلاستیکی تنها 10 کیلو در سایز های 50 برخوردار است. این وزن برای استفاده در خیابان ها اصلا توصیه نمیشود و استاندارد نیست. وزنی که باید حداقل دریچه ها برای استفاده در خیابان ها داشته باشد 45 کیلو میباشد این وزن باعث میشود هنگامی که خودرو ها با سرعت زیاد عبور میکنند دریچه ها از جاهای خود بیرون نیاید و به سمت دیگر پرتاب نشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق و به روز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما در تمامی ایام هفته و در تمامی ساعات پاسخگوی شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید