دریچه کنتور چدنی

دریچه کنتور : تمامی ساختمان و خانه هایی ساخته میشود دارای جایی است که کنتر اب و یا کنتر های اصلی برق در انجا قرار دارد. گاه این کنتر ها در داخل زمین کارگذاشته میشود که به راحتی در دسترس نباشد و تنها در موارد ضروری به ان دسترسی باشد. وقتی این کنتر ها در زمین قرار میگیرد نیازمند چیزی است که از ان محافظت کند. دریچه کنتور به همین منظور طراحی و تولید شده است که از کنتر ها در جای خود محافظت کند. از پر فروش ترین پوشش ها و محافظ های کنتور میشود از جنس چدنی ان نام برد که بیشترین فروش را در بین دریچه ها دارد. دریچه های چدنی دارای مقاومت بسیار بالا و زیبایی هستند زیرا این دریچه ها در ساختمان به زیبایی ان نیز کمک میکند.

دریچه کنتور کوپلیمری

این دریچه نیز برای محافظت از کنتر ها استفاده میشود اما به اندازه جنس چدنی ان مقاومت ندارد. این نوع پلاستیکی نیز نام دارد که از زیبایی خوبی برخوردار است سایز های تولید شده برای پوشش های کنتور 30*40 است که به صورت مستطیلی تولید میشود.

دریچه کنتور

پوشش کنتور نانوکامپوزیت

نسل جدیدی از پوشش های کنتور است که به صورت نانوکامپوزیت تولید میشود. اما تنها نفاوت انها با دیگر جنس ها این است که این نوع تنها به صورت دایره ای در سایز 32 تولید میشود. تحمل بار این نوع از پوشش تا حدود 40 تن میرسد و از زیبایی خوبی برخودار است. این نوع از دریچه ها به راحتی به وسیله دستگیره روی ان باز و بسته میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در خرید با ما در تماس باشید مشاورین ما به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید