لوله کاروگیت در همدان

لوله کاروگیت در همدان : لوله های کاروگیت در تمامی شهر های ایران استفاده میشود از جمله شهر های پر استفاده از این لوله ها شهر همدان است. شهر هایی که در دست توسعه هستند و یا شهر های بزرگ بیشترین استفاده از این لوله هارا دارند. این لوله ها برای مصارف زیرزمینی بیشترین کاربرد را دارد به همین دلیل شهر های بزرگ سیستم فاضلابی انها زیر زمین است.

لوله کاروگیت همدان

لوله های استفاده شده در شهر همدان به دو صورت تولید میشود. نوع اول : این لوله ها به صورت سبک تولید میشود و برای انتقال اب های سطحی استفاده میشود و فشار کمی را تحمل میکند. نوع دوم : این نوع از لوله ها به صورت سنگین تولید میشود و مقاومت انها از لوله های سبک بیشتر است. تمامی لوله های کاروگیت تحمل فشار انها یا همان اتمسفر 4 بار است و بیشتر از ان تحمل نمیکند.

لوله کاروگیت در همدان

لوله دوجداره در همدان

لوله های کاروگیت به صورت شاخه ای تولید میشود و امکان تولید ان به صورت کلافی نیست. لوله های سایز های کوچک به صورت کلافی نیز تولید میشود اما لوله های بزرگ این امکان را ندارد. تمامی لوله های کاروگیت همراه با یک کوپلر تولید میشود که با ان میشود لوله ها را بهم متصل کرد. سایز کوپلر های ساخته شده دقیقا هم سایز لوله های کاروگیت است.

در هنگام خرید لوله کاروگیت در همدان حتما توجه داشته باشید که لوله ها به صورت سبک است یا سنگین. لوله ها نباید دارای هیچگونه ترک و شکستگی باشد. رنگ داخل لوله ها باید به صورت ابی و زرد باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید