دریچه منهول در شهریار

دریچه های منهول در شهرهایی که در حال توسعه است بسیار مورد استفاده قرار می گیرد این دریچه ها برای محافظت از منهول های چاه تولید شده است. دریچه های منهول همانطور که از نامشان پیدا است برای منهول ها و چاه هشا تولید می شود. سایز هایی که به طور متوسط تولید می شود سایز های ۲۰ سانتی متری تا ۸۰ سانتی متری است. تمام شهرهایی که در حال توسعه هستند از جمله شهر شهریار باید از این دریچه ها استفاده کنند زیرا سیستم های زیرزمینی فاضلابی برای شهرهای بزرگ دارای ورودی های زیادی است که باید با دریچه ها پوشانده شود. وقتی دریچه های منهول تولید می‌شود باید به درستی بر روی منهول ها و چاه ها قرار بگیرد اگر این دریچه ها به درستی در جای خود قرار نگیرند ممکن است آسیب ببیند اما وقتی این دریچه ها در کلاسهای درس خریداری داری شود عمری تا حدود ۵۰ سال دارد.

دریچه منهول شهریار

دریچه هایی که برای شهر شهریار استفاده میشود در انواع خاصی است می شود دریچه هایی که برای این شهر سفارش داد را به رنگ های دلخواه تولید کرد. بیشترین رنگ تولید شده برای دریچه های منهول رنگ‌طوسی است این دریچه هنگام کار گذاشتن بر روی آسفالت به رنگ آن در می آید مبلمان شهری را حفظ می‌کند. از ویژگی‌های بارز دریچه های منهول این است که می شود رنگ آنها را تعیین کرد و یا حتی می شود نام برند و یا نام تجاری خود را روی این دریچه ها هک نمود. بیشترین برند های حک شده روی دریچه ها آب و فاضلاب و دریچه های مخابراتی و شرکت گاز است زیرا همه این شرکت ها باید از این دریچه ها استفاده کنند.

دریچه منهول در شهریار

فروش دریچه منهول درشهریار

دریچه های منهول در شهریار بیشتر به صورت قفل دار و ضد سرقت استفاده می شود. شهریار به دلیل وسعت بسیار زیاد دریچه های آن به سرقت میرود زمانی که دریچه های چدنی بر روی منهولها کار گذاشته میشود این سرقت ها بیشتر می شود. اما چرا دریچه های منهول چدنی به سرقت میرود؟دریچه های منهول چدنی قابل بازیافت هستند و همچنین می شود آنها را ذوب و دوباره از آنها استفاده کرد و نیز آنها را به قیمت خوبی فروخت به همین دلیل توجه سارقان را بسیار به خود جلب می کند. راه های زیادی برای جلوگیری از سرقت دریچه ها وجود دارد.میشود این دریچه ها را با قفل به تورهای خود متصل کرد که مورد سرقت قرار نگیرد اما هزینه این کار بسیار بالا است و تنها پیشنهاد می شود از دریچه های منهول چدنی برای مکان هایی که از آن اطمینان دارید استفاده شود. قفل شدن دریچه ها بسیار هزینه آور است به همین دلیل ترجیح داده می شود از دریچه های منهول نانوکامپوزیت و دریچه منهول کوپلیمری برای شهرهای بزرگ همچون شهر شهریار استفاده شود تا جلوی خسارت ها را بگیرند.

روش نصب دریچه های منهول

تمامی دریچه های منهول که تولید می‌شود همراه با یک طوقه که به آن فریم یا قاب گفته می‌شود به فروش میرسد. کاربرد این فریم ها صرفاً برای زیبایی و راحتی جابجای این دریچه ها نیست. کاربرد این دریچه ها نگهداری دربها بر روی منهول ها است کمک می‌کند که این دربها بر داخل چاه و منهول سقوط نکند. روش جایگذاری دریچه های منهول بسیار آسان است ابتدا باید طوقه های دریچه ها را در لبه منهول ها خاک کرد و روی آن را با موادی که خواسته شده بپوشانند بیشتر این دریچه ها با سیمان جایگذاری می شود تا به مقاومت بسیار خوبی برسد و بعد از آن به راحتی می شود درب این دریچه ها را بر روی طوقه گذاشت و به همین راو به همین راحتی این دریچه ها کار گذاشته می شود. روش نصب تمامی دریچه ها یکی است اما بعضی از دریچه ها دارای پیچ و برخی دیگر دارای قفل می باشد که به طوقه ها متصل می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز لطفاً با شماره های شرکت منهول سنتر تماس بگیرید مشاورین ما آماده پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته به شما مشتری های عزیز هستند با تشکر شرکت منهول سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید