دریچه منهول در تبریز: دریچه منهول های بخش مهمی از طراحی و راه اندازی سیستم های زیر زمینی هستند و برای وارد شدن افراد به داخل منهول و چاه ها استفاده میشوند این درب ها دارای سایز های بسیار مختلفی هستند که کاربرد اصلی آنها را مشخص میکند. برای مثال از سایز های بزرگ این دریچه ها برای مخابرات و برق استفاده میشود و از سایز های کوچک تر برای کنتور ها و بازدید کردن استفاده میشود. شما میتوانید برای سفارش دریچه های منهول خود برای شهر تبریز با شماره های ما در تماس باشید و یا به صورت حضوری محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید. تمامی دریچه های منهول دارای استاندارد و کلاس های ترافیکی و پیاده رویی هستند.

دریچه منهول تبریز

  1. دریچه های منهول باید عمری بیشتر از 20 سال داشته باشند
  2. برای استفاده در خیابان ها باید از استاندارد EN124 پیروی کرده باشند
  3. این محصول را میتوانید به صورت دایره ای و مربعی خریداری کنید
  4. امکان تغییر رنگ و برند تجاری برای این دریچه ها وجود دارد
  5. شما میتوانید خرید خود را به صورت حضوری و غیرحضوری انجام دهید
دریچه منهول در تبریز

روش تولید دریچه های منهول چگونه است ؟

دریچه های منهول تولید بسیار پیچیده ای ندارد و از همه آنها آسانتر تولید دریچه منهول چدنی است این دریچه ها بسیار آسان تولید می شود و حتی بعضی از جاها کارگاه‌های تولید دریچه منهول چدنی وجود دارد. مقداری سخت تر از دریچه های چدنی است اما فرایندی تقریباً مشابه دارد برای مثال تمام دریچه ها به صورت قالبگیری پیش فرض تولید می شود اما اسکلت بندی آنها با هم متفاوت است. دریچه های نانو کامپوزیت تنها از مواد رزین و سیمان و بتن و نانو تولید نمی‌شود بلکه اسکلت بندی آنها مقدار شبیه آرماتوربندی است اما چرا اسکلت بندی آنها به صورت میلگرد شبیه آرماتوربندی تولید می‌شود؟این دریچه ها تنها با مواد گفته شده و بدون میل گرد و آرماتور ساخته شود در وزن هایی که به صورت بالا به آن وارد می شود خرد می‌شود و به داخل چاه و منهول خود سقوط می‌کند. اما وقتی اینم آرماتورها در زیر مواد قرار می‌گیرند در هنگام فشارهای بالا حتی اگر فشار نامتعارف باشد خم می‌شود و بدون هیچ شکستگی و آسیب به کار خود ادامه می‌دهد.

از چه دریچه هایی در تبریز استفاده میشود ؟

دریچه های منهول در تبریز در انواع مختلفی تولید می شود دریچه های تولید شده همگی امکان استفاده در شهر تبریز را دارند. تمامی در جاهایی که تولید می‌شود از نظر وزن تحمل فشار و حتی ظاهر با همدیگر متفاوت هستند پس باید در هنگام خرید مشخصات دقیق محل استفاده از دریچه ها را بدانید تا خریدی مطمئن تر و راحت تر را تجربه کنید. برای مثال در جایی که محل عبور و مرور خودروها است ‌شود از دریچه های منهول پیاده‌روی کوپلیمری استفاده کرد برای این محل باید از دریچه های ترافیکی ۲۵ تن به بالا استفاده نمود. حتی برعکس این موضوع وجود دارد برای مثال چاه ای در میان باغچه خود دارید استفاده از دریچه های منهول ترافیکی نه تنها اشتباه است بلکه باعث بالا رفتن هزینه شما نیز می شود کلاس های هر یک از دریچه ها از نامشان پیداست کلاسهای پیاده‌روی همانطور که معلوم است برای جاهایی که خودرو رفت و آمد می کند مناسب است و دریچه های ترافیکی و ترافیکی ۴۰ تن برای مناطقی که رفت و آمد زیاد است استفاده می شود. همچنین باید بدانید که از کدام دریچه در کجا و از کدام جنس در کدام مناطق استفاده کنید.

برای خرید و قیمت تماس بگیرید.
09120655882
09357893474
09364553535

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید