دریچه منهول در تبریز

به حال هنگامه پیاده روی در خیابان هایی را دیده اید که بدون محافظ باشد.؟اگر چنین چیزی را مشاهده کردید یعنی اینکه خطر تمام وسایل نقلیه و حتی افرادی که از خیابان عبور می‌کنند را تهدید می‌کند پس چرا این منهول ها یا چاه ها بدون محافظ است.؟ جواب این سوال بسیار ساده است دریچه های منهول وقتی از جنس چدن تولید می شود به سرقت می‌رود مخصوصاً وقتی که قیمت شدن بسیار بالا باشد و یا حتی ممکن است این دریچه های منهول شکسته باشد و دریچه و محافظ دیگری برای اینکه ها خریداری نشده باشد. چاه ها و منهول ها خالی باشد.

دریچه منهول تبریز

قبل از این که درک کنید دریچه های منهول چیست باید کاربر در آن ها را به درستی درک کنید فکر کنید که تمام چاه هایی که در خیابانها و کوچه ها حفر می‌کنند بدون محافظ باشد. شب هنگام در هنگام رانندگی یا راه رفتن چه خطراتی شما را تهدید می کند یا حتی موقع رانندگی متوجه وجود چاه بر روی زمین نباشید این آسیب ها نه تنها جانی بلکه آسیب های مالی بسیار شدیدی به وجود می آورد. یک ماشین به داخل یکی از این چاه ها بیفتید بعد از ترکیدن لاستیک شاهد شکستن شاسی های ماشین نیز خواهید اما چرا این دریچه ها به سرقت میرود؟ بچه هایی که قابل بازیافت هستند بیش از دیگر دریچه ها که غیر قابل بازیافت نیستند به سرقت می‌رود دریچه های چدنی بعد از سرقت به مواد مذاب تعدیل می‌شود و به فروش می‌رسد. دیگر دریچه های تولید می شود که غیر قابل بازیافت هستند مانند دریچه های منهول بتنی و دریچه های نانو کامپوزیت و کوپلیمری این دریچه ها غیر قابل بازیافت و فاقد هرگونه ارزش مالی هستند و تنها برای استفاده به عنوان محافظ منهول تولید می شود.

دریچه منهول در تبریز

روش تولید دریچه های منهول چگونه است ؟

دریچه های منهول تولید بسیار پیچیده ای ندارد و از همه آنها آسانتر تولید دریچه منهول چدنی است این دریچه ها بسیار آسان تولید می شود و حتی بعضی از جاها کارگاه‌های تولید دریچه منهول چدنی وجود دارد. مقداری سخت تر از دریچه های چدنی است اما فرایندی تقریباً مشابه دارد برای مثال تمام دریچه ها به صورت قالبگیری پیش فرض تولید می شود اما اسکلت بندی آنها با هم متفاوت است. دریچه های نانو کامپوزیت تنها از مواد رزین و سیمان و بتن و نانو تولید نمی‌شود بلکه اسکلت بندی آنها مقدار شبیه آرماتوربندی است اما چرا اسکلت بندی آنها به صورت میلگرد شبیه آرماتوربندی تولید می‌شود؟این دریچه ها تنها با مواد گفته شده و بدون میل گرد و آرماتور ساخته شود در وزن هایی که به صورت بالا به آن وارد می شود خرد می‌شود و به داخل چاه و منهول خود سقوط می‌کند. اما وقتی اینم آرماتورها در زیر مواد قرار می‌گیرند در هنگام فشارهای بالا حتی اگر فشار نامتعارف باشد خم می‌شود و بدون هیچ شکستگی و آسیب به کار خود ادامه می‌دهد.

از چه دریچه هایی در تبریز استفاده میشود ؟

دریچه های منهول در تبریز در انواع مختلفی تولید می شود دریچه های تولید شده همگی امکان استفاده در شهر تبریز را دارند. تمامی در جاهایی که تولید می‌شود از نظر وزن تحمل فشار و حتی ظاهر با همدیگر متفاوت هستند پس باید در هنگام خرید مشخصات دقیق محل استفاده از دریچه ها را بدانید تا خریدی مطمئن تر و راحت تر را تجربه کنید. برای مثال در جایی که محل عبور و مرور خودروها است ‌شود از دریچه های منهول پیاده‌روی کوپلیمری استفاده کرد برای این محل باید از دریچه های ترافیکی ۲۵ تن به بالا استفاده نمود. حتی برعکس این موضوع وجود دارد برای مثال چاه ای در میان باغچه خود دارید استفاده از دریچه های منهول ترافیکی نه تنها اشتباه است بلکه باعث بالا رفتن هزینه شما نیز می شود کلاس های هر یک از دریچه ها از نامشان پیداست کلاسهای پیاده‌روی همانطور که معلوم است برای جاهایی که خودرو رفت و آمد می کند مناسب است و دریچه های ترافیکی و ترافیکی ۴۰ تن برای مناطقی که رفت و آمد زیاد است استفاده می شود. همچنین باید بدانید که از کدام دریچه در کجا و از کدام جنس در کدام مناطق استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در ارتباط با استفاده از دریچه های منهول لطفاً با شماره های ما تماس حاصل فرمایید ما به صورت ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

[13:16, 9/11/2021] Manholecenter:

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید