دریچه منهول در یزد

دریچه منهول در یزد : امروزه با توجه به ساخت و ساز و جاده سازی و شهر سازی وسیع در شهر یزد ، خیابانهای این شهر نیاز به دریچه هایی برای ورود به زیرزمین و فاضلاب را نیازمند است ، شهر یزد یکی از شهرهای بزرگ ایران است که بسیار مسافر پذیر و صنعتی است ، خیابان بندی های این شهر بسیار منظم و زیباست.

دریچه منهول یزد

برای از بین نرفتن این نظم شما باید از دریچه استفاده کنید که علاوه بر مقاومت بالا یعنی در هنگام عبور خودرو و ماشین آلات سنگین دریچه سقوط نکند و باعث خسارت نشود برخی از دریچه ها ضخامت بسیار زیادی دارد ، مانند دریچه های بتنی که باعث بالا آمدن از سطح آسفالت می‌شوند و چهره شهر نامنظم می شود.

دریچه منهول در یزد

انواع دریچه های منهول در یزد

دریچه منهول از جنس عکس های مختلف ساخته تولید و روانه بازار می شود ، مانند دریچه های بتنی ، دریچه های چدنی ، دریچه های کوپلیمری و دریچه های نانو کامپوزیت و کامپوزیت که هر یک از این دریچه ها مشخصات خواص و ابعاد و اندازه های مخصوص به خودش را دارد.

دریچه منهول چدنی

یکی از اولین دریچه های تولید شده در جهان ایران و دیگر کشورهای جهان دریچه های چدنی است ، این دریچه ها چدن ساخته شده و از مقاومت خوبی برخوردار است ، ولی با توجه به اینکه برای باز شدن این دریچه ها نیاز به چکش زدن هست ، این دریچه ها در اینصورت می شکند نوع دیگری از دریچه های چدنی به نام دریچه های چدن داکتیل وجود دارد ، که این دریچه ها با توجه به قیمت بالا ارزش خریدن ندارند.

دریچه منهول کوپلیمری

این دریچه ها یکی از بروزترین دریچه ها هستند که از ترکیبات دو پلیمر دو یا چند تشکیل می‌شود ، وزن این دریچه به دلیل تولید شدن با به روزترین تکنولوژی بسیار پایین است و می تواند وزن و فشارهای مختلف را بر روی خود تحمل کند.

دریچه منهول نانو کامپوزیت

دریچه منهول نانو کامپوزیت با استفاده از تکنولوژی و دانشمندان ایرانی تولید شده است ، این دریاچه با استفاده از بتن سیمان سیلیس مفتول میلگرد و مواد نانو ساخته و روانه بازار می شود این دریچه ها از وزن کمتری نسبت به دریچه های چدنی برخوردار هستند و در برابر فشار های بالا نیز نمی شکند.

دریچه های کامپوزیت

دریچه منهول کامپوزیتی نسل قبلی دریچه منهول های نانوکامپوزیت هستند ، این دریچه ها از از فرسایش بالایی برخوردار بودند یعنی خودرو یا وسیله‌ای برای آن عبور می‌کرد این دریچه دچار ساییدگی میشد و عمر آن پایین بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق کامنت و یا تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید