دریچه منهول در ساری

دریچه منهول در ساری : امروزه با وسیع شدن معابر شهری از جمله خیابان ها و کوچه ها و ایجاد فاضلاب شهری ، در زیر این معابر نیاز به دریچه منهول برای تخلیه و راه ورودی به مخازن احتیاج داریم ، دریچه منهول از خطرات جانی و مالی برای مردم در سطح معابر جلوگیری می کند.

انواع دریچه منهول

  1. دریچه منهول دو نوع دارد که ما طبق نیاز خود این دریاچه را انتخاب می‌کنیم ،
  2. دریچه منهول به دو نوع دریچه ترافیکی و دریچه پیاده‌روی تقسیم می شوند.

(دریچه های منهول پیاده رویی برای استفاده در مکان هایی هست که خطر زیادی این دریچه ها را تهدید نکند و رفت و امد کم باشد. دریچه های منهول نوع دوم که ترافیکی است برای استفاده در خیابان های اصلی و پر خطر استفاده میشود زیرا این کلاس برای همین کار تولید شده است)

دریچه منهول در ساری

انواع دریچه های منهول در شهر ساری

  1. دریچه منهول ترافیکی : دریچه منهول ترافیکی معمولاً در معابر شهری استفاده می‌شود ، این درجه از وزن بالاتری نسبت به دریچه پیاده‌روی برخوردار است ، اگر شما قصد استفاده است این دریچه را در معابر شهری و ماشین رو دارید باید دریچه ترافیکی را انتخاب کنید خود دریچه ترافیکی به دو نوع 40 تن و 25 تن تقسیم می شود.
  2.  این دریچه همان طور که از نامش پیداست ، به این معناست که در مکانی استفاده می شود که انسان از بیان می کند و در اصطلاح به آن آدم رو نیز می گویند.

انواع دریچه منهول

دریچه منهول انواع مختلفی دارد و از جنس های مختلفی تشکیل شده دریچه منهول چدنی دریچه منهول پلیمری دریچه منهول کوپلیمری ، نانوکامپوزیت و بتنی از جنس های دریچه منهول هستند. تمامی این دریچه ها در کلاس های مختلف تولید میشود و کلاس ها کاملا با هم یکسان است. این دریچه ها در جنس های مختلف دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود است.(برخی از این دریچه ها مقاوم در برابر اتش و برخی دیگر مقاوم در برابر اشعه های مضر و …..)

سازگارترین دریچه منهول با آب و هوای ساری

پیشنهاد شرکت منهول سنتر ، برای استفاده از دریچه منهول در ساری دریچه منهول کوپلیمری برای محل هایی که انسان از روی آن عبور می کند و دریچه های نانو کامپوزیت برای معابر شهری را توصیه می کند ، زیرا اگر دریچه منهول چدنی در آب و هوای ساری با توجه به بارش فراوان باران استفاده شود ، این دریچه عمر کوتاهی خواهد داشت و دچار زنگ زدگی می شود ولی دریچه‌ ی نانو کامپوزیت و کوپلیمری دچار این فرآیند نمی شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید و یا از طریق کامنت در زیر همین پست با ما ارتباط بر قرار کنید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی هستیم.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید