دریچه منهول در ساری

دریچه منهول در ساری : امروزه با وسیع شدن معابر شهری از جمله خیابان ها و کوچه ها و ایجاد فاضلاب شهری ، در زیر این معابر نیاز به دریچه منهول برای تخلیه و راه ورودی به مخازن احتیاج داریم ، دریچه منهول از خطرات جانی و مالی برای مردم در سطح معابر جلوگیری می کند.

انواع دریچه منهول

  1. دریچه منهول دو نوع دارد که ما طبق نیاز خود این دریاچه را انتخاب می‌کنیم ،
  2. دریچه منهول به دو نوع دریچه ترافیکی و دریچه پیاده‌روی تقسیم می شوند.

(دریچه های منهول پیاده رویی برای استفاده در مکان هایی هست که خطر زیادی این دریچه ها را تهدید نکند و رفت و امد کم باشد. دریچه های منهول نوع دوم که ترافیکی است برای استفاده در خیابان های اصلی و پر خطر استفاده میشود زیرا این کلاس برای همین کار تولید شده است)

دریچه منهول در ساری

انواع دریچه های منهول در شهر ساری

  1. دریچه منهول ترافیکی : دریچه منهول ترافیکی معمولاً در معابر شهری استفاده می‌شود ، این درجه از وزن بالاتری نسبت به دریچه پیاده‌روی برخوردار است ، اگر شما قصد استفاده است این دریچه را در معابر شهری و ماشین رو دارید باید دریچه ترافیکی را انتخاب کنید خود دریچه ترافیکی به دو نوع 40 تن و 25 تن تقسیم می شود.
  2.  این دریچه همان طور که از نامش پیداست ، به این معناست که در مکانی استفاده می شود که انسان از بیان می کند و در اصطلاح به آن آدم رو نیز می گویند.

انواع دریچه منهول

دریچه منهول انواع مختلفی دارد و از جنس های مختلفی تشکیل شده دریچه منهول چدنی دریچه منهول پلیمری دریچه منهول کوپلیمری ، نانوکامپوزیت و بتنی از جنس های دریچه منهول هستند. تمامی این دریچه ها در کلاس های مختلف تولید میشود و کلاس ها کاملا با هم یکسان است. این دریچه ها در جنس های مختلف دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود است.(برخی از این دریچه ها مقاوم در برابر اتش و برخی دیگر مقاوم در برابر اشعه های مضر و …..)

سازگارترین دریچه منهول با آب و هوای ساری

پیشنهاد شرکت منهول سنتر ، برای استفاده از دریچه منهول در ساری دریچه منهول کوپلیمری برای محل هایی که انسان از روی آن عبور می کند و دریچه های نانو کامپوزیت برای معابر شهری را توصیه می کند ، زیرا اگر دریچه منهول چدنی در آب و هوای ساری با توجه به بارش فراوان باران استفاده شود ، این دریچه عمر کوتاهی خواهد داشت و دچار زنگ زدگی می شود ولی دریچه‌ ی نانو کامپوزیت و کوپلیمری دچار این فرآیند نمی شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید و یا از طریق کامنت در زیر همین پست با ما ارتباط بر قرار کنید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی هستیم.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید