دریچه منهول در سنندج

دریچه منهول در سنندج :  دریچه های منهول برای استفاده به عنوان پوشش های چاه ها و منهول ها استفاده می شود و کار اصلی آن ها محافظت از چاها می باشد. اما این دریچه های منظور چگونه تولید میشود و در چه سایز ها و کلاس هایی موجود است.؟همانطور که می دانید ممکن است چاه ها در پیاده روها و یا حتی در وسط اتوبان نیز وجود داشته باشد. این یعنی اینکه از دریچه هایی که برای پیاده روی استفاده می شود نمی توان در اتوبان و خیابان های پر رفت و آمد از آن استفاده کرد.

دریچه منهول سنندج

دریچه منهول در سنندج نیز باید به همین روال به همین ترتیب استفاده شود در تمامی دنیا نه تنها کشور ما ایران کلاس‌های این دریچه ها به یک دوره تولید می شود و در مکانهای خاص از آن استفاده می شود. شهر سنندج نیز دارای پیاده راه ها و خیابان‌های اصلی پررفت و آمد زیادی هست که باید همه آنها به وسیله دریچه های منهول محافظت شود. این شهر به دلیل آب و هوای نه چندان گرم و نه چندان سرد امکان استفاده از تمامی دریچه های منهول در هر جنسی را دارد.

دریچه منهول در سنندج

قیمت دریچه منهول در سنندج

قیمت دریچه های منهول در تمامی نقاط کشور به یک اندازه است و مختص به شهر سنندج نمی باشد. هر دریچه نسبت به کلاسهای تولید شده آن برای آن قیمت در نظر گرفته می‌شود. کلاسهای پیاده‌روی و کلاسهای سبک‌تر قیمت پایین تری نسبت به کلاس های ترافیکی و ترافیکی سنگین دارد. شما می‌توانید برای دریافت قیمت و دقیق با شماره های درج شده در این سایت تماس حاصل فرمایید.

مشخصات دریچه منهول در سنندج

دریچه های منهول امکان ثبت و حکاکی شدن نام و برند تجاری بر روی آنها است برای مثال می توان بر روی این دریچه ها نوشت (شهرداری سنندج) و یا هر برند و یا نام دلخواه شما. از دیگر مشخصات فنی که بر روی دریچه های منهول نوشته میشود استاندارد و تحمل فشار آنها است که به صورت دی ۴۰۰ و سی ۲۵۰ نوشته میشود.

مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعت آماده ارائه خدمات به شما مشتری های عزیز هستم برای دریافت قیمت و مشاوره با شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید