لوله کاروگیت سایز 800

لوله کاروگیت سایز 800 لوله های کاروگیت در سایز های مختلفی تولید میشود که کوچکترین سایز این لوله ها سایز 110 است و کوچکترین سایز است. از این لوله های برای انتقال اب هم کم فشار استفاده میشود زیرا تحمل فشار این لوله های بسیار پایین تر از لوله های پلی اتیلن و لوله های اهنی است. البته لازم به ذکر است که این لوله های نیز از جنس همان لوله های پلی اتیلن ساخته شده اند اما به صورت سبک تر و نازک تر تا قیمتی مناسب داشته باشد.

لوله کاروگیت سایز 800

لوله کاروگیت سایز 800

این سایز از لوله کاروگیت در دسته لوله های سایز بزرگ جای میگیرد که حمل و قل سخت تری نسبت به دیگر لوله ها دارد. لوله کاروگیت سایز 800 یعنی این لوله ها قطر داخلی انها تا 80 سانتی متر میرسد. با این که لوله سایز بزرگی دارد اما بسیار سبک است و باز هم نسبت به دیگر لوله ها از خمل و نقل راحت تری برخوردار است. اما چیزی که بسیار چشمگیر است استفاده بسیار اسان از این لوله ها است زیرا تا قدری دارای انعطاف پذیری هستند و به راحتی میشود ان را اجرا کرد. این انتعطاف پذیری باعث میشود که استفاده از اتصالات لوله کم شود هم در هزینه و هم در وقت صرفه جویی میشود.

استفاده از لوله سایز 800 به عنوان منهول

ایا میشود از لوله های کاروگیت در سایز 800 به عنوان منهول ها استفاده کرد.؟ بله میشود زیرا به اندازه ای هستند که به راحتی افراد به داخل انها دسترسی داشته باشد میشود ان را به منهول تبدیل کرد و از ان استفاده کرد. برای استفاده از دریچه منهول بهتر است دریچه ای انتخاب کنید که همجنس خوده این لوله ها باشد یعنی دریچه منهول کوپلیمری.

لوله دوجداره سایز 800

لوله های دوجداره همان کاروگیت است و چون از دو سطح کاملا متفاوت تولید شده است به این نام نیز شناخته میشود. این لوله ها برای اجرای پل سازی و رد کردن اب فاضلاب بهترن کاربرد را دارد و فکر نمیکنم لوله ای بهتر از این لوله ها این کار را انجام دهد.سطح داخلی این لوله ها بسیار صاف و شفاف و سطح خارجی این لوله ها به صورت مارپیچ و فنری مانند است.

روش تولید منهول کاروگیت سایز 80

ابتدا لوله سایز 800 را برداشته وبه دلخواه یک سر ان را کو میکنیم تا کاملا بسته شود.بعد ارتفاع لوله را به اندازه دلخواه برش میدهیم و بهد از در مکانی که میخواهیم منهول قرار داده شود ان را کار میزاریم و ان را در جای خود محکم میکنیم. منهول ما اماده به کار است و تنها چیزی که لازم از دریچه منهول سایز 80 است تا به خوبی درب این منهول را بپوشاند. توجه داشته باشید که لوله ها 6 متری است و به صورت بریده شده به فروش نمیرود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا کامنت بزارید و یا با شماره های ما در تماس باشید تا به صورت 24 ساعت به سوالات شما پاسخ داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید