رینگ و دریچه چدنی چیست؟

رینگ و دریچه چدنی : تمامی دریچه ها از دو قسمت رینگ و دریچه تولید می شود و در تمامی دریچه ها به این صورت تولید می شود. اما چرا تولید این دریچه ها به این صورت است. تمامی دریچه ها باید وزنی را بر روی طوقه های خود بیاندازند تا دریچه ها در داخل منهول ها و چاه ها سقوط نکنند. به صورت کلی اگر نباشد امکان اجرای دریچه نیست.

قاب و دریچه چدنی

قاب و دریچه چدنی در سایز های کوچک که ۲۰ سانتی متر است تولید میشود و تا سایز ۸۰ ادامه دارد. امکان سفارش قاب و دریچه های چدنی در اشکال و سایز های مختلف نیز وجود دارد.قاب و یا همان رینگ باید متناسب با همان درب تولید شده باشد. همچنین اگر قاب و دریچه باهم ست باشد و از جنس چدن باشد بسیار بهتر است و مقاومت بهتری را به دریچه می‌دهد.

رینگ و دریچه چدنی

روش تولید قاب و دریچه چدنی

تمامی قاب و طوقه های چدنی همانند درب های آن به صورت قالب گیری تولید می شود یعنی هنگامی که درب منهول تولید می شود طوقه مورد نظر نیز به صورت ریخته گری تولید می شود. توجه داشته باشید نه تنها رینگ و دریچه چدنی بلکه تمامی دریچه ها از جمله دریچه های بتنی و دریچه های پلاستیکی نیز این گونه تولید می شوند. آیا میشود دریچه ها را بدون رینگ کار گذاشت یا استفاده کرد؟خیر وظیفه اصلی رینگ یا همان طوقه نگه داشتن دریچه بر روی منهول ها است زیرا درب فقط درون رینگ یا طوقه قرار می گیرد.

برای دریافت قیمت های دقیق و بروز لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی هستیم. و یا با ما در پایین همین پست با گذاشتن کامنت ارتباط برقرار گنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
09357893474کلیک کنید