دریچه منهول در قم

دریچه منهول در قم : شهر قم یکی از پر رفت و آمدترین شهرهای کشور ما ایران است و شهری است که مسافر در آن زیاد است. همین باعث می شود که فشار زیادی بر روی دریچه های فاضلاب و یا دریچه های مخابراتی این شهر تحمیل شود. به همین دلیل پیشنهاد می شود که از دریچه هایD400 استفاده بشود. شهرهای مسافری به دلیل مسافرت با ماشینهای سنگین و مسافری باعث می شود که استفاده از دریچه های استاندارد و ترافیکی اجباری شود. اگر از دریچه های استاندارد استفاده نشود به دلیل رفت و آمد بالا حداقل این دریچه ها ترک بردارد.

دریچه منهول در قم

دریچه منهول قم

چرا این شهر دارای رفت و آمد بالایی است و به چه دلیل این اتفاق می افتد.؟شهر قم یکی از بزرگترین شهرهای زیارتی کشور ما ایران است که همین باعث می شود سالیانه تعداد زیادی زائر به این شهر بیایند. همین باعث افزایش رفت و آمد و فشار وارد شده به دریچه ها می شود. شما می توانید برای دیدن دریچه های بیشتر و اطلاع از ویژگی های دریچه ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید و یا می توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید تا عکسهای دریچه برای شما ارسال شود.

فروش و قیمت دریچه منهول در قم

شرکت منهول سنتر قصد دارد تا دریچه های خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتری های عزیز عرضه کند. دریچه های منهول به حسب کلاسی که تولید می‌شود قیمت گذاری میشود. کلاس های ضعیف تر قیمت پایین تر و کلاس های قوی تر از قسمت بیشتری برخوردار است. برای دریافت قیمت های دقیق و بزور با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی درب های منهول

درب ها منهول یه صورت دریچه های فاضلابی و دریچه های مخابراتی تولید میشود که هر دوی این دریچه ها در کلاس های ترافیکی و پیاده رویی تولید می‌شود (C250,D400,B125)سایز های از پیش تولید شده ۲۰ تا ۸۰ می‌باشد زیرا بیشتر چاه های حفر شده در همین سایز ها هستند و به طوری این سایز ها استاندارد محسوب میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید تا از قیمت های دقیق و مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید