لوله کاروگیت سایز 2000

لوله کاروگیت سایز 2000 : این سایز از لوله یکی مونده با اخر از لحاظ سایز است لوله کاروگیت 2000 بسیار دهانه بزرگی دارد به همین دلیل از ان برای انتقال اب های پر فشار استفاده میشود. لوله کاروگیت به نام های دیگر نیز شناخته میشود که بیشتر نام شناخته شده از ان لوله دوجداره است که به ان لوله دوجداره سایز 2000 نیز میگویند. کاربرد اصلی این لوله ها چیست ؟ این لوله ها در اصل برای انتقال اب های فاضلابی استفاده میشود که از سایز های متوسط ان برای انتقال فاضلاب ساختمانی استفاده میشود. از سایز های بزرگ برای انتقال اب های فاضلاب شهری زیرزمینی استفاده میشود.

لوله کاروگیت 2000

از متریال های این نوع لوله ها میشود چیز های دیگری تولید کرده متریال اصلی ان PE هست که همانHDPE است. از این نوع مواد بیشتر برای تولید لوله های پلی اتیلن و لوله های کاروگیت استفاده میشود این لوله های کمک زیادی به روند کشاورزی و ابررسانی کرده است. لوله های دوجداره با وجود سایز بالایی که دارد از وزن پایین تری نسبت به دیگر لوله ها برخوردار است. همین باعث میشود که هزینه بارگیری و جا به جا این لوله ها بسیار مقرون به صرفه باشد.(توجه داشته باشید همه اینها نسبت به اندازه لوله است)

لوله کاروگیت سایز 2000

فروش و قیمت لوله کاروگیت سایز 2000

لوله های کاروگیت به صورت شاخه های 6 متری به فروش میرسد نحوه محاسبه قیمت این لوله ها با توجه به سایز ان در نظر گرفته میشود هر یک از لوله ها دارای وزن های خود هستند که در قیمت روز مواد ضرب خواهد شد. ظاهر شیک این لوله ها باعث میشود که این لوله ها به باغ ها و زمین های کشاورزی شما ظاهری شیک و جذاب بدهد.برخی از لوله ها بعد از جای گذاری و اجرا شکل و ظاهر خود را از دست میدهند اما لوله های کاروگیت این گونه نیستند. همچنین توجه داشته باشید لوله های کاروگیت سایز 2000 دارای انعطافپذیری بسیار خوبی است که باعث میشود این لوله ها بدون نیاز به اتصالات اضافی کارگذاشته شوند.

شما مشتری های عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت لطفا با شماره های ما در تماس باشید و یا با گذاشتن کامنت در زیر همین پست با ما ارتباط بگیرید.

(با تشکر از شما مدیریت منهول سنتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید