دریچه منهول در کاشان

دریچه های منهول برای محافظت از چاه های فاضلابی و منهول های زیر زمین طراحی و تولید می‌شود کاربرد اصلی این نوع دریچه ها محافظت از منهولها در برابر سقوط اشیا دیگر در داخل آن ها می باشد. به طور کلی این دریچه ها برای محافظت از جان و مال مردم در برابر خطر افتادن در چاه ها و منهول ها ساخته شده است. شهر های زیادی از جمله کاشان دارای سیستم های زیر زمینی می باشد که نیازمند پوشش های منهول هستند. این سیستم ها هم برای فاضلاب شهری و هم برای سیستم های مخابراتی زیرزمینی هستند که معمولاً حفره ها و منهول های مخابراتی دارای قطر بیشتری نسبت به مرحله‌ای فاضلابی هستند. اما چرا باید این دریچه ها وجود داشته باشد و اصلا چرا باید حفره‌های منهول های مخابراتی و فاضلاب ای وجود داشته باشد. این حفره ها برای بازدید کردن از سیستم های زیرزمینی است.برای مثال کارکنان شرکت مخابرات برای بازدید از سیستم های زیر زمینی باید از داخل این منهولها دیدن کنند و به منطقه دلخواه برسند.

دریچه در کاشان

دریچه ها کاربردهای دیگری دارد از سایز های کوچک این دریچه ها میتوان برای پوشش کنتورهای آب و گاز استفاده کرد. برای مثال کنتوری که بر روی زمین قرار دارد باید دریچه‌ای تهیه کرد که هنگام عبور عابرین پیاده پای کسی در داخل چاههای این کنترل نرود این امر باعث جلوگیری از خطرات مالی و جانی میشود. امروزه دریچه های زیادی به عنوان دریچه های کنترل تولید می شود که می توانید با سفارش آنها را خریداری کنید برای کنتورهای آب بر روی دریچه آب و فاضلاب حذف شده و برای کنتورهای برق نیز نام و برند تجاری شرکت برق بر روی آنها ثبت شده است. ممنونم دریچه هایی که برای کنتور برق استفاده می شود رنگ متفاوت از دیگر دریچه ها دارد این رنگ ها باید خطر را به گوش کارکنان و حتی افراد در حال عبور برساند.

دریچه منهول در کاشان

فروش دریچه منهول در کاشان

شرکت منهول سنتر با فروش دریچه های خود به شهرها و شهرستان‌های کشور ایران با قیمت کارخانه سعی دارد در حفظ امنیت و مبلمان شهری به مشتری های عزیز کمک کند. قیمت دریچه ها بر اساس کلاس که تولید می شود و سایزی که درب و طوق تولید می‌شود محاسبه می شود. قیمت این دریچه ها در همه جای نقاط کشور به یک اندازه میباشد اما ممکن است در برخی از شهرهای دور از کارخانه به دلیل کرایه حمل و نقل مقدار قیمت آنها افزایش داشته باشد. لیست قیمت به صورت جداگانه برای درب به صورت جداگانه برای طوقه ها موجود می‌باشد.

دریچه منهول سنتر

دریچه های شرکت منهول سنتر دارای رضایت نامه های مشتری و استاندارد های جهانی و ملی می‌باشد.همچنین داری گواهینامه تست فشار نیز میباشد که در هنگام خرید به مشتری های عزیز داده می‌شود. تمامی دریچه ها به صورت هک شده کلاس تولید شده آنها بر روی دریچه ها است.امکان هکاکی نام و برند تجاری بر روی دریچه ها نیز موجود می‌باشد.

برای دریافت قیمت و دریافت مشاوره رایگان با شماره های درون سایت تماس بگیرید ما به صورت ۲۴ ساعته آماده اطلاع رسانی به شما مشتری عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید