لوله کاروگیت سایز 2500

لوله کاروگیت سایز 2500 : این این سایز از لوله از لوله های سایز کوچک پا را یک محسوب می شود به همین دلیل از قیمت بسیار پایینی برخوردار می باشد. این پایین بودن قیمت دلیل بر ضعف و کمبود ویژگیهای لوله نمی باشد بلکه این نوع سلول دارای ویژگی های خاص و متفاوت نسبت به دیگر لوله ها می باشد. از لوله های سایز 125 برای انتقال آب های سطحی و آبهای کم فشار استفاده می شود. حداکثر فشاری که یک لوله کاروگیت تحمل می کند 5 بار یا همان 5 اتمسفر می باشد. اولین کاربردی که برای این نوع لوله در نظر گرفته می شود انتقال آب های فاضلاب و فاضلاب های شهری از ساختمان به سیستم های زیرزمینی فاضلاب می باشد. این روزها به دلیل عمر طولانی نیازمند تعمیر های پی در پی نمیباشد و تنها پس از جایگذاری آن در خاک و اجرای صحیح آن تا سالیان سال نیازمند کندن زمین و ترمیم لوله ها نخواهید بود. برای انتقال آب های فاضلاب ساختمان این لوله ها را از کف راهرو تا من برای فاضلاب و چاه های فاضلابی قرار می دهند زیرا به دلیل مقاومت این دوره‌ها در برابر فشار هنگام اسباب کشی و بردن وسایل سنگین برای این لوله ها اتفاق خاصی رخ نمی دهد.

لوله کاروگیت 2500

لوله کاروگیت 2500 به دلیل سایز مناسب برای انتقال آب های سطحی به داخل زمین های کشاورزی فروش زیادی برای کشاورزان و باغداران داشته است. قیمت مناسب ومقاومت این لوله توجه بسیاری از پیمانکار ها و اجرا کارآن را نیز به خود جلب می کند. قیمت این سایز لوله در مقایسه با دیگر لوله های موجود در بازار علی الخصوص لوله‌های مانیسمان و فولادی بسیار پایینتر می باشد قیمت این دوره ها تقریباً نصف قیمت دوره های دیگر یا حتی کمتر نیز می باشد. همچنین وجود اتصالات مختلف در بازار و راحتی نصب آن ها باعث می شود که اجرای این لوله ها بسیار راحت تر و مناسب‌تر انجام شود. به دلیل انبوه بودن و فراوان بودن لوله ها و اتصالات در بازار تمامی اجرا کار ها در خواست خرید این گونه را دارد. همچنین کرایه حمل و نقل و پول بارگیری این نوع لوله بسیار پایین تر از لوله های سنگین که در بازار به فروش می‌رسد است. وزن این لوله ها به قدری نیست که پول بارگیری آن بیش از حد انتظار باشد و برای حمل و نقل این لوله ها هر خودرویی با حرکت حمل فشاری می تواند آن را حمل کند.

لوله کاروگیت سایز 2500

لوله دوجداره سایز 2500

نام دیگر لوله های کاروگیت لوله دوجداره یا کارا گیت دو جداره می باشد. در پست های قبل اشاره شد که چرا این نام را برای لوله ها انتخاب کردند. روش ساخت این لوله کمی پیچیده تر از دیگر لوله‌ها می‌باشد چون باید هریک از جداره های این دوره به صورت جداگانه تولید بشود. یک دستگاه به صورت جداگانه برای تولید جداره داخلی که به صورت صاف و صیقلی است فعالیت می‌کند و دستگاه دیگری در حال تولید جداره داخلی که به صورت فنری مانند و مارپیچ است فعالیت می‌کند و بعد از ساخت این نوع دو جداره به یکدیگر متصل لوله کاروگیت سایز مورد نظر تولید می شود. سایز 2500 به دلیل روند بودن سایت دارای اتصالات فابریکی از پیش ساخته شده می باشد و نیاز نیز زمانی را برای ساخت اتصالات دست ساز برای لوله منتظر بمانید. اتصالات دست ساز برای لوله هایی می باشد که در سایزهای بزرگ و غیرقابل تولید می شود و باید مدتی را برای تولید اتصالات نیز منتظر بمانند. شکل ظاهری این ساز از لوله دقیقاً همانند دیگر لوله های کاروگیت می باشد رنگ سطح خارجی اینگونه به رنگ مشکی پر کلاغی و سطحی به صورت فنر یا مارپیچ دارد. سطح داخلی این دوره همانند دیگر لوله ها به رنگ زرد و آبی تولید می شود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا با شماره ها ما در تماس باشید. ما به صورت 24 ساعت اماده پاسخگویی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید