دریچه منهول قفلی : دریچه منهول قفل دار بسیار مناسب برای مکان هایی است که سرقت دریچه های منهول بسیار زیاد است و نیاز است که دریچه ها حفاظت شده باشند. دریچه های منهول قفلی یکسر آن را معمولا به صورت لولا دار تولید میکنند که بعد از قفل کردن دریچه ها و رد شدن خودرو از روی آنها از یک سمت بلند نشوند. توجه داشته باشید که تمام دریچه ها به صورت قفلی تولید نمیشوند. ویژگی های این دریچه ها عبارتند از :

  1. سرقت این دریچه ها بسیار پایین تر از دیگر دریچه ها است.
  2. امنیت دریچه های منهولی که قفل دارند به مراتب بالاتر از دیگر دریچه های منهول است.
  3. لولا و قفل هایی که برای این دریچه ها قرار داده شده است از بهترین جنس ها میباشد و امکان شکستگی ندارند.
  4. این دریچه ها دارای استاندارد کامل و دارای ضمانت نامه نیز میباشند.
  5. امکان تغییر رنگ نیز برای دریچه های قلی وجود دارد.
  6. قیمت این دریچه ها نسبت به داشتن قفل های مخصوص همچنان مقرون به صرفه میباشد.
دریچه منهول قفل دار

دریچه منهول قفلی

دریچه هایی که ما به شما معرفی می کنیم نیازی به گفته های گرانقیمت و سنگین ندارند و همانطور که در تصویر بالا دیدی یک پیچ مخصوص که با کلید مخصوص باز میشود خط این قفل این باعث می شود که فشاری که دریچه تحمل میکند بیشتر شود. شاید دیده باشید که هنگامی که خود را از روی دریچه هایی در داخل خیابان عبور می کند دریچه ها صدا می دهد و یا کمی از جای خود میچرخد وقتی این قفل ها را سفت کنیم دیگر در هیچ در جای خود حرکت نمی کند و باعث می شود که دریچه چفت طوقه خود شود. در صورت درخواست میتوان تعداد کلیدهای درخواست شده را طبق سفارش افزایش داد و بعد از پرداخت هزینه کلید ها را دریافت کنید.

دریچه منهول قفل دار

قیمت دریچه های منهول شرکت ما نسبت به دیگر شرکت‌های تولید کننده دریچه بسیار پایین می باشد دریچه هایی که ما به شما میدهیم به صورت پیش فرض دارای یک قفل و یک کلید می باشد تعداد دریچه های خریداری شده هر چند تا که باشد یک کلید به شما تعلق می گیرد. برای مثال ۱۰ عدد دریچه را خریداری کرده اید همه آنها را می‌توانید با یک کلید که به صورت پیشفرض همراه دریچه ها استفاده می شود باز و بسته کنید. اگر نیازمند کلیدهای بیشتر برای دریچه های قفل دار هستید حتماً در هنگام سفارش از فروشندگان ما بخواهید که کلید ها را برای شما ارسال کنند همچنین شما می توانید قبل از خرید دریچه ها با تماس با شماره های منهول سنتر مشاوره رایگان برای خرید دریچه ها استفاده کنید.

چگونه دریچه های منهول فاضلابی را قفل دار کنیم؟

در هنگام سفت کردن قفل ها از پیچاندن بیش از حد آن خودداری کنید پیچش بسیار قفله باعث شکستگی رزوه ها و یا حتی شکستگی تو هم میشود. به هیچ وجه هنگام بسته بودن قفل اقدام به باز کردن دریچه ها نفرمایید زیرا ممکن است هم به دریچه و هم به خودتان آسیب برسانید. همیشه کلید مخصوص را در جایی امن نگهداری کنید و از دسترس افراد مشکوک دور نگه دارید.

شما میتوانید برای خرید دریچه های منهول قفلی و قفل دار با شماره های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09120655882کلیک کنید