دریچه منهول ققلی

دریچه منهول قفل دار : به دلیل دزدیده شدن بیش از حد دریچه را مخصوصاً آنهایی که در بیرون از حیاط و پارکینگ ها کار گذاشته میشود دریچه ها را باید طوری طراحی نمایند چه کمتر توجه دزدان را به خود جلب کند. دریچه های شرکت منهول سنتر طوری طراحی و ساخته می شود که کمتر کسی برای دزدیدن آنها وسوسه خواهد شد. دریچه هایی که شرکت ما تولید می کند اساساً دارای قفل نیست بلکه همراه با یک پیچ مخصوص تولید می‌شود که این پیچ تنها با کلید مخصوص خود باز می شود. مانند تصویر روبرو که پیچ را مشاهده می کنید پیچی نیست که به راحتی بتوان آن را باز نمود و کلید فولادی مانند آن تنها راه باز کردن قفل این دریچه میباشد. برای امنیت بیشتر هنگام بستن قفل دریچه ها کلید مخصوص را به نگهبان یا مدیریت ساختمان تحویل دهید و در هنگام نیاز کلید را از آن ها بگیرید.

دریچه منهول قفل دار

دریچه منهول قفل دار

دریچه هایی که ما به شما معرفی می کنیم نیازی به گفته های گرانقیمت و سنگین ندارند و همانطور که در تصویر بالا دیدی یک پیچ مخصوص که با کلید مخصوص باز میشود خط این قفل این باعث می شود که فشاری که دریچه تحمل میکند بیشتر شود. شاید دیده باشید که هنگامی که خود را از روی دریچه هایی در داخل خیابان عبور می کند دریچه ها صدا می دهد و یا کمی از جای خود میچرخد وقتی این قفل ها را سفت کنیم دیگر در هیچ در جای خود حرکت نمی کند و باعث می شود که دریچه چفت طوقه خود شود. در صورت درخواست میتوان تعداد کلیدهای درخواست شده را طبق سفارش افزایش داد و بعد از پرداخت هزینه کلید ها را دریافت کنید.

فروش و قیمت دریچه منهول قفل دار

قیمت دریچه های منهول شرکت ما نسبت به دیگر شرکت‌های تولید کننده دریچه بسیار پایین می باشد دریچه هایی که ما به شما میدهیم به صورت پیش فرض دارای یک قفل و یک کلید می باشد تعداد دریچه های خریداری شده هر چند تا که باشد یک کلید به شما تعلق می گیرد. برای مثال ۱۰ عدد دریچه را خریداری کرده اید همه آنها را می‌توانید با یک کلید که به صورت پیشفرض همراه دریچه ها استفاده می شود باز و بسته کنید. اگر نیازمند کلیدهای بیشتر برای دریچه های قفل دار هستید حتماً در هنگام سفارش از فروشندگان ما بخواهید که کلید ها را برای شما ارسال کنند همچنین شما می توانید قبل از خرید دریچه ها با تماس با شماره های منهول سنتر مشاوره رایگان برای خرید دریچه ها استفاده کنید.

نکته در هنگام خرید دریچه های قفل دار

در هنگام سفت کردن قفل ها از پیچاندن بیش از حد آن خودداری کنید پیچش بسیار قفله باعث شکستگی رزوه ها و یا حتی شکستگی تو هم میشود. به هیچ وجه هنگام بسته بودن قفل اقدام به باز کردن دریچه ها نفرمایید زیرا ممکن است هم به دریچه و هم به خودتان آسیب برسانید. همیشه کلید مخصوص را در جایی امن نگهداری کنید و از دسترس افراد مشکوک دور نگه دارید.

اگر نیاز به دریافت قیمت و دریافت مشاوره رایگان دارید همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید ما به صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
09334553519کلیک کنید