دریچه منهول آدم رو : دریچه های منهول ادم رو به درب هایی گفته میشود که امکان رد شدن افراد از آنها وجود داشته باشد. چرا اصلا باید دریچه های منهول به صورتی تولید شوند که امکان رفت و آمد افراد وجود داشته باشد؟ تمامی سیستم هایی که در زیر زمین وجود دارد همانند سیستم هایی که دقیقا بر روی زمین هستند دچار خرابی و مشکل میشوند و نیازمند تعمییر هستند. حال فکر کنید اگر هیچ راهی برای ورود به زیر زمین نبود چه میشد؟ تمامی سیستم و خطوط زیرزمنی دچار خرابی میشود و برای ورود باید کلی هزینه های اضافی برای کندن زمین پرداخت کنید.

دریچه منهول آدم رو

دریچه هایی که به صورت آدم رو تولید میشوند این امکان را فراهم میکنند تا افراد در صورت نیاز وارد منهول ها و چاه ها شوند این دریچه ها طوری هستند که به راحتی افراد از آن عبور میکنند و در دو سایز کوچک تر و بزرگتر فابل استفاده هستند. در برخی از مواقع شاهد این هستیم که افراد نسبتا بزرگتر به مشکل از داخل منهول ها عبور میکنند چاره کار چیست؟ یا باید از اضافه وزن دوری کنید و افرادی کا اضافه وزن دارند وارد منهول ها نشوند و یا راه حل اصلی یعنی خرید دریچه های منهول بزرگتر را امتحان کنید که اساسی ترین راه حل این مشکل است.

فروش دریچه های منهول ادم رو

شرکت منهول سنتر دریچه های ادم رو خود را در جنس ها و متریال های مختلفی تولید و به فروش میرساند. برخی از خریداران تصور میکنند که دریچه های منهول آدم رو یعنی تحمل فشاری که دریچه ها تحمل میکنند باید اندازه رفت و آمد ادم ها باشد اما اصلا اینگونه نیست. ضعیف ترین دریچه های ممکن بیش از این حرفا تحمل فشار دارند و این فقط برای سایز و قطره دریچه ها است. این نوع از پوشش های منهول از قیمت های بسیار متفاوتی برخوردار هستند که اگر با شماره های ما در تماس باشید به راحتی میتوانید قیمت های بروز و دقیق را دریافت کنید.

دریجه منهول آدم رو

کاربرد دریچه آدم رو

کاربرد این دریچه ها چیزی بیشتر از این که بالا گفتیم نیست و تنها برای این کار تولید میشود.همانطور که در بالا مشاهده میکنید کمترین سایز برای اینکه دریچه های منهول به صورت ادم رو باشد باید این مقدار باشد. سایز های بزرکتری نیز موجود است که برای جاهایی است که باید وسیله و ابزار ها را به داخل منهول ببرند استفاده میشود.

ویژگی دریچه های ادم رویی

  • باید مقاوم باشند تا در صورت فشار نشکنند.
  • لبه های این دریچه ها نباید تیز باشد تا باعث بریدگی شود.
  • باید به صورتی تولید شده باشد که امکان عبور افراد وجود داشته باشد.
  • این نوع از دریچه ها معمولا باید به صورت دایره ای باشد اما به صورت چهارگوش نیز تولید میشود.
  • این دریچه ها باید عمری نزدیک به 40 سال داشته باشند( با توجه به جنس و متریال برای تولید دریچه ها)

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت های دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید ما به صورت 24 ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما مشتری های عزیز هستیم.

09120655882کلیک کنید