دریچه منهول آدم رو : شاید نیازی به توضیح نباشد همانطور که از اسم این دریچه ها مشخص است شما میتوانید از این دریچه ها برای مناطقی استفاده کنید که نیاز است به سیستم های زیرزمینی دسترسی داشته باشید. سایز این دریچه ها باید به گونه ای باشد که حداقل یک نفر بتواند به راحتی داخل و خارج شود از این دریچه ها میتوانید برای ورودی فاضلاب ها و حتی مخابرات نیز استفاده کنید. کاربرد اصلی دریچه های منهول محافظت از منهول ها و چاه ها میباشد اما این منهول ها و چاه ها نیز کاربرد های خاص خود را دارند بیشتر آنها آدم رو هستند باید دقیقا از همین دریچه ها استفاده شود.

دریچه منهول آدم رو : 

  • درب های آدم رو به خوبی باید این امکان را فراهم کنند تا افراد به داخل منهول رفته و خارج شوند
  • عمر مفید این محصول به صورت استاندارد باید بالای 15 سال باشد
  • شما میتوانید لوگو و رنگ این دریچه ها در هنگام تولید مشخص کنید
  • تمامی دریچه های شرکت منهول سنتر دارای استاندارد ملی هستند و حتی برای صادرات میتوانید از آنها استفاده کنید
دریچه منهول آدم رو

دریچه ادم رو چیست؟

دریچه هایی که به صورت آدم رو تولید میشوند این امکان را فراهم میکنند تا افراد در صورت نیاز وارد منهول ها و چاه ها شوند این دریچه ها طوری هستند که به راحتی افراد از آن عبور میکنند و در دو سایز کوچک تر و بزرگتر فابل استفاده هستند. در برخی از مواقع شاهد این هستیم که افراد نسبتا بزرگتر به مشکل از داخل منهول ها عبور میکنند چاره کار چیست؟ یا باید از اضافه وزن دوری کنید و افرادی کا اضافه وزن دارند وارد منهول ها نشوند و یا راه حل اصلی یعنی خرید دریچه های منهول بزرگتر را امتحان کنید که اساسی ترین راه حل این مشکل است.

دریچه فاضلاب و منهول های آدم رو

شرکت منهول سنتر دریچه های ادم رو خود را در جنس ها و متریال های مختلفی تولید و به فروش میرساند. برخی از خریداران تصور میکنند که دریچه های منهول آدم رو یعنی تحمل فشاری که دریچه ها تحمل میکنند باید اندازه رفت و آمد ادم ها باشد اما اصلا اینگونه نیست. ضعیف ترین دریچه های ممکن بیش از این حرفا تحمل فشار دارند و این فقط برای سایز و قطره دریچه ها است. این نوع از پوشش های منهول از قیمت های بسیار متفاوتی برخوردار هستند که اگر با شماره های ما در تماس باشید به راحتی میتوانید قیمت های بروز و دقیق را دریافت کنید.

 

کاربرد دریچه آدم رو چیست و چگونه تولید میشود؟

کاربرد این دریچه ها چیزی بیشتر از این که بالا گفتیم نیست و تنها برای این کار تولید میشود.همانطور که در بالا مشاهده میکنید کمترین سایز برای اینکه دریچه های منهول به صورت ادم رو باشد باید این مقدار باشد. سایز های بزرکتری نیز موجود است که برای جاهایی است که باید وسیله و ابزار ها را به داخل منهول ببرند استفاده میشود. روش تولید این دریچه ها دقیقا همانند دیگر دریچه ها است و هیچ تغییری در روند تولید این دریچه ها صورت نمیگیرد

ویژگی دریچه های ادم رویی
  • باید مقاوم باشند تا در صورت فشار نشکنند.
  • لبه های این دریچه ها نباید تیز باشد تا باعث بریدگی شود.
  • باید به صورتی تولید شده باشد که امکان عبور افراد وجود داشته باشد.
  • این نوع از دریچه ها معمولا باید به صورت دایره ای باشد اما به صورت چهارگوش نیز تولید میشود.
  • این دریچه ها باید عمری نزدیک به 40 سال داشته باشند( با توجه به جنس و متریال برای تولید دریچه ها
برای خرید و دریافت قیمت تماس بگیرید.
09364553535
09120655882
09108436281
keyboard_arrow_up
Phone icon
09120655882
برای دریافت قیمت روی شماره کلیک کنید