دریچه منهول لولا دار : کارایی بهتر و راحت تری نسبت به دیگر دریچه های منهول دارد زیرا باز و بست کردن این دریچه ها بسیار راحت تر از دریچه های منهول بدون لولا است لولا ها بیشتر برای راحت باز و بست شدن دریچه ها تولید میشود فکر کنید یک در بدون لولا باشد چقدر باز و بست کردن این در ها دشوار خواهد بود؟ درسته برای هر بار باز و بسته کردن در باید نیرویی بیشتر از دوبرابر نیروی لازم برای باز کردن در لولا دار را دارید باید استفاده کنید از لولا ها میشود برای انواع دریچه های منهول استفاده کرد اما این لولا ها برای دریچه های منهول چدنی کاربرد بیشتری دارد.

دریچه منهول لولا دار چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد دریچه های منهول لولا دار برای راحتی کارگران و استفاده کنندگان از این دریچه ها کاربرد دارد اما کاربرد این لولا ها چگونه است؟ در هنگام تولید دریچه ها یک سمت از این دریچه ها سوراخ هایی ایجاد میشود که لولا ها در ان قرار میگیرد و به طوقه خود متصل میشود و کمک میکند که همیشه دریچه ها به طوقه ها متصل بماند و به راحتی وقتی روی منهول ها و یا چاه ها قرار میگیرد باز و بسته شود سوالی که پیش می آید این است که ایا لولا ها برای دریچه ها خطر ساز است؟

جواب این است که خیر اما در برخی موقع ممکن است که یک اشتباه موجب به وجود امدن یک خطر و اتفاق بد باشد هنگامی که یک دریچه شکسته و ترک میخورد معمولا به دو قسمت تقسیم میشود قسمتی که به لولا متصل است و قسمتی که از لولا جدا شده , وقتی قسمتی که به لولا متصل است میشکند بالا میاید و هنگام عبور خودرو و وسایل نقلبه ممکن است باعث ایجاد خطر و حتی به وجود آمدن خسارت شود.

 

دریچه منهول لولا دار

دریچه منهول لولا دار چیست؟

دریچه های منهول لولا دار بیشتر به صورت دریچه های منهول چدنی ساخته میشود تا به راحتی باز و بسته بشوند. دریچه های کوپلیمری نیز این قابلیت را دارد که لولا دار نیز تولید شود زیرا وزن آن بسیار پایین است. دریچه های نانوکامپوزیت نمیشود بر روی آنها لولا کار گذاشت زیرا به دلیل جنس دریچه ها و سنگینی وزنی که دارید ممکن است این لولا ها اسیب ببیند. لولا هایی که بر روی دریچه های منهول چدنی به کار رفته است از جنس A17 است و امکان خرابی این لولا ها بسیار پایین است.

برای دریافت قیمت های بروز و دقیق صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و یا با شماره های ما در تماس باشید.(با تشکر تیم فنی شرکت منهول ستنر )

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

09364553535کلیک کنید